8 תשובות
אנשים זבל צריך לדעת על מי לסמוך ולא לפתוח תפה יותר מידי אם לא סומכים ב100 אחוז..
וואו, ממש סיוט שהתגשם!
אין לך כל כך מה לעשות חוץ מהלתרחק מאותה ילדה, ואם את רוצה להמשיך להיות חברה שלה אל תספרי לה יותר סודות בחיים!
ודבר שני, בנוגע לקראש שלך אין לך כל כך מה לעשות, תזרמי בגג אם הוא יתנהג מוזר ויתנהג מגעיל פשוט תתרחקי ממנו ותרדי ממנו לאט לאט.
מלא פעמים (לא מלא אבל בערך 3 פעמים) הקראש שלי גילה שאני בקטע שלו (כל פעם בן אחר כן?)
אם אחד הלך לא טוב, הוא הבהיר לי שלא יקרה בנינו כלום ופשוט התרחקתי ממנו וירד לי ממנו
עם אחד הלך בסדר כזה, היינו סוג של בקטע
ועם אחד הוא פשוט התעלם מהידיעה שהוא יודע שאני בקטע שלו, שבמקרה הזה זה מבלבל מכיוון שלא ידעתי אם להמשיך להיות בקטע שלו או לא.
בקיצור, תתרחקי מהילדה הזאת ועם את רוצה את יכולה לעשות איתה שיחה ולדבר איתה על מה שהיא עשתה, ובנוגע לקראש שלך תראי איך הוא יגיב ואיך הוא יתנהג בגג יקרה בין שתיכם משהו, ובגג לא.
ודרך אגב בנוגע לקראש שלך, תבהירי לו שלא עשית כלום ושלא קיללת ושהיא סתם שיקרה, יש מצב שהוא חושב שקיללת אותה אז הוא לא מבין, בכל זאת תנסי לסדר תעניינים איתם ואם לא ילך פשוט תעיפי את שתיהם מהחיים שלך.
בהצלחה!
1. אם את יודעת שהיא נבחרת על כולם, את צריכה להתרחק ממנה נקודה ולא להיות חברה שלה.

2. ברור שזה כואב, אבל כרגע הוא שטוף מוח ואין מה לעשות כי הוא יאמין רק לה. ואם הוא אוהב בנות שנמרחות עליו ועל אחרים, היא עשתה לך טובה, לא מגיע לך אפס כזה. עוד כמה שנים אפילו לא תזכרי את שמו.

3. מעתה והלאה, תתעלמי משניהם. לא תסתכלי עליהם, על תדברי איתם, אל תשבי איתם, אל תשלחי הודעות. תתעלמי לחלוטין ותראי כאילו זה לא מזיז לך.

בבקשה תלכי לשתות כוס מים ולישון! מאוחר כבר, אל תדפקי את הבריאות שלך בגלל אחרים.
דבר ראשון - אל תסמכי על אף אחד לא משנה מי הבנאדם!

דבר שני - לדעתי אין לך שום זכות להגיד לה שהם ישארו ידידים, כי בסך הכל יש לך קראש עליו, זה לא שאתם ביחד.. אז זכותה לעשות מה שהיא רוצה

דבר שלישי - זה שביקשת מחברה שלך שהיא והקראש שלך ישארו ידידים, זה רק מראה כמה את אובססיבית לקראש שלך ואובססיה זה מגעיל לדעתי

זאת דעתי חמודים, מוזמנים לתת לי מינוסים
תגידי תשובה שמעליי, איך היית מרגישה אם היית מספרת לחברה שלך שאת מאוהבת במישהו והיא פתאום הייתה נמרחת עליו? איך היית מרגישה?
שואל השאלה:
לזאת שכתבה שאמרתי לה להישאר ידידים - לא פירטתי ולא הסברתי כמו שצריך: למרות כל זה שהיא נמרחת יש לה חבר בכלל אבל הוא לא מהבית ספר שלנו אז הוא לא מודע לכל העיניין הזה שהיא נמרחת, היא לא אוהבת את הקראש שלי היא נמרחת על כולם וכשאמרתי שהם ישארו ידידים הכוונה זה שלא אמרתי לה לנתק איתו קשר כי הוא הקראש שלי, להפך, אמרתי לה שאין לי בעיה עם זה שהם ידידים. לגבי זה של לעשות איתה שיחה: התכוונתי לעשות איתה שיחה והכלבה אומרת לי "אני לא מעונינת לדבר על כל מה שקרה" אבל בכלל זאת דיברתי ופשוט לא היה לה מה לענות ואמרתי לה שהיא עלובה והלכתי.. 3. הקראש שלי לא אוהב בנות שנמרחות אם הוא היה כזה לא היה לי עליו קראש, הוא פשוט לא מודע לזה שהחא נמרחת כי הוא קצת ילדותי כזה אז לא כזה אכפת לו.
באלי להעיף לה כאפה, בא לי לריב איתה ממש ולצעוק עליה! הלוואי היה לי את האומץ
אנונימית
שיקולד לנצח - לא הייתי מספרת.. פשוט כי אני לא סומכת עליו אף אחד... זה לא אמור לעניין אף את מי אני אוהבת יש דברים שצריך לשמור לעצמך.. כי את רואה מה קורה היא הלכה וסיפרה
את קוראת לה עדיין חברה? אז שלא. היא אוייבת שלך. נתקי איתה קשר
באותו הנושא: