9 תשובות
אם עושים את זה בצורה טובה ולא מוגזמת, זה יפה
אני אישית לא עושה את זה
אבל ראיתי כמה בנות שעושות את זה ועושות את זה מעולה
מה זה קשור.. תלוי איך את מניחה את המייקאפ עם איזה מברשת /ספוג ואם בכללי את מתאפרת נכון ולא עקום זה יוצא יפה יותר מהטבעי ויש כאלו שצובעות כדי להדגיש
שואל השאלה:
תודה. (: אם אני עושה משהו לא נכון אז אני לא מבינה מה.
בגבות אני בטוחה שאני עושה נכון. ניסיתי צללית, ניסיתי עיפרון וניסיתי ג'ל, במילא יש לי גבות מלאות ושחורות אז זה מכוער. אולי לבלונדיניות זה מתאים.
המייקאפ שלי אולי לא הכי איכותי אבל בכל מקרה אני לא מוצאת מה לא נכון בדרך ההנחה שלי. ופעם הייתי בסניף של פלורמר (חברה סבבה לא?) והמוכרת מרחה לי מייקאפ וזה היה מכוער.
אנונימית
שואל השאלה:
מברשת של ריל טכניקס, מייקאפ אני אגיד את האמת של אלף לא הכי איכותי. אבל גם כשאני נכנסת לחנות של מאק ומסתכלת על המוכרת שמאופרת במאק אני רואה שכבה על העור פשוט... לא יודעת איך זה יפה, אולי רק בערב או לצילומים, כי אז לא שמים כל כך לב בגלל התאורה.
אנונימית
את רואה.. זה קשור למייקאפ ולאיכות של המוצר ברור שאם תשימי מייק אפ של ביוטיקר זה יראה פחות איכותי משל אסתי לאודר.. צריך לדעת לפגוע בול בגוון אחרת זה באמת יראה מסיכה וצריך לשלב עם הצוואר אם זה לא בדיוק כל הקטע של מייק אפ זה להסתיר פגמים בעור לא להעלים לגמריי..
שואל השאלה:
אני מדברת גם על אחרות שמאופרות במייקאפ יקר.
אנונימית
שואל השאלה:
וצביעת גבות ניסיתי הכל עלי זה מכוער הן כבר מודגשות מטבען.
אנונימית
אז את לא צריכה לצבוע.. זה מתאים למי שיש לה קצת גבות ודלילות למשל גם אני לא עושה כלום עם הגבות כי הם מלאות ולא צריך
לגבי גבות אני בקושי מבינה כי אני לא עושה גבות... אבל אם את רוצה אני חושבת שאני יכולה ממש לעזור לך ממש בקטע של המייקאפ, בגלל שלי לא היה מישהו שיכוון אותי בטקע של המייקאפ אני פשוט הייתי צריכה לגלות הכל לגבי מייקאפ בעצמי, זה כלל לדבר עם מאפרות מקצועיות, לחפש באינטרנט, וכמובן לראות סרטונים ביוטיוב. אם את רוצה את יכולה לפנות אליי בפרטי ואני אשמח לעזור לך!
באותו הנושא: