14 תשובות
תלוי במה את מאמינה. תלוי מה ההרגשה שלך לגבי זה. בלי קשר שניה לשמירת נגיעה. קצת מציק לי שהוא נתן לך אולטימטום כזה. אם את מאמינה שצריך לשמור נגיעה הוא צריך להבין את זה ולתת לך ולא סתם לגרום לך להפסיק כי הוא רוצה.
חח מה?
יהיה לו קשה לשמור נגיעה ועוד כאשר אתם מדברים על קשר רציני?

אם הקשר בשבילו זה לגעת אז זה לא הקשר הכי רציני...

חושב שכדאי שתמשיכי לשמור נגיעה. זה חשוב מבחינה שזה שומר על עצמך בצניעות ובכבוד... ואם הוא לא מספיק רוצה את הקשר הזה זו בעיה שלו והפסד שלו.
תעשי מה שאת מרגישה שנכון לך לעשות, לא משהו שגדלת לעשות או משהו שאחרים מצפים ממך לעשות. אם תחבקי בן או תנשקי בן או אפילו אם תשכבי עם בן לפני החתונה, זה לא עושה אותך: זולה, חסרת כבוד עצמי, נותנת, כופרת, לא צנועה וכו' וכו'.
כל עוד *את* מחליטה ו*את* רוצה לעשות את הדברים האלה (או לחילופין לא לעשות) זאת זכותך המלאה וזה לא משפיע על הכבוד שלך / צניעות וכדומה.

תעשי מה שמרגיש לך נוח לעשות. אל תעשי או לא תעשי כי אמרו לך. בין אם זה המשפחה או אותו מישהו שפגשת.
תעשי מה שאת מאמינה בו אם הוא יאהב אותך אז זה לא בגוף שלך.
והוא לא ידרוש ממך לעשות דברים שאת לא מאמינה בהם.
אם את שומרת נגיעה וזה טוב לך תמשיכי כך.
אם הוא תולה את הקשר במגע אז הוא מחפש בעיקר מגע זה גם מעיד על כך שהוא לא יודע לכבד את הגבולות שלך אם הוא מתנה את הקשר בזה. מציעה לך לסיים איתו את הקשר. להמשיך לשמור נגיעה. ולא לצאת עם מי שלא יודע מראש לכבד את שמירת הנגיעה שלך. דעי שברגע שתתני לו או לכל גבר אחר את מה שביקש את בעצם מוכרת את הנשמה שלך בתמורה לשברון לב שייתכן מגברים כאילה בהמשך מאחר ואת לא באותו ראש ואת לא באמת צריכה לתת ולמכור את הגוף שלך לגבר לעולם. רק לאחד שלך שיגיע ורק אחרי חתונה
שואל השאלה:
כאילו אני באמת מאמינה שאני צריכה להגעה לחתונה נקיה ואני לא יודעת אם הקשר שלי איתו יהיה באמת שווה את זה והבעיה זה אם אני לא יוותר על השמרת הנגיעה אז לא יהיה קשר ואני מעוניינת בקשר הזה נראה לי
אנונימית
הגישה שלך לא נכונה כל כך לדעתי. התפיסה של "לשמור נגיעה או לא" לא צריכה להשתנות או להישאר קבועה בגלל אדם ספציפי. תחשבי עם עצמך האם את באמת רוצה לשמור נגיעה והאם זה מאוד חשוב לך, או לא.
אם את רוצה לשמוע את התפיסה שלי, לדעתי אישה לא נמדדת בכבוד שלה לפי כמה היא חיבקה/נישקה בנים או שכבה איתם. וככל שאת נוגעת יותר בבנים ככה את נהיית יותר "מלוכלכת" - שטויות.
כולנו בני אדם, כל עוד את מתייחסת לסובבים אותך בכבוד ובן אדם טוב בפני עצמך, בגדים או נגיעות לא מגדירים את הטוהר שלך.

אבל לא כולם חושבים כמוני, אולי את ביניהם. אם חשוב לך לשמור נגיעה עד החתונה זאת הבחירה שלך. אם אותו אחד לא יכול להסתדר עם זה, אז סימן שהוא לא מתאים לך. את לא צריכה להכפיש אותו, ללכלך עליו, או לחילופין להרגיש אשמה בגללו. זה נורמלי שלשני אנשים יש ציפיות שונות ממערכת יחסים ולכן זה לא תמיד עובד.
שואל השאלה:
תודה על כול התשובות אני מאוד מעריכה את זה
אנונימית
הגבר שנכון לך יכבד את הבחירות שלך
קודם כל לכל אלה שאומרים שהוא לא רציני ושהוא לא בסדר שהוא לא מכבד אותה, אז זה שטויות.
לרוב האנשים מגע זה תנאי בסיסי בקשר.
מותר לו להכריז על התנאי שלו (מגע) בדיוק כמו שלה מותר (שמירת מגע).
אם לא מתאים לה, אז ממשיכים לדרכם.

לגבי השואלת:
מה שרשמת על הנגיעה, זה עיקרון שלקחת על עצמך. אם בבחור הנורמלי הראשון שיתנגד לזה, את תוותרי על זה, זה כנראה אומר שזה לא באמת חשוב לך (שזה לגיטימי ד"א).
העקרונות האלה צריכים להיקבע בתוכך ולמענך ולא להיות מושפעים מאנשים אחרים.
לדעתי את צריכה לשבת עם עצמך ולחשוב, למה שמת לעצמך את האיסור הזה ועד כמה הוא חשוב לך (בלי קשר לבחור). אם תישארי בדיעה שזה מה שאת רוצה, אז כנראה שתצטרכי להודיע לבחור שאת ממשיכה באותו קו ושיחליט מה לעשות עם זה.
בוודאי שלהמשיך לשמור, יש לזה סיבה (אפילו כמה)
כמו שאמרת, זה לא ייגמר בחיבוק ואת צריכה לעמוד על העקרונות שלך
אנונימי
שואל השאלה:
רוצים לדעת מה קרה בסוף
אנונימית
כן מה קרה
שואל השאלה:
בסוף ניפגשנו עוד פעם והתקשרנו לרב והרב אמר כמו שאני אמרתי ואז זהו ואמרתי שזה לא מתאים לי וכול אחד אלך לדרכו
אנונימית