17 תשובות
יש אנשים טובים בכל פינה בעולם
רק חבל שהעולם הוא עגול
למה אתה מכליל?-_- זה ממש לא נכון, זה כמו שאני אגיד שכל הבנים רוצים רק בנות יפות ופרחות, זה נכון אבל לגבי חלקם לא רובם. אני למשל ממש שונאת ערסים וכל הקראשים/ההתאהבויות שהיו לי היו על כאלה שבכלל לא היו נראים הכי טוב.. התאהבתי באופי שלהם
ומה הקשר לכסף? די תפסיק לנסות להוציא אותנו טיפשות. אנחנו הרבה יותר מזה ועם גישה כזאת אין פלא שאף אחת לא רצתה אותך.
זה לא נכון -_-
שואל השאלה:
כן אבל זה לא משנה מה אני עושה אף אחת לא רוצה בקרבתי... איכשהו כולם יורדים עלי וצוחקים עלי וכל מי שנפגשת איתי חושבת שאני אדם נוראי וישר מנתקת קשר... אני לא יודע מה לעשות..
למה אתה משקר? לפני כמה שנים דיברתי איתך בקיק ודווקא מאוד רציתי לנהל איתך שיחות אתה זה שהיה מרוחק. תבדוק את עצמך.
אנונימית
אולי הבעיה בגישה שלך כלפי אנשים? חשבת שאולי אתה נוטה להכליל את כולם? למשל הכללת בנות ואנשים מסיומים וגם די יצאת נגד הצבא בשאלות אחרות שלך, יש לך גישה שלילית מדי שחייבת להשתנות ואמרו לך כבר להשתנות וגם לשנות אותה, גם אמרת שאתה בטיפול אצל מטפלת, אז אחרי כמה טיפולים אתה צריך להבין שיש אולי בך גישה שלילית שהורסת לך את הסיכוי עם נשים ואנשים, גם שהודית בעצמך שאתה די קצת לא יציב וזה בשאלות שלך, למשל שאתה מסוגל להתנהג קצת בצורה אלימה, אם אני זוכרת. אתה צריך להשתנות, לשנות את עצמך, לתקן את הדברים הרעים שיש בך, לשנות גישה או חשיבה, ולהפסיק להכליל אנשים ללא סיבה בגלל כמה מקרים, עזרו לך כבר כמה פעמים ועוד אמרו לך לשנות גישה. שתפנים את המסר, תדע איך לתקן את זה. אתה יותר מדי שלילי בן אדם. תשנה אותה. תשנה את הגישה שלך ואת עצמך.
חבל שאתה לא מודע לזה.. וזה הכול, אומרים לך את האמת ואתה תוקף את מי שמנסה לעזור לך, כבר אמרת את דעתך בצורה לא מכבדת כלפי צבא ואנשים אחרים, מתי תשכיל להבין שאולי אתה בבעיה ושאתה צריך להשתנות? נקודה למחשבה, וכן, הגבתי לך בשביל לפקוח את העיינים שלך. וזהו, תתמודד עם זה כמו בן אדם
שואל השאלה:
לא מעוניין
אם אתה לא מעוניין אז למה אתה שואל? למה אתה מפרסם את הדעה שלך כאן ולא רוצה לשמוע את דעתינו? מה שרק נגיד לך שאת בן אדם מדהים ואתה לא ברמה של אף אחת ובגלל זה לא רצו אותך? חאלס תתעורר על עצמך, הביאו לך פה כמה טענות מוצדקות אז תקבל את זה.
אז אתה עיור וגם חירש, ועוד בבעיות אישיות שאתה לא מודע או מבין שצריך להשתנות ולשנות. סה"כ, זו בעיה שלך, מנסים לעזור לך, אבל שום דבר לא יעבוד פה, אם לא תבין שאולי אתה מקור הבעיה בגישה שלך כלפי כולם, כולם כבר ראו את שאלות שלך וראו שאתה בעייתי באופי וגישה, וכבר יודעים שאתה צריך לטפל בזה, אז למה אתה לא מבין שזה צריך שינוי גישה וטיפול בעצמך? למה אתה מחכה? אתה עוד מתפלא שלא רוצים אותך אבל לא מבין שאולי מה שגורם לאנשים לא לרצות אותך, כי אולי האופי שלך קצת לא יציב, שאתה עם גישה שלילית ומכליל, שאתה אנטי. מעבר לזה שיצאת נגד הצבא הישראלי פה בשאלה אחרת בתגובה שלך, אינך חושב שאתה היא הבעיה בעצמה? תקבל את זה כמו בוגר, כולה מנסים להראות לך את האמת ואתה בורח מזה, כולם כבר יודעים מי אתה כמו שאמרת לנו בעצמך בשאלות שלך, שאתה ככה וככה, מה שגורם לנשים לא לרצות אותך, זו התנהגות שלך, מילא אם אתה היית אדם טוב והן לא היו, אבל אתה אמרת בעצמך כמה פעמים בשאלות שלך שאתה נוטה להיות אלים וכל זה, ואתה גם ירדת על הצבא הישראלי פה בתגובה שלך בשאלה על צהל שראיתי. אז מה אתה רוצה שנגיד לך? שאתה בסדר והן לא? אם יש לך בעיות בהתנהגות או בגישה, שנה את זה. אנשים יודעים להרגיש שאדם לא בסדר אם הגישה שלו שלילית או חיובית או התנהגות שלו שלילית מדי
שואל השאלה:
אני מעוניין בעזרה מאנשים אחרים - לא ממנה. אם יש מישהו אחר שיוכל לעזור לי, אני יותר מאשמח.
אל תכליל
אנונימית
ומה הבעיה בי? אני מנסה לעזור לך ואתה דוחה אותי בגלל מה? אוי סליחה באמת שאני היחידה פה שעוד מנסה לעזור לך ולפקוח לך את העיינים, ואתה עוד מתנהג אלי לא יפה ועוד אמרת שלשנות גישה זה כפייה, ואתה עוד מסנן אותי ונהיה די אנטי.. מעבר לזה שקראת לי בשם גנאי, אתה יודע איפה -.- ולמה לא ממני? כל פעם שאני מנסה לדבר אתך ולעזור לך, באמת, אתה נותן לי יחס מגעיל, אנטי ואז חוסם אותי שם. אני זו שעוד מנסה או ניסיתי לעזור לך גם במקור פרטי, ואתה תוקף אותי כאילו שאני מנסה לעשות לך משהו רע, אמרתי לך לשנות גישה, אמרת שזה כפייה. ובכלל שעוד יצאת עלי בפרטי בהתחלה, ממש סליחה באמת שאני מנסה לגרום לך להבין את הבעיה שלך, קודם אז הייתי נחמדה אליך ואמרתי לך שאתה לא אשם וכל זה אז עכשיו אני רואה שאולי הן באמת צדקו הנשים האלה שלא רצו אותך. עם גישה כזו, אולי עדיף שתהיה לבדך וזהו, סליחה שאני יוצאת רעה פה, אבל נשבר לי, אני ניסיתי לעזור לך, לא לשפוט אותך ואתה כל הזמן שפטת אותי, יצאת עלי בהתחלה, עוד אמרת שזו כפייה לשנות גישה וקראת לי בשם גנאי וגם חסמת אותי, אפשר לחשוב שאני עשיתי לך משהו רע? בן אדם מנסה לעזור לך ואתה מתנהג כמו איזה כפוי טובה ותודה אחד שיוצא על אדם שמנסה לעזור לו. זו בעיה שלך שאתה כזה. אני רק מנסה לפקוח לך את העיניים שתבין, ואתה עוד יוצא עלי כמו איזה ערס או משהו. אז תעשה לי טובה, תשנה את עצמך ואת הגישה שלך, אני באתי לך אליך, אתה באת אלי ברע ותקפת ויצאת עלי. סליחה שאני יוצאת הרעה, פשוט הגישה שלך מעצבנת אותי.
אבל היא צודקת. אין מה להוסיף יותר. היא אמרה כל מה שצריך לומר ועוד נתנה לך דרכים לשפר את זה. אני לא חושבת שתמצא מישהי אחרת עם תגובה יותר טובה משלה, אתה צריך להגיד לה תודה ולא להתייחס אליה ככה כי היא לא דיברה אלייך בטון דוחה אז אל תדבר אליה ככה כאילו אין לה סיי. תתחיל לפקוח את העיניים שלך כי עוזרים לך פה ואתה רק נגד ואם תמשיך ללכת נגד התוצאות ישארו אותן תוצאות.
שואל השאלה:
אבל זה לא קשור לגישה, אני כנראה עושה דברים שלא נכונים
מה בדיוק? מה הדברים לא הנכונים שאתה עשית? אולי יש לך חסימה בגלל משהו?