6 תשובות
במכללה לנדל"ן. www.nadlanline.com

המטודה עליה מבוססת ההדרכה בקורסים היא של עבודה בתיווך בשיטה האמריקאית, בליווי סרטי הדרכה עם כותרים בעברית, עם סימולציות לתרחישי מתווך - קונה או מתווך מוכר.

המכללה לנדל"ן מכשירה אותך לעבודה עצמאית בתיווך מקרקעין, לצורך כך מכינים אותך למבחן המתווכים, גם כאן בעזרת הרצאות ומערכת אימון אנטרנטית שמקטינה עד כמעט לאפס את הסיכוי שלא לעבור את הבחינה.

במכללת נדלנליין ניסיון של למעלה מ 10 שנים בהדרכה של מקצועות הנדל"ן, הקורסים בנויים על לימוד תיווך הלכה למעשה (ולא רק לימוד של נושאים משפטיים, שהם טובים אך אינם קובעים את ההצלחה בעבודה), שיטות מודרניות עתירות מערכות מידע לעבודה בתיווך מקרקעין.

ללימוד במכללה לנדל"ן יש גם יתרון בלימוד בשיטת עבודה שמתאימה לכל משרד תיווך בישראל ולא רק לרשת מסוימת זו או אחרת.

מומלץ גם לראות את הסרט : שבקישור.

צוות נדלנליין
מריאן שלום רב

איפה הכי כדאי ללמוד נדל"ן - בבית בספר הטוב ביותר שמלמד את לימודי הנדל"ן ! אבל..
לימודי הנדל"ן מתחלקים למספר סוגים :
1. לימודי הכנה לבחינת התיווך - בד"כ קורסים אלו נמשכים בן 5-8 מפגשים כמובן שמוסד לימודים שיציע לך כמות גדולה של מפגשים, ספרי הכנה ובכלל ספרים רלוונטים להצלחה בבחינה עדיף על מוסד שלא מקיים את הנתונים הללו
2. קורסים משולב להצלחה במקצוע הנדל"ן : בקורסים מהסוג הללו לומדים לא רק את ההכנה לבחינה אלא גם את כל העקרונות לעבודה בתחום למחרת קבלת הרישיון ומתן כלים רלוונטיים לעבודה ולהצלחה.
בקורסים מהסוג הנ"ל תוכל למצוא נושאי לימוד כגון שיווק ומכירות נדל"ן, לימודי מיסוי מקרקעין, הבנה במשכנתא, הבנה בהשקעות וייזמות בנדל"ן ( מצד התיווך) ונושאים נוספים כגון שפת גוף המכירות והמשא ומתן. בד"כ בין 12 ל 18 מפגשים
3. קורס נדל"ן - השקעות נדל"ן, הקורס הנ"ל שונה בתכליתו מקורסי התיווך. אין לך צורך במבחן והמטרה היה שתוכל לדעת לקנות נכסים בצורה נכונה וטובה ולהשביח אותם הן מהצד של השכירות והן מהצד של עלית המחירים בעתיד הקרוב על אותו נכס ואז מימושו והרווח זה ההפרש בין מחיר הקניה למחיר המכירה.

חשוב מאוד בבחירת מוסד לימודים שיהיה קרוב לאזור מגוריך או לאזור בו אתה עתיד לעבוד שכן בנדל"ן לכל איזור יש התיחסות שונה. מכירת נכסים בירושלים לא דומה למכירת נכסים בתל אביב או בבאר שבע בגלל סוגי האכלוסיה, בנייה חדשה, מצב פולטי ועוד..

אני ממליץ לך על פאזל תקשורת במידה והחלטת שאתה מעוניין ללמוד שתיווך נדל"ן משולב או רק הכנה לבחינה בקורסים שלנו תוכל למצוא את כל הנושאים החשובים ביותר שלך על מנת שתוכל להתקדם בתחום ולהצליח
בקורס המשולב שלנו לומדים הכנה לבחינה ואנו מתחייבים לך על הצלחה - כלומר לא עברת קיבלת קורס נוסף ללא תשלום ובנוסף לומדים שיווק ומכירות נדל"ן, ניהול משא ומתן בנדל"ן, בניית איזורי התמחות, ניהול זמן של מתווך, השגת בלעדיות, טיפול בלקוחות קונים וטיפול בלקוחות מוכרים, כמו כן לומדים על נסח טאבו ועל תב"ע לומדים כיצד להוציא גוש וחלקה ולדעת למכור את נכסים בצורה מקצועית. לומדים על סוגי המיסוי מקרקעין בישראל - מס שבח, מס רכישה והיטלי השבחה, לומדים על סוגי המשכנתאות בשוק גם כאשר השוק מבולבל כמו היום בתחום המימון לקניית נכס ולומדים על השקעות נדל"ן מצד המתווך כלומר כיצד אנו המתווכים מתווכים בעסקת נדל"ן שהיא לטובת השקעה ולא מכירה וכמובן שלומדים על שפת גוף במכירה ובמשא ומתן משלה בכניסה לבית ועד שלב חתימת החוזה בין הקונה למוכר

שיהיה לך המון בהצלחה בתחום
רועי יהלום
פאזל תקשורת
077-4140429
רועי יהלום
לא כל מי שמקבל ביום ראשון רישיון יכול ביום שני ללמד לרישיון.
רוז'י
שימו לב לתשובה שניתנה על ידי מישהו מפארזול נדל"ן :

".. מכירת נכסים בירושלים לא דומה למכירת נכסים בתל אביב או בבאר שבע בגלל סוגי האכלוסיה, בנייה חדשה, מצב פולטי ועוד."

נו באמת, שמישהו יעצור את קרנבל השטויות הללו, סוכן נדל"ן צריך ללמוד שמכירת נכס שונה בירושלים ובתל אביב בגלל בנייה חדש או אולי בגלל מצב פוליטי.

הבנאדם לא עבד בחייו בשתיווך נדל"ן

מושה ע.
לימודי נדל"ן הנם נושא מורכב שיש לבחון אותו ברצינות מקסימלית.

לימודי שמאות מקרקעין הם הדרך הנכונה והמקיפה ביותר להיכנס לתחום הנדלן.

לימודי השקעות בנדל"ן - קיימים מספר רב של מכללות הנותנות קורס קצר של 3 חודשים יותר או פחות בתחום הנדל"ן, הקורס מקיף אופקים שונים באופן כללי.

לימודי תיווך - ניתן ללמוד לבד מתוך החומר שמספקת מועצת השמאיים או לקחת קורס קצר, אם זאת הידע המוקנה רלוונטי למערכת החוקים של מתווכים ואינה מספקת מידע מקיף.

אלו האופציות העומדות בפניך.

באותו הנושא: