7 תשובות
אני חושבת שכן
כן... פשוט תנסי לא להתנשאות מעליה או משהו..
יש מצב שהיא מקנאה.
בהחלט ניכר שכן,

כן פירגון ממנה את לא מקבלת ---בלשון המעטה
יש משהו הרסני מאוד בקנאה +חוסר פירגון שלה כלפייך
מאוד סביר שברגע האמת היא לא אחת שתהיה שם בשבילך
חשוב שתדברי איתה על זה בצורה יפה ותסבירי לה שזה קצת מציק לך שלא רק שהיא לא מפרגנת לך אלא היא גם אומרת מילים שלא תורמות בשיט

כל טוב
כן היא מקנאה. זה בסדר להרגיש קנאה. היא פשוט לא מרגישה שווה מולך. תנסי להחמיא לה לפעמים על הדברים הטובים שבה ולהראות לה שאת כן חושבת שהיא שווה ואז אותי היא תפסיק לשקר ולנסות להוכיח לך דברים.
קרה לי כל כך יותר מדי פעמים בשביל להבין אותך... היא 100% מקנאה בך, כשלי הייתה חברה כזאת פשוט עם הזמן התחלתי לנתק איתה קשר (לא אומרת שזה מה שאת צריכה לעשות) אבל זה כל הדברים הקטנים האלה שיכולים כל כך להוציא אותי מדעתי. נניח רציתי מחליק מלא זמן, וסופסוף ההורים שלי הסכימו לקנות לי, אז אמרתי לה, "יואו את לא מבינה סוף סוף ההורים שלי הסכימו לקנות לי את המחליק של * חברה כלשהי *, יואו אני מזה מתרגשת.." ואז היא הייתה כזה "יואו יש לי, זה מחליק מזעזע, אל תקני, לא שווה לך..", ואז הייתי אצלה ושאלתי אותה אם אפשר לנסות, היא אמרה לי שזה לא אצלה כי אחרי המעבר דירה שלה (זה היה שנה אחרי המעבר דירה) היא לא רצתה שזה יינזק אז זה אצל סבתא שלה, והיא חירבשה מלא דברים כאלה כל הזמן ושיקרה לי ושיקרה לי ושיקרה לי וזה בשלב מסוים פשוט נמאס עלי.. לפי דעתי את צריכה לדבר איתה, או לפחות לשאול אותה כזה "תגידי, איפה המכונית שלך? רציתי לראות אותה אבל היא לא שם..."
וואי אני מכירה בנות מגעילות כאלה.
קנאיות עד רמה שזה כבר מגעיל
לא מפרגנות בשיט
עצה שלי? תפסיקי לספר לה על עצמך, בכלל
תפסיקי לדבר איתה. היא רק מדכאת לך את החיים מרוב שהיא מקנאה בך.
איכס. בנות כאלה דוחות אותי
תעיפי אותה מהחיים שלך
איכס
באותו הנושא: