18 תשובות
חחח.. ילדי אימו כי חלקם מוציאים את המרירות שלהם על אחרים פעם הייתי בדיזינגוף סנטר וילדה אחת כזה הסתכלה עלינו והיה לה ציפורניים שחורות ארוכות רצח (בנייה) כאילו סבבה את מרירה מה אשמתנו
ראית אותם? שלא נדע. יושבים על הרצפה בסנטר במרמור ועושים מבטים לאנשים
אנונימית
שואל השאלה:
זה לא נכון, לא כולם ככה אתם שופטים לפי הם אדם אחד שראיתן
סבבה הבנו שאת ילדת סנטר. אולי את בסדר ומתנהגת חביב, האחרים לא. הם רואים את העולם כגוש חרא מזד**ן, ומעבירים את הוויב לאחרים. אני לא מתחברת לזה. אני בנאדם שמח, יכול להיות שאת לא, וזה למה אני חושבת שזה די נוראי.
לפחות אחד מכם, אי פעם, פגשת ילד סנטר? דיבר עם ילד סנטר? אם אתם לא ערס או פרחה אין שום סיבה הגיונית שהם ידברו איתכם מגעיל (חוץ מיוצאי דופן)
ילדי סנטר הם הדבר הכי חברותי ונחמד שקיים
אז הם לא נראים כמוכם, וואוו! ביג דיל!
אז חלקם חותכים/שותים/מעשנים/עושים סמים, למה אתם מתייחסים לזה כאילו זה לא משהו שגם הרבה בני נוער אחרים עושים?
אז הם לא אוהבים דברים שאתם אוהבים וההפך! זה לא כל היופי באנושות? שלכל אחד יש תחומי עניין משלו?!
עזבו פרשתי אני אלך לחבק בודי פילוו ככה יש יותר סיכויים שאשאר שפוי
אני חושב שרובם נוראים כי הם נופלים ללחץ חברתי ומושפעים מהחברה, לסבול מדיכאון, פגיעה עצמית, אובדנות זה דבר לא מצחיק בכלל.. ובגלל אותם "ילדי הסנטר" האלו שחושבים שזה "טרנדי" לחתוך כי אימא לא קנה אייפון 7 גורם לחברה להתייחס להפרעות נפשיות כדבר מפגר ומאפיין את הבן אדם כחלש. שוב, הייתי בסנטר מספר פעמים ואפשר להגיד גם כשהייתי "אימו" אבל אני לא מסוגל לסבול את המשחק הזה שלהם.
בכללי, אני חושבת שהתגית הזו "ילדי סנטר" מאוד טיפשית.
חלק נכבד מהם ככה רק כי זה "מגניב" לדעתם.
שומעים וואנבי "רוק", מתלבשים שחור כי "הנשמה שלהם שחורה" או לא יודעת מה, חותכים ורידים כדי לצאת מגניבים נו באמת..
אני לא מתה עליהם רק בגלל שיש לי בשכבה ילדת סנטר והיא פשוט נועצת מבטים של "אני ארצח אותך היום בלילה אם לא תסב ממני את מבטך" בעוברים ושבים.
אנונימית
חסרגש-אין שום לחץ חברתי ואני לא מבין מאיפה הבאת את זה. מי שסובל מדיכאון-סובל מדיכאון. האם כל ילדי הסנטר סובלים מדיכאון? לא. האם רק ילדי סנטר סובלים מדיכאון? לא. מי שפוגע בעצמו-פוגע בעצמו. האם כל ילדי הסנטר פוגעים בעצמם? לא. האם רק ילדי סנטר פוגעים בעצמם? לא. האם מישהו אמר שזה מצחיק? לא. האם מישהו מתייחס לזה כאל משהו טרנדי? לא. האם אתה מכיר מישהו שחתך כי אמא שלו לא קנתה לו אייפון? לא. האם זה שהחברה מזלזלת בדברים כאלה באמת קשור לילדי סנטר, ולא לחברה עצמה? לא. והאם באמת כל ילדי הסנטר הם אימו? לא. האם אין ילדי סנטר גיקים, פאנקיסטים, גותים, אוטאקו, וכולי וכולי וכולי? לא.
אוקי באמץ שניסיתי לאהוב בני אדם אבל איינשטיין צדק לגבי הדברים האינסופיים ביקום שלנו. סליחה אוריהארה, נכשלתי. שואלת השאלה-מוזמנת לדבר איתי בפרטי, כי את נשמעת נחמדה. כל השאר-.. אוקי אם אני אגיד משהו אני אעבור על כמה חוקים באתר ואני אוהב נקודות אמינות אז לא תודה. ולא זה לא תוקפנות, מהסיבה הפשוטה שאתם התחלתם. זאת הגנה עצמית מילולית בתאוריה. אפילו לא מימשתי אותה.
נכנסתי לשאלה כי קיבלתי פרח
אניוואי
אנונימית, יש לך הוכחה כלשהי שרוב מה שאמרתי זה כן? האם דיברת בכלל עם ילדי סנטר?
שואל השאלה:
זה שהם תוקעים בכם מבטים זה בגלל שרוב הסיכויים שניסית להציק להם.
הם בסהכ בני אדם ולהגיד שכל ילד סנטר הוא כזה וכזה לא נכון בשיט.
מסכימה אין מה להכליל כל בנאדם שונה ואני פגשתי המון נחמדים, חוץ מזה שראיתי הרבה אנשים שלא מכירים אותם וסתם נועצים בהם מבטים כמו שאתם אמרתם שהם עושים לכם, שמתם לב שאתם עושים את זה בחזרה? הרבה אנשים בעיקר ערסים ופרחות מתעללים בהם סתם בלי שהם דיברו איתם בכלל..
MCR
הם האנשים הכי מגניבים שאפשר לפגוש!


היי מינוסים!
בתור אחת שהייתה כמה פעמים בחברת ילדי סנטר
כמו כל חבורה יש את המלמדים והנחמדים פחות.
אישית, הכרתי מלא ילדי סנטר ורובם היו מתנשאים בטירוף והמציאח לעצמם בעיות בכח. וניסו בכח להיות "שונים ו מיוחדים" במקום להיות סהכ עצמם.
שואל השאלה:
הם האנשים הכי חברותים שיש לא מבינה תקטע
אני אסביר לך!
הייתי לפני כמה ימים בסנטר בפעם הראשונה, לפני זה לא ראיתי ילדי סנטר ואימואים וכאלה,
הייתי קודם בעזריאלי ונסעתי עם חברה לסנטר באוטובוס, התיישבו לידינו שתי בנות (שתי ילדות סנטר מובהקות ומוצהרות) שאחת מהן לא הפסיקה להגיד לחברה שלה על כמה שמסתכלים עליה כמו ילדה מוזרה ועד כמה היא אוהבת את זה, והחברה שלה מצדיקה אותה ואומרת נכון נכון באותו רגע התחלתי ממש לפחד מהן כי הן היו מוזרות ומפחידות, היינו בסנטר (לא כדי לשבת שם כמו מסכנות או משהו, סתם לחנויות) וראיתי שם ילדים עם פאות ועם דברים מוזרים, הגעתי לרמה שלא יכולתי לעבור שם וטחנתי לחברה שלי את השכל עד שיצאנו משם, כי אי אפשר להיות שם ואני לא יודעת אם הם יכולים לעשות לי משהו ומה, כי אם הם מסניפים, חותכים ושותים שם אני לא יכולה להסתובב שם כמו בנאדם נורמאלי ולהנות מהחנויות (שאגב שמעתי את המוכרות מדברות ואומרות שתמיד הם גונבים מהחנות) אז אם הם יגנבו לי משהו הם יהיו ילדים מתים. תודה.
שואל השאלה:
באיזה יום היית שם?
היו ככ הרבה כנסים אז זה ברןר שאנשים יבוא עם קוספלי ופאות.
לגבי השתי בנות, זה לא פאקינג כולם.
כן חחח זה אחד הדברים המעצבנים, חושבים שכל העולם מסתכל עליהם
או- משפט שלוקחת מסטורי של ילדת סנטר שעקבתי אחריה
"יו כולם הסתכלו עלי ברחוב בגלל הגרביים הארוכות שלבשתי יו"