2 תשובות
למה
יואו, איזה הזדהות. את בן אדם מדהים ומשקיען ורואים שאת חברת אמת!
בבקשה אל תרגישי שזה אשמתך שאין לך חברות, הרבה פעמים יש אנשים שמונעים מאיתנו מלהיות מי שאנחנו למרות שאנחנו מנסים להתעלם מהם.

כי אם את מצחיקה למשל, עם מי בדיוק תוכלי להיות מצחיקה אם אין לך חברים? אם את נאמנה ותומכת, במי בדיוק תוכלי לתמוך ולשמור נאמנות אם אין לך חברים? אי אפשר להביע את עצמך ולהיות מי שאת במצב כזה.

וזה לא אשמתך. את עדיין מי שאת, הם לא הצליחו לשנות אותך! אז אל תרגישי מנוצחת כי הם לא ניצחו אותך.
את עדיין מי שתמיד היית, ועוד מעט תקבלי הזדמנות להוציא את זה החוצה.

את כרגע חכמה יותר וחזקה יותר בזכות החוויות האלו, והמצב המגעיל הזה לא יישאר לנצח. את תלכי לצבא ולאוניברסיטה, תכירי בנות בסגנון שונה לגמרי ממה שהכרת. וכשתפתחי את הקריירה ותגשימי את עצמך ותגיעי למקום שאת שואפת להגיע אליו, שם יהיו האנשים הכי מתאימים לך ושיצטרפו לחיים שלך בכיף ובקלות.
אני באמת מאמינה שבדרך להגשים את החלומות שלך את תמצאי את האנשים הנכונים.

מה לעשות כרגע? לדעתי מספיק ניסית והתאמצת יותר מדי בקשר לחברות, אז זהו אל תתאמצי יותר. גם אל תנסי למצוא סיבות מה לא בסדר בעצמך, כי בחברה של היום, מי שכן בסדר נדפק.
אני יודעת שאת חברת אמת, חיובית, חזקה, חכמה, שאפתנית ואכפתית- ואני יודעת שרוב הבנות בגיל העשרה קנאיות וצבועות ותחרותיות ומרושעות.

אולי זה נראה שהם מסתדרות ונהנות אבל כל כך לא! זה סתם הצגה. את לא מבינה כמה בלאגן ודרמה יש שם, אין שם חברות, תגידי תודה שאת מוגנת מזה.
. את לא יודעת איזה זוועות שמעתי וראיתי מהצד בין הבנות האלה בחבורות. אם לא רוצים לא צריך! עדיף להיות לבד מאשר עם חברה רעה.

בהפסקות בבית ספר תשמעי מוזיקה באוזניות, לטיולים את לא חייבת לצאת, ובכללי תשימי חיוך על הפנים כי האויבים צופים.
ואני בטוחה שאת כל כך יפה ומדהימה שמלא בנות מקוות שתיפלי.
אל תתני להם את הסיפוק הזה.

בית הספר זה לא החיים, את רק הולכת לשם כדי ללמוד וזהו זה לא מרכז העולם וזה לא יפריע לך להנות. תעשי דברים כיפיים אחרי בית הספר ותצאי מהבאסה.
תצלמי, תבשלי, תרקדי, תכתבי, תמצאי סדרות להתמכר אליהן, תצטרפי לחוג או התנדבות, אל תתני לבית ספר להפריע לך לחיות.

Smile, your enemies are watching!