תשובה אחת
אפשרי זה כן, אתה יכול בכל שלב להשלים בגריות אבל כן זה יצא די הרבה כסף כי אתה צריך בנוסף גם לקחת כמה קורסים להתכונן לבגרות, מחיר מדויק אני לא יודע, אני משער משהו כמו 15,000-20,000