3 תשובות
היי.
עברתי את זה גם לפני כמעט שנה.
זה כאב ממש. הרגשתי שהוא פשוט זרק אותי כמו שקית זבל.
תני לעצמך לבכות ולהרגיש את מה שאת מרגישה. תביני שזה לטובה כי נפטרת מהבן אדם הזה. ושמגיע לך מישהו יותר טוב.
אני כאן בשבילך לטיפים אחרי הפרידה
אין לך מה לבכות.. את לא צריכה אותו.. יש עוד המון בנים שיותר טובים ממנו.. באמת שאין לך מה לבכות.. את צריכה להראות לו שאת שמה עליו פס ושאת לא צריכה אותו ושאת יכולה להסתדר בלעדיו. ולא לבכות בגללו זה מעלה לו את האגו.. תהי חזקה!
אנונימי
שואל השאלה:
הוא עדיין אוהב אותי ואני יודעת את זה הןא ניפרד ממני ביגלל שהוא היסתבך עם כמה אנשים והוא חייב להם הרבה כסף ובדיוק עכשיו דיברתי עם ידיד שלי והוא אמר שאין לי סיבה לבכות כי הוא עשה את זה בשבילי כי אולי האנשים שהוא יסתבך איתם יחפשו אותי ויפגעו בי כי אני חשובה לו ואז הוא ישבר וידיד שלי בנוסף לזה אמר לי שאולי האנשים האלה היו הורגים אותי ואז האקס שלי לא היה יכול להיפרד ממני באמת כי אני יהייה כבר מתחת לאדמה.
אבל זה בכל זאת קשה לי כי הוא היה בשבילי הכל יותר מחבר שלי הוא היה כמו אבא שמעולם לא היה לי או אח שכבר האחים שלי לא מדברים איתי והוא באמת היה הגבר שלי תמיד שהייתי ניפגעת מגבר אחר הוא היה שלוח אנשים בשביל שילמדו אותו לא לגעת בי והקשר שלנו אולי היה מרחוק כי הוא היה בפנימייה אבל עדיין יסתדרנו ככה זה היה כבר כמעט שנה.
הוא אמר לי בשיחת טלפון האחרונה שלנו שזה יהייה רק לתקופה מסויימת ואז נחזור אז אמרתי לו מה אתה עכשיו רוצה שאני לא ילמד ויבכה את החיים שלי בתקופה הזאת ואז נחזור ויהייה טוב ואז הוא פשוט שם את השיחה על השתק ובטוח בכה והוא בן אדם מאוד חזק שאף פעם לא בוכה ובפעמים הקודמות שניפרדנו הוא לא בכה אז הפעם זה ממש רציני.
והמילים האחרונות שלו לפני שהוא ניתק לי היו אני אוהב אותך ואני מצטער ואז בכיתי את החיים שלי והוא נישאר כמה שניות על השיחה לפני שניתק וזה היה נירא כמו שתי דקות ויותר למרות שזה היה רק עשר שניות שבכיתי ואז הוא ניתק את השיחה.
ומה שעוד הכי קשה לי זה שאמא שלי טסה לחול ואני לבד בבית אז אין לי את החיבוק האוהב של אמא שתגיד לי שהכל בסדר ומה אני צריכה אותו ואני פשוט לבד בבית ובוכה וחברה שלי אמרה לי שמחר היר תבוא ותעודד אותי אז זה קצת משמח וסליחה שזה ארוך אבל שאני בוכה ושותה אז אני רושמת את כל מה שיש לי על הלב וממש תודה לי שקרא עד לכאן.
אנונימית
באותו הנושא: