11 תשובות
שלי גם בתהליכי גירושים, ואין מה להכנס לדיכאון! בכלל לא. ההורים שלך עושים מה שטוב לשניהם וזה עדיף מאשר שהם ימשיכו לריב לא?
לא גרושים
אני לא מבינה באמת מה את עוברת אבל יש לנו הרבה ריבים בבית. בכל מקרה אני בטוחה שהם אוהבים אותך ושהן יהיו שם בשבילך
ההורים שלי פרודים מגיל קטן כשהייתי.. עדיין לא התגרשו למזלי, אבל כן, זה באמת עצוב שככה זהו המצב למי שההורים שלו פרודים.. תנסי לתת למצב לעבור, ואולי מי יודע, אולי המצב יסתדר ויחזור להיות כמו שהוא, תיהיא כלומר במצב חיובי ותתמכי באמך. ותעזרי לה במה שאת יכולה במצב כרגע
ההורים שלי גרושים
זה קשה ואני מבינה מה את עוברת
אשמח לעזור לך בכל מה שתרצי ואת יכולה לדבר איתי תמיד
האימהות שלי פרודות 4 ומשהו שנים (הייתי בת 10 בערך)
וזה טוב שהן לא במערכת יחסים שהיא חד צדדית... אם לא אוהבים זה לא שווה את זה.
כלומר, אמא אחת לא אהבה, אך בסוף זה כנראה עזר לשתיהן.
ההורים שלי גרושים ובניגוד אליך, אני מניחה שהרגשתי באיזה מקום הקלה. נגמרו הויכוחים והבלגן, היה ברור שלכל אחד טוב בנפרד וזה שהם התגרשו בעיניי זה היה צעד למקום הנכון. אם את יודעת שגם אצל ההורים שלך זה ככה - תשתדלי להסתכל כל זה באופן הזה.
שלי לא אבל ההורים של חברה שלי פרודים (עוד לא גרושים) כי האבא בגד באשתו וגם היו להם המון ריבים, ובהתחלה כן זה היה לה ממש קשה גם לראות את אבא שלה עם חברה שלו כל הזמן ולאמא שלה היה קצת יותר לטפל בילדות, אבל לפי מה שאני רואה כרגע הם מסתדרים ממש טוב ויש מגמת השתפרות עצומה, והיא ילדה שמחה. אז הכל יהיה בסדר, וככל שיעבור הזמן את יותר תתרגלי :)

**עריכה**
ולחברה אחרת שלי ההורים התגרשו אחרי איזה שנתיים של תהליכים מעצבנים ועם כמה שזה היה לה קשה הייתה לה גם הקלה גדולה.
לא גרושים,
אבל יהיה לך יותר מתנות ביום הולדת..
לשאלתך-ההורים שלי לא גרושים.
ותאמיני לי שיהיה בסדר, בסופו של דבר זה לטובה שהם מצברים, כי כמו שכתבת, לא יהיו ריבים, צעקות..
תחשבי שזה עדיף מאשר שהם ימשיכו לגור ביחד עם צעקות וריבים כל הזמן.
אני חושבת שההורים שלך מספיק בוגרים בשביל להחליט מה טוב להם ולך. אם הם החליטו להתגרש אולי זה עדיף. אין מה להכנס לדכאון את לא אשמה ואת לא צריכה לסבול בגלל זה. בהצלחה
היי, כואב מאוד מאוד, אני כל כך מבין את הצער שלך. את יכולה לשתף אותי אם תרצי, אני אשמח לייעץ לך בתור אחד שמכיר מקרוב את העניין.