15 תשובות
תגידי לו את האמת אנחנו עם דפוק קצת לא מבינים רמזים תגידי לו בפנים שאת מרגישה אליו משהו מקסימום הוא לא רוצה לא נורא לא קרה כלום
הוא רצה שתתנשקו! הוא בטח מחבב אותך הבעיה היחידה היא שניראה לי שזה לא אמיתי בגילך... ואני בכיתה ח'! ולדעתי בגיל הזה זה לא מתאים להתנשק.
אין גיל לנשיקה לפי דעתי אם באלכם להתנשק תתנשקו
שואל השאלה:
הקטע שהוא עשה כבר הרבה דברים עם בנות! אז אני לא יודעת מה לעשות כי אני באמת אוהבת אותו בתור בן אדם! ואני לא יודעת מה לעשות..
אנונימית
מה זאת אומרת עשה הרבה דברים עם בנות? הוא כולה כיתה ח. לדעתי אם הוא כבר התנשק זה מוגזם...
שואל השאלה:
הוא התנשק כבר עם מלא בנות היה איתן בלי בגדים וכאלה... אבל אני באמת בלי שום קשר אוהבת אותו וקשה לי לרדת ממנו!
אנונימית
תשכחי ממנו... ואם את לא יודעת לעשות את זה: תתרחקי מכל מקום שהוא נמצא בו, כשאת רואה אותו תעשי כאילו אתם לא מכירים וכולי..
זה ממש לא אמיתי ויש כאלו בנים במיוחד בגילאים כאלו שהם ממזרים חחח
אנונימית
מה את רצינית? הוא כיתה ח! מה עובר עליו?!
תשכחי ממנו ומהר!
שואל השאלה:
אני ממש מנסה לא לחשוב עליו וזה אבל הוא לא יוצא לי מהראש ואני רוצה להיות חברה שלו ואם לא אז לפחות להיות ידידה ממש ממש טובה שלו...
אנונימית
אוקיי אז או שזה ספאם
או שאת לגמרי לא חושבת בהגיון, יש מיליון בנים נורמליים בעולם (לעומתו) תנסי לשכוח אותו ומהר...
שואל השאלה:
קודם כל זה לא ספאם ואיך אני יכולה לשכוח בן אדם שאני כל כך אוהבת? את אפילו לא מכירה את הבן אדם ואת שופטת אותו על המעשים שלו אני לגמרי לא מצדיקה את מה שהוא עשה אבל עדיין הוא בן אדם ממש ממש טוב! הוא לא עשה דברים נורמליים אבל אני עדיין אוהבת אותו..
אנונימית
גם אני מחבב אותך
בואי לוואצפ
אנונימי
אם הוא עשה את זה להרבה בנות איך את בטוחה שלא יעשה את זה לך?
אני לא שופטת רק אם הייתי במקומך לא הייתי רוצה מישהו כזה בסביבה שלי...
שואל השאלה:
יש לו כבוד אליי שאני אומרת לו לא על משהו הוא מבין את זה ומכבד את המילה שלי.. בגלל זה אני סומכת עליו ואני גם יותר מזה סומכת על עצמי שבמקרה הכי גרוע אני ידע לעצור את זה בזמן.. הוא נחשב לילד ערס סלי גבולות שעשה הכל כרךבר עם בנות אבל אני לא מצליחה לרדת ממנו..
אנונימית
שואל השאלה:
אני כל היום חושבת עליו... בכל משפט שני שלי אני מזכירה את השם שלו כל פעם שאני מדברת עם חברים אני שולחת להם תמועוצ שלי עם השם שלו שולחת תמונוצ שלו ושטויות כאלה.. אני אוהבת אותו ממש!
אנונימית