5 תשובות
היי :) זה יהיה קצת חפירה, אני מקווה שתביני!
אוקי תכנסי לדף הבית של יוטיוב. אחרי זה תסתכלי למעלה מצד ימין, ותלחצי על השם משתמש שלך, יופיעו לך דברים כאלה כמו - My channel, Inbox, subscriptions, my videos, favorites ו Account. תלחצי על Account.
עכשיו מופיעה לך כותרת Overview ומתחת לזה את רואה את השם משתמש שלך ואת התמונת פרופיל שלך. מצד שמאל מופיעה רשימה של דברים - Overview, Profile Setup, Customize Homepage וכל אלה. תלחצי על השני - Profile Setup.
עכשיו כשאת שם את רואה שיש לך - save changes, ומתחת לזה - About me, ומתחת לזה - Website URL. ומתחת לזה יש לך רשימה של כותרות כחולות כאלה. תלחצי על הכותרת הכחולה הראשונה - Personal Details.
עכשיו מופיע לך דף כזה שכתוב בו - About Me, ומתחת לזה Personal Details, ומתחת לזה---- First Name! כאן את משנה את השם שלך! :) פשוט תכתבי אותו שם. אם את רוצה גם לשנות את השם משפחה תרדי מתחת לזה יש לך Last Name. פשוט תכתבי שם את השם שלך, אל תשמרי אל תעשי כלום! עכשיו נעבור לגיל, רק לפני זה תדעי שאת לא יכולה לשנות את הגיל שלך. כשנרשמת ליוטיוב כתבת את השנה שנולדת בה, ומאז זה מראה את הגיל שלך. כל פעם כשיש לך יומולדת זה משתנה. אבל מה שאת כן יכולה לעשות זה פשוט לעשות שאפחד לא יראה את הגיל שלך. אם את רוצה לעשות את זה אז תשארי באותו עמוד. מתחת ל- Last Name יש לך Gender. ומתחת לזה Relationship Status. ומתחת לזה - Age. יש לך - Displasy my age ו- Do not display my age. אם את לא רוצה שיראו מה הגיל שלך תעשי נקודה בשני - Do not display my age. זהו! עכשיו אחרי ששינית את השם ושעשית שלא יראו את הגיל תעלי למעלה לראש הדף. מתחת לכותרת של הדף - Profile Setup יש לך כפתור כזה תכלת שכתוב בו Save Changes. תלחצי עליו! זהו שמרת את השינויים! :)
אם לא הבנתת תשאלי שוב ואני ינסה להסביר יותר טוב. סליחה שחפרתי פשוט ממש רציתי שתביני D:
שואל השאלה:
ואי תודה, לא חפרת בכלל.. מצחיק איך פספסתי את זה. הייתי בטוחה שחקרתי שם כל פינה אפשרית!
אנונימית
חח :) שמחתי לעזור. =)
אבל איך משנים את השם משתמש?! :S
*****
זה עדיין לא עובד הם אומרים מצטערים אבל צריך להיות בן 18 ומעלה.
יובל