9 תשובות
אולי הם לא יודעים איך לעזור לך או שהם לא יודעים שקשה לך כי את לא אמרת להם משהו?
אולי במקום לחשוב על למה הם לא עושים פשוט תתחילי ליזום את? אני רואה שאת לא רוצה להיות לבד אז קומי, תתחברי תכירי.. אל תחכי שמישהו אחר יעשה את זה בשבילך אהובה.
כי הם לא יודעים כמה קשה זה להיות לבד
או שיש סיכוי שהם מפחדים לגשת
כי לא אכפט להם כנירא או הם חייבים שאת רוצה להיות לבד
מניסיון...
טוב מה? אול הם באמת לא יודעים איך לעזור? ואיך הם ידעו שאת לבד וקשה לך אם את לא אומרת להם משהו או מספרת למישהו? הם לא קוראי מחשבות, הם לא יכולים לקרוא את המחשבות שלך ולדעת שקשה לך. הם לא יודעים שקשה לך, הם מניחים שהכול טוב לך בחיים כי הם לא יודעים שרע לך. תביני שגם זה לא פשוט לעזור לאנשים במצב הזה וגם לדעת שמשהו עובר עליהם, הם לא יכולים לדעת באמת, דרך שפת גוף אולי, אבל הם לא יכולים לדעת שאת לבדך וכל זה. לא סיפרת למישהו ואת שומרת את זה לעצמך, איך הם יכולים לדעת את זה? הם קוראים מחשבות? הם יכולים לשאול אותך, אולי הם לא יודעים איך לעזור לך או שהם פשוט באמת מתעלמים, כל עוד לא תספרי למישהו, הוא לא יידע לעולם שקשה לך ושאת לבדך, שאת מסתירה את זה, את לא מאפשרת לאף אחד לדעת מה את מרגישה או עוברת, לכן הם לא יודעים את זה עדיין.
אני לא מנסה לשפוט אותך, פשוט שתביני שאנשים לא יודעים מה את מרגישה אם את לא מספרת להם או אומרת להם, הם לא יכולים לדעת וגם יש סיכוי שהם לא יודעים איך לעזור לך. אני ר ק אומרת לך שאם את רוצה שהם ידעו שקשה לך, תגידי להם, כי הם לא יכולים לדעת בעצמם את זה, אם לא תספרי להם, איך הם אמורים לדעת שאת לבדך, אה?
יכולות להיות הרבה סיבות.
אולי הם מתביישים לגשת אליך, אולי הם חושבים שטוב לך לבד, אולי הם לא שמים לב, אולי הם פשוט אגואיסטיים וזה לא מפריע להם.
נכון שלא קל להידחף לקבוצות אבל את לא חייבת לעשות את זה, תתחילי בקטן למשל תנסי לדבר עם הילד/ה שיושב לידך, תנסי לפתח שיחה עם ילד/ה שנראה/נראת לך נחמד/ה, תנסי להשתתף בשיעורים ולהשמיע את הקול שלך אם את שקטה בהתחלה כנראה יגידו לך דברים בסגנון ''מה תפסת אומץ'' או ''את מדברת?'' ודברים מציקים כאלה, תתעלמי ואל תתני לזה להשפיע עליך זה חלק מהתהליך
אנונימית
כי זה המעשה הקל לעשות. להמשיך ללכת עם חברים שלך.
אל תחכי להם.. תנסי למצוא חברים, חפשי לך עוד כאלה שרואים שלא כאלה שמחים בבית ספר או לא ממש בחבורה. נסי להתחבר אליהם.
אנונימית
למה את לא עושה עם זה כלום? מה את לא רואה שאת לבד?