21 תשובות
לעשן מה?:
שואל השאלה:
סיגריות רגילות
אנונימית
אז קונים קופסא ומתחילים לעשן? לא מסובך.
איזה כדאי זה כבר תלוי בך, תנסי כמה סוגים ותראי מה את אוהבת
שואפים ומכניסים לפה למרות שזה יזיק לך בעתיד הקרוב, לייט, אבל באמת חבל.
*בתור מעשנת לשעבר*
אני כן אגיד לך שעדיף שלא תתחילי אבל אם כבר את כל כך רוצה אז בכל זאת אענה לך

1. לוקחת סיגריה מהקופסא מדליקה אותה
ופשוט שואפת בהתחלה זה מגעיל ויכול להיות גם מחנק כי זה זפת וניקוטין ודברים כאלה
2. מציעה לך תבדוק מה הכי חלש אם את כבר תיכנסי לזה אז אחר כך לכי על הכבד
שואל השאלה:
. הירט. אז מה הכי חלש? אני רוצה להתחיל מהכי קל..?
אנונימית
אם את רוצה להיות מושפעת ולהיגרר אחרי ילדים טיפשים אחרים רק בשביל להרגיש מקובלת זה לגמרי בחירה שלך רק אל תבכי שאת משלמת את המחיר
אני לא אבא שלך אבל לטובתך אני ממליץ לך בחום להפסיק עם הגחמה הזאת.
שואל השאלה:
. מטטרון. אני לא עושה אתזה כדי להיגרר על ידי ילדים אחרים.. אני כבר במרכז העיניים ברוך ה ולא עושה אתזה בשביל צומי או משהו.. אני פשוט רוצה להרגיש תתחושה הזאת של ההספקה.. בגלל זה
אנונימית
ההספקה? לא הבנתי תפרטי.
שואל השאלה:
יעני.. אני בתקופה כזאת של לחץ עכשיו ואני פשוט לא יכולה יותר ושמעתי שסיגריה אז זה כאילו נותן תחושה כזאת של הסםקה ושהכל רגוע.. וזה כאילו הדבר שאני הכי צריכה עכשיו.. מקסימום אם אנייראה שאני מתחילה להדרדר ואני יודעת איך לעצור את עצמי אני יעשה את זה..
אנונימית
אני רוצה לנפץ לרגע את הבועה שלך, עישון סיגריה לא באמת מרגיע, זה ממכר, זה נותן תחושה, נכון אבל רק לרגע, לכמה זה נעלם ועובר ואת מרגישה שאת צריכה שוב. זה לא מה שאת צריכה, אפשר להירגע בדרכים אחרות, יוגה, מדיטציה, כושר, כתיבה. האמת שאת לא תדעי איך לעצור את עצמך אם תהיי מכורה, זה לא פשוט.. וגם את לא ממש תעשי את זה שתהיי מאוד מכורה לזה.
יש דרכים הרבה יותר טובות שלא הורסות לך את הבריאות וגורמות לחור בכיס ואם זה היה כל כך פשוט להפסיק היו הרבה פחות מעשנים בעולם סתם שתדעי שסיגריות מתחילות למכר כבר מהראשונה בקשר לאפקט הרגעה הבאתי לינק שתביני מה זה:
תקשיב שניה נכנסתי וראיתי וזה.. רולי אני גם יעשן לאיזה פעמיים שלוש ואני יפסיק... אני יכולה להפסיק ואני מאמינה בזה שאני יכולה.. אז אולי יהיה לי מסריח או קשה אבל אני יצליח..
את לא נורמלית..
אני כן אגיד לך לא לעשן כי וואלה גם אם זה "מרגיע" אותך זה לא כזה מעניין או חשוב אבל נדבר על זה אחרי זה. מה שחשוב זה שזה מסוכן את יכולה להרוס לעצמך את החיים ואלתגידי לי אוי סיגריה אחת.. כי את לא יכולה לדעת אם תתמכרי או לא.
אני מכירה, כל אחד מכיר, אנשים מבוגרים שקשה להם לצאת מזה. זה תא פשוט זה הורס את החיים שלך ואת החיים של הסובבים איתך. (במידה ותתמכרי).
וכל אלה אומרים שזה מרגיע-זה סתם פסיכולוגי. לא מעבר
אני בן אדם שהעצבים שלו יכולים להגיע באמת לרמה הזויה בשביל להירגע ני צריכה לשבור משהו או כמה דברים, פעם אחת זרקתי על אותי סכין חדה ואני יכולה להביא עוד באמת מלא דוגמאות גם אם זה דברים נפשיים שעברתי, אבל למרות זאת בחיים לא העזתי לגעת בסיגריה.. זו ממש לא סיבה להתחיל לעשן כדי "להירגע" במיוחד שזה רק פסיכולוגי ולא באמת מרגיע
יכול ללמד אותך
לא נעים לי לנפץ לך שוב את הבועה אבל באמת שאת טועה, לא קל להיגמל מזה ממש, את לא תולכי להפסיק כי את תהפכי להיות מכורה ותרצי לעשן שוב, אמרת בעצמך שאת התחלת לעשן בשביל להירגע, וכל פעם שתרגישי שתאבדי שליטה, תחזרי לעשן, ותהיי " רגועה" ואז שוב פעם, אז איך בדיוק? את לא יכולה וגם אם תרצי זה יהיה לך קשה. אולי כן תצליחי, אבל יהיה לך קשה, זה תהליך. וגם לפני זה יש נזקים חמורים לבריאות שלך.
לא יודעת מה איתך אבל מלברו אדום זה החיים..
אני לא יכולה לצאת מזה ואני מצטערת שנכנסתי לזה בכלל..
בואי נתחלף!
1. לוקחים את הסיגריה, שמה אותה בפה, מדליקה עם מצית, לוקחת אותה לפה ואז לריאות ומוציאה את העשן.
2. משהו חלש לא חזק. אני התחלתי עם lucky strike
תעשני סמים הכול אותו חרא


לכולנו היה את התקופה החרא הזאת בחיים.
יש כאלה שברחו מהבעיות, ויש כאלה שהתמודדו איתם.
אני שתיתי בשביל לברוח מהם. ואני מבקש ממך. בבקשה לא.
את יכולה להתמודד עם הלחץ במקום לברוח ממנו. לברוח זה לחלשים
למה שאני אעזור לך לקבל סרטן ולבזבז את כספך?!