10 תשובות
המקרה הראשון, אם זה רק ידידים אז אולי אני כן אנסה להיפתח ולהיות נחמדה...
המקרה השני, אם הוא ממש לא מרפה ולא עוזב, אחרי כמה אזהרות, הייתי חוסמת איפה שאפשר ואם זה כן ממשיך להודיע למישהו, למורה או להורים... כי זה כבר הטרדה.
כעקרון אני לא אחשוב עליך כלום כי אני מבינה כמה מעצבן זה שבן לא מבין רמזים למרות שעדיף לא להתעבן. ואם אני הייתי בסיטואציה אז הייתי פשוט מתרחקת ממנו. כיאילו אם הוא יגיד היי אז אני אגיד בחזרה אבל אנסה לסיים את השיחות מהר וייבש ופשוט לא אזום שום קשר איתו. אני גרועה בסיטואציות כאלו ואני בטח אתבייש לספר את האמת.
כתבת שהוא מנסה להתקרב אלייך בתור ידיד, מה רע בזה?
אני חושבת שאם את מנסה למנוע מאנשים שלא עשו לך כלום מעולם להיות ידידים שלך אולי לא מגיעים לך ידידים. הבן אדם בסך הכל רוצה להיות ידיד שלך! אז מה אם יש לו קראש עליך? הוא לא עשה לך שום דבר רע!
אתה מאנונימי, אתה זה שהתאהב בה? או שאת פשוט שכחת לשנות לאנונימית? או שאת\ה סתם צופה מהצד או משהו?

אני חושבת שהייתי כן מנסה להתקרב אליו כידיד, תלוי בבן-אדם. בזמן האחרון אני בתקופה שאני מתחברת עם כל מה שזז משום מה._. גיליתי שאנשים זה מעניין ושזמן פנוי זה משעמם.
לא הייתי חושבת עליה הרבה בלי להכיר אותה, אולי הוא לחץ עליה יותר מידי או שהיא היתה בפאניקה או משהו. אם הייתי מכירה אותה אישית, זה תלוי בקשר שלי איתה והאופי שלה בעיקר, אם לא אולי הייתי קצת שופטת וחושבת שזה לא לעניין, אבל הייתי יודעת שאני לא רואה את התמונה המלאה עדיין.
תקשיב, אם הילדה מתרחקת ממך אז אפשר להבין שהאופי שלה לא משהו. עכשיו השאלה היא האם היית רוצה להיות עם מישהי שרק מתרחקת ולא שמה עליך? סליחה אם זה פגע אבל קרה לי משהו דומה ורק אחרי הרבה מאוד זמן הבנתי שאם הוא לא שם עלי הוא פשוט לא שווה אותי! אז תבין יותר מה האופי שלה ואם הוא לא טוב כמו שאתה חושב אז תעבור הלאה זה קשה אבל אפשרי! בהצלחה
שואל השאלה:
אמי לקד-פרח? בשבילי? כמה רומנטי!
אני זה שהתאהב בה
אנונימי
נשמע היא לא שווה אותך.
אם אתה הבן שנדלק על הבחורה, חשבת על זה שאולי היא לא יודעת שאתה מנסה להתקרב כידיד? ניסית לומר לה שאתה מעוניין רק להיות ידיד שלה?
שואל השאלה:
כן
רשמתי לה שאני מקווה שהשנה (בכיתה) נוכל לפתוח להיות ידידים, אבל גם זה לא קרה
אנונימי
אז היא לא שווה את זה ולא מגיעים לה ידידים.
אני אשמח להיות ידידה שלך, אם תרצה. :)
(מה אני לא נואשת לחברים)