10 תשובות
ככה זה בעולם, זה דבר טבעי
לדעתי כדי למלא את המקום החסר שיש לך אם אתה לבד..
וגם כל יצור חיי צריך להתרבות ככה שאנחנו מובנים בצורה כזאת שנעשה את זה עם מישהו שאנחנו אוהבים כדי שנוכל להתרבות..
בכללי זה נוצר הכל על סמים טבעיים שקוראים להם רגשות.. רגש.. כל רגש הוא מן סם (כימיקל במוח שגורם לך להרגיש את הרגש והוא מופרש באופן טבעי
אנונימי
זה לא משהו שאפשר להסביר אבל אני בדרך כלל מתאהבת במישהו שאני יכולה לסמוך עליו, מישהו שאני מרגישה איתו בנוח, שהוא דואג לי, שהוא גורם לי להרגיש מיוחדת
אנונימית
לפי מה שהבנתי זה רגש שלאט לאט האדם יצר :)
אם את מתכוונת להסבר מדעי, אז יש הורומונים שמופרשים מהמוח ברגע שאתה פוגש בן אדם חדש. יש הורומנים מסוימיים שמפורשים שגורמים לך לרצות את אותו בן אדם, בצורה פיזית. זה נמשך להתאהבות כשאת מתעניינת באותו אדם ומרגישה לידו טוב.
כי הם טיפשים.
אהבה זה חארטה.
שואל השאלה:
לא מבחינה מדעית, למה אנשים מתאהבים בבן אדם שלא בהכרח תומך בהם, עוזר להם, נחמד אליהם, אנשים מתאהבים לפעמים באנשים שמגעילים אליהם, למה זה ככה?
מה צריך להיות בבן אדם כדי להתאהב בו?
אנונימית
משהו מושך אותנו לפעמים גם בבני אדם שלא טובים לנו..
יכול להיות שהיופי של אותו האדם..
יכול להיות שיש משהו שהוא עשה בעבר שנתן לנו חריטה גדולה באופי שלו שהוא ככה וככה בגלל המעשה שהוא עשה והמעשה הזה גרם לנו להתאהב בו.. וככה.. אתה יודע..
אנונימי האנונימי ממקודם..^^
הכל נמצא במשיכה ונסתרות הן דרכי הלב
אנשים תמיד יימצאו משהו להיאחז בו
אנונימית
יש אנשים שנהנים ממערכת יחסים הרסנית כי הם מחפשים ריגוש והם נהנים מההתעללות הנפשית הזו. חוץ מזה, יש אנשים שמאמינים שלא מגיעה להם מערכת יחסים טובה עם בן אדם שיאהב אותם, ושאם כבר הם נמצאים עם מישהו אז זה עדיף מאשר להיות לבד.