7 תשובות
בטח שזה יסתדר לי בעין מה את רצינית
מה זה שמנה מכוערת וגבוה חתיך אז לא מתאימים "חיצונית" ונראה מוזר?
אבל יודעת אני לא מאשימה אותך שאת רואה את הדברים ככה, ככה ילדים גדלים היום. לחשוב שזוג טוב זה זוג יפה. ששניהם יפים שניהם מושכים אז הם זוג טוב ומתאים יותר מאשר אם אחד מהם היה מכוער. זה כל כך דפוק.
שואל השאלה:
את כזאת יפת נפש שזה משהו, את היית יוצאת עם מישהו מכוער שמן ונמוך? לא נכון? אז דיי עם ההתפייפות בחשיבה של "יש לי אופי מדהים אז יאללה כולם ימשכו אליי" זה לא עובד ככה וצריך משיכה בזוגיות זה הבסיס ואני בטוחה שאת לא היית יוצאת עם גבר מכוער שמן ונמוך
אנונימי
אני לא אמרתי שלא צריך משיכה בזוגיות אז אל תכניסי לי מילים לפה. ואני לא יפת נפש, אני אומרת שזה דפוק מאוד שאם את רואה זוג שאחד מהם מכוער והשני יפה זה לא מסתדר לך. למה זה לא מסתדר? למה זה עניין שלך איך היפה נמשך למכוער? לא. זה לא עניין של אף אחד. וזוג, לא משנה איזה, לא צריך להוות תמונה יפה לסובבים אותו. ששניהם יהיו יפים, שאחד יהיה ככה והשני ככה, או ששניהם יהיו מכוערים, זה לא משנה. זה לא אמור להיראות טוב או רע כי זה זוג. זה שני אנשים במערכת יחסים. ומה שתכלס יותר משנה, זה שהם מסתדרים ביחד. משיכה זה חשוב ואני מכירה בזה, יש כאלה שחשוב להם יותר ויש כאלה שחשוב להם פחות.
ואת גם לא יכולה להחליט בשבילי אם אני אצא עם בחור שמן ונמוך או לא. לא שזה עניינך אבל רק לשם הטיעון - הייתי בעניין גם עם בחור גבוה ושרירי וגם עם אחד שמן שהרבה היו אומרים עליו שהוא מכוער.
אני לא אדבר בשמך כי באמת יכול להיות שאת שונה ממני, שתינו בני אדם בסופו של דבר. אבל לי אישית היופי החיצוני בא במקום השני אחרי אישיות. יותר חשוב לי שיהיה לי טוב עם הבן אדם מאשר אם אני אמשך אליו.
להוסיף לתגובה שמעליי, ברגע שלמישהו הכי חתיך בעולם יש חרא אופי - הוא יראה גם חיצונית מכוער.
אדם עם אופי טוב יראה מבחוץ גם יפה כי יהיה קשה להגיד עליו דבר רע...
נכון, לא כולנו צלחת שכולה תכלת ומחדירים לנו לראש שחתיך זאת השאיפה, אבל עדיין יש דברים שאי אפשר לשנות...
שואל השאלה:
אחותי דיברתי מבחינת התאמה שעם הם מתאימים אחד לשני מבחינה זוגית זה כמו שתראי שמנה מכוערת ונמוכה ליד מישהו גבוה חתיך ויפה וזה לא הסתדר לך בעין... לזה התכוונתי
אנונימי
זה הדבר הכי מטופש ששמעתי.. "מתאימים מבחינה חיצונית".. מה הם מותג למכירה? איזה שטויות אלוהים.
כן הם מתאימים