15 תשובות
לא
אבל יהיה לך יותר כיף בלי
אם זה כל יום כן
זה הדבר הכי לא נוח שיש..
שואל השאלה:
לא, חד פעמי אני כבר במיטה ואין לי כוח לזוז חח מתעצלת להוריד
אנונימית
לא ככ נורא אבל עדיף בלי
צריך לשחרר טיפה וגם לישון עם זה יהרוס את החזייה..
אני ישנה עם חזייה זה נוח
זה לא הורס את החזה? כאילו גורם להם לא לגדול אני מתכוונת..
וזה גם לא נוח..
אנונימית
זה לא הורס אותה
לא אני עושה את זה כל לילה
MCR
"לגבי רקמת השד עצמו: אם החזייה משאירה סימנים על העור שלכם באופן תדיר, כי היא צמודה מדי, לבישה שלה במשך 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, לא נותנת לעור אפשרות להתאושש מה שעלול להוביל לפגיעה ברקמה בטווח הארוך, הסביר ד"ר רנקין. הדבר בעיקר קיצוני כאשר לובשים חזייה צמודה מדי עם ברזלים תומכים.

עור מגורה, פטריות ופגיעה באספקת הדם

לדבריו, מלבד השדיים עצמם, האנטומיה של אזור החזה מלאה בכלי דם ושרירים, עצבים ובלוטות לימפה. אם החזיה שלכן צמודה מדי אתן עשויות לפגוע באספקת הדם למקומות החשובים האלה ולפגוע בתפקוד שלהם. "חזייה הדוקה יכולה להגביל את זרימת נוזל הלימפה לבלוטות החשובות הרבות באזור השד ובית השחי, מה שעלול למנוע את התפקיד החיוני של שטיפת הפסולת הרעילה מהגוף".

עוד תופעת לוואי משמעותית עלולה להיות עור מגורה: הקרסים והרצועות עלולים להתחכך בעור ולגרום לגירוי, פריחה או אפילו ציסטות אם אתן נוהגות ללכת לישון מדי יום עם חזייה. בנוסף, שינה עם חזייה יכולה לגרום לשינויים בפיגמנטציה הרגילה של העור ולהכהות חלקים ממנו. במידה ומדובר בחזייה עם ברזלים תומכים המצב יכול להיות חמור יותר ואף לגרום לכאבים קלים במהלך הלילה - מה שעלול להפריע לכן לישון ולפגוע באיכות השינה שלכן. לבישת חזייה במהלך כל היום וכל הלילה, עלולה ליצור פטריות באזור השד שכן מדובר בסביבה חמה ולעיתים אף לחה שהיא אידיאלית לצמיחת חיידקים. "
אנונימית
שואל השאלה:
אימלה מה את מפחידה אותי זה רק ללילה אחד מה כבר שאלתי..
אנונימית
באתי לרשום שלא אבל אחרי שקראתי את התגובה של אנונימית נכנסתי לחרדות אז אני כבר לא יודעת
זה כולה לילה אחד שהיא ישנה עם חזייה לא צריך להגזים
התכוונתי לכל אלה שכתבו שזה בסדר לילה אחד לא יעשה לך כלום
אנונימית
חח איזה שטויות אני ישנה תמיד עם חזיה, פשוט תלוי עד כמה איכותית החזיה שלכן. שלי מ-בוניטה דה מאס והיא ממש איכותית ונוחה. נזק זה לא עושה, אבל אם החזיה קטנה/מציקה לך ממליצה שלא לישון איתה