26 תשובות
אולי תנסי לעשות משהו שיקל עליך להרגיש טוב
שואל השאלה:
אין משהו כזה...
אנונימית
ואם יש? מה דעתך לנסות קצת? אולי תנסי להתמקד בדברים הטובים שיש לך?
שואל השאלה:
את לא מבינה.. עזבי..
אנונימית
אני מנסה לעזור לך, למה לעזוב? את אומרת שאין, ואם את טועה ושיש? יש לך חברים וידידם טובים, הם לא יעזבו אותך, תרכזי בדברים הטובים שיש לך בחיים ותראי שזה ל א יקרה, אני יכולה להבין, לנסות להבין, תנסי לזרום אתי בזה בבקשה, אני לטובתך:(
שואל השאלה:
את לא מבינה שניסיתי את כל זה זה לא עוזר אופפ אני עדיין באותו מצב
אנונימית
מה בדיוק ניסית? להתרכז בדברים הטובים ניסית? פרקת לחברים שלך? עשית משהו שיעזור? התנדבת? אני מנסה לעזור להגיע למקום טוב יותר.
שואל השאלה:
כן עשיתי את כל זה.
אנונימית
טוב. אולי צריך לדעת איך לנטרל את התחושה הזו ולחיות את החיים? אני מקווה שתמצאי דרך, אני לא רוצה שתחיי עם זה לנצח
שואל השאלה:
גם אני לא רוצה לחיות עם זה...
אנונימית
אורה ושמחה את לא מבינה שאת סתם חופרת ולא עוזרת בכל השאלות האלה על דיכאון? אני מבינה שהכוונה לך טובה אבל.. דמאט תפסיקי
אנונימית
זה בטח ממש לא נעים לחיות ככה בתחושה הזו? מתי התחלת לסבול מחרדה נטישה? קרה משהו שגרם לך לחשוב או להאמין שמישהו ינטוש אותך? הפחד מנטישה מתי הוא התחיל לבוא? אנונימית, אני רוצה לעזור ואני לא חופרת. בבקשה תני לי לעזור לה, אני באמת רוצה שהיא תרגיש טוב יותר. אני כן מנסה לעזור, אני די מאוד משקיעה ומשתדלת בכול הכוח שלי לעזור, את לא מכירה אותי טוב אנונימית, אני מאלה שלא מוכנים לוותר על לעזור לבן אדם, גם בשעות הקטנות של הלילה, אני ממש משקיעה ונותנת את הכול. אז בבקשה אל תגידי לי להפסיק לעזור לה. קשה לי שלאחרים לא טוב.
שואל השאלה:
אורה ושימחה - אני מעריכה את מה שאת רוצה לתת מעצמך בשביל לעזור, תודה לך (:
ובכן, החרדית נטישה אצלי היתה בגלל שמישהו שאהבתי פעם נפרד ממני על כלום ומאז זה ככה אצלי.
אנונימית
אה זה בגלל שמישהו שאהבת נפרד ממך? ואת פוחדת שאם הוא נפרד ממך אז כולם ייפרדו ממך או יעזבו אותך בגלל אותו מקרה? ולכן קשה לך לסמוך ולבטוח באנשים בגלל אותו מקרה? אני מבינה, אולי תנסי לתת קצת אמון באנשים, אם הם באמת חברים טובים ונאמנים הם לא יעזבו אותך. אני מניחה שאת מפחדת שבגלל אותו אחד, כולם יעזבו אותך כמוהו ולכן זה הורס אותך ותוקע אותך ומונע ממך לסמוך ולבטוח באנשים שאפילו הכי קרובים אליך. את מפחדת שיום אחד, הקשרים שלכם לא יהיו חזקים כל כך וזה ייעלם ותהיי לבדך.
שואל השאלה:
כן. פחות או יותר..
וזה הוכיח את עצמו כמה פעמים ככה שזה לא מתבסס רק בגלל אותו אחד שאהבתי...
אנונימית
אוקי, אז מה שקרה לך עם אותו אחד גרם לך להאמין שכולם יעזבו אותך וישאירו אותך לבדך בלי אף אחד? טוב, אולי יש דרך להתגבר על זה אני מקווה, אולי אני אחפש משהו שיעזור לך להתגבר על חרדת נטישה, אני מאמינה שאולי אמצא לך משהו שמתאים ויעזור לך באמת לעבור את זה.
שואל השאלה:
אממ אוקיי.. תודה לך
אנונימית
על לא דבר, יש טיפול פסיכולוגי שיכול לעזור לך, אני חושבת, פרחי באך, דמיון מודרך ותרופות הרגעה, אני מניחה שזה אולי יעזור לך, לגבי טיפול פסיכולוג זה במחלוקת פה, ופרחי באך עשויים לעזור להירגע ופסיכותרפיה, אני לא יודעת אם זה יתאים לך, אבל אני מניחה שזה עשוי לעזור, אחד ממה שהבאתי לך, אם את רוצה ומוכנה לנסות.
שואל השאלה:
לקחתי טיפות באך שנתיים וכן גם טיפולים פסיכולוגים וגם דימיון מודרך... אני חושבת שאני אתמודד עם זה וזהו.
אנונימית
אני לא חושבת שאת צריכה להתמודד עם חרדת נטישה, אולי תנסי שוב לקחת פרחי באך או לעשות דמיון מודרך.. את יודעת בעצמך שזה לא פשוט לחיות עם חרדת נטישה, הקטע שכל הזמן לפחד שחבריך ייעזבו אותך, גם אם יהיה לך חבר חדש, אם לא תטפלי בזה, את עדיין תחשבי שיעזבו אותך, אפילו אם תמצאי מישהו שיאהב אותך, עדיין תחשבי שהוא יעזוב אותך כמו הקודם, את לא רוצה לחיות ככה בתחושה שכולם יעזבו אותך, נכון? את רוצה לחיות בלי זה, להיות חופשיה, למה שתסבלי את זה לנצח?
שואל השאלה:
מה את רוצה שאעשה? כל מה שעשיתי לא עזר
אנונימית
לא יודעת, אני מקווה שתהיה דרך אחרת שתעזור לך, אני רוצה מה שאת רוצה בדיוק, שתהיי חופשיה מזה, אני לא יודעת איך ומתי, אבל מתישהו או איכשהו, תצליחי להתגבר על זה בכוחות עצמך בבוא הזמן..
שואל השאלה:
הלוואיי
אנונימית
נקווה שתצליחי, אני מבינה אותך, זה באמת משגע את השכל לחיות בהרגשה שכולם יעזבו אותך ותהיי לבדך.. זה באמת נורא, אני מקווה שיום אחד תהיי חופשיה ומשחוררת מזה לתמיד, ותוכלי לפתח קשרים עם חברים וגם ליהנות מהחיים שלך בלי לפחד מזה, בתקווה שלמה. אני מאמינה בך!
שואל השאלה:
תודה לך
אנונימית
על לא דבר, אולי בעתיד תצליחי לפרוץ מהכלא של החרדה שלך ולהיות חופשית מזה, אני מקווה.