7 תשובות
אם היא לא יקרה מידי כן
כמה היא עולה
שואל השאלה:
זה בערך 3 לקים (אחד זה בסיס השני זה הצבע ועוד אחד שהוא הטופ) וכל אחד עולה בערך 10-5 שקלים אני חושבת ויש מנורה כזאת שמייבשת את הלק והיא עולה 20 שקלים
אנונימית
את הלקים לא כי אפשר באותה כמות של כסף לקנות פי 3 לקים החנות שהיא לא בקניון ואת המנורה לא כי 10 דקות לחכות לא יהרגו אותך
שואל השאלה:
מה?
אנונימית
בקיצור לא
יש לי, זה מהמם. הלק גל מחזיק לי יפה מאוד