11 תשובות
לא יודעת אם בהכרח יכעס אבל אני מניחה שהוא יפגע. תוכלי לפרט יותר על הסיטואציה?
שואל השאלה:
האקס שלי אהב אותי יותר, חבר שלי זה נראה שהוא לוקח אותי כמובן מאליו ואני לא מרגישה שהוא אוהב אותי, אני מתגעגעת להרגשה של להיות נאהבת..
אנונימית
אז אני חושבת שאם את לא מרגישה נאהבת את צריכה לשקול מחדש את מערכת היחסים שלך עם החבר הנוכחי שלך. אבל לא בהכרח לחזור לאקס, כי הרי יש סיבה שנפרדתם.
שואל השאלה:
חשבתי שאם אני אומר לו שאני מתגעגעת לאקס בגלל זה אולי הוא ינסה להתנהג אליי בצורה אוהבת יותר אבל אני מפחדת רק להרוס
אנונימית
חשוב לתקשר עם החבר שלך. את צריכה להרגיש חופשיה להביע בפניו מה שאת מרגישה ואם את מרגישה לא טוב או לא נאהבת את צריכה לדבר איתו על זה כי אולי גם עובר עליו משהו? אולי יש סיבה שאת מרגישה ככה?
רוב הסיכויים שכן, איך היית מרגישה אם הוא היה אומר לך שהוא מתגעגע לאקסית שלו?
אנונימית
שואל השאלה:
הייתי נפגעת^
אבל אני גם מעניקה לחבר שלי המון אהבה לעומתו ואומרת לו כמה אני אוהבת אותו והוא אף פעם לא אומר
אנונימית
כל אחד מראה אהבה בצורה אחרת. אולי אתם לא מתאימים? או אולי זה פשוט שהוא אדם שפחות מפגין רגשות? אני חושבת ואני באמת ממליצה לך לדבר איתו ולפרוק לו מה שיושב לך על הלב. הרי הוא החבר שלך!
שואל השאלה:
זה הקטע שפעם הוא היה כותב לי הרבה כמה הוא אוהב אותי אבל הוא פשוט הפסיק ורק כשאני כותבת הוא עונה "גם אני" ביבש, זה ברור לי שירד לו ממני.
כשאני מדברת איתו הוא אומר שהוא כן אוהב אותי ואני מרגישה שכל הזמן לדבר איתו על זה ולברר בקשר שלנו זה רק הורס וגורם שירד לו ממני עוד יותר
אנונימית
תשאלי אם הוא אוהב אותך במקום זה..
תגידי לו שאת לא מרגישה ככה וזה מפריעה לך
תנסי לתקן במקום להרוס
אנונימית
ברור שהוא יכעס, להגיד לו שאת מתגעגעת לאקס יפגע בו ובאמון שלו בך וזה רק ישיג לך את התוצאה ההפוכה. במקום הייתי לוקחת אותו לשיחה ושואלת מה השתנה, אם עובר עליו משהו שאני לא יודעת עליו. מבהירה לו שאני נפגעת מהמצב ואם זה לא משתפר אז..