10 תשובות
הי כנראה התכוונה שהגננת תהיה סמכותית, ואז יצייתו לה.
כמובן שאסור לכעוס.
הגננות של היום מאוד חוצפניות.. איחרתי בדקה! דקה! על השעון לאסוף ילד מהגן התחילה לעשות לי סצנות
למה הגננת היא מושלמת? היא לא הייתה ילדה פעם? מי היא שתכעס על ילדים קטנים שרק לפניי שנה נולדו?
אנונימי
יש גננות שהן מאוד סבלניות כלפי הילדים ועובדות מהלב ויש את אלה שעובדות בשביל הכסף וחסרות סבלנות. התפקיד של הגננת הוא להיות סמכותית כלפי הילדים אבל ברור שלא לכעוס. אם הגננת תכעס כל הזמן הילדים יגיעו לגן ממורמרים.
הגננות ממש ממש חוצפניות באמת! אני עושה את המחוייבות אישית שלי בגן ילדים (עשיתי בכמה גנים) וההתנהגות של הגננות ממש לא יפה!
יש המון גננות שמקללות את ההורים של הילדים ומדברות אליהם מגעיל ביחד עם הסייעת וליד הילד... הן מדברות אחת עם השנייה על כמה שההורה מטומטם ושיצא להורים ילד יותר גרוע מהם, שיש הורים שלא יודעים להיות הורים ושהילד שלהם יצא עבריין...
היתה גננת אחת שהייתה ממש ממש מגעילה לאחד הילדים שעשה שטויות בגן, הילד טיפס על שידה כזאת יאז היא מתחילה לצרוח עליו את נשמתה (עוד שנייה התחלתי לבכות בשבילו) היא צרחה עליו "נכון שאתה לא נורמלי? נכון שאתה צריך אישפוז?!?" וכשהילד התחיל לבכות בגללה היא מתקשרת להורים ופתאום נהיית הכי נחמדה שיש... תקשיבו, הילד שלכם ההיום מאוד מתפרע הוא בוכה ואני לא יודעת מה עיבר עליו, תוכלו בבקשה לדבר איתו ולהסביר לו שבגן צריך להתנהג יפה... ואז אני ומעת בטלפון את ההורה כועס על הילד, ואז ככה הילד חושב שהגננת צודקת ושככה היא צריכה להתנהג אליו, ואז כשקורים דברים יותר גרועים (שלא נדע) הילד חישב שזה בסדר ושזה נורמלי כשהגננת מרימה עליו יד חס וחלילה...
ויותר מזה... פעם היה לי מקרה עם אותה גננת מגעילה שהייתה ספה קורעה בבוקר, ואותו הילד המופרע ישב עליה ושיחק ופתאום היא ראתה שהספה קרועה והתחילה לצרוח עליו למה קרעת את הספה?! ככה אתה עושה גם בבית?!? חכה חכה כשאמא תחזור מהעבודה אני אדאג שהיא תעניש אותך! הילד התחיל לבכות ולצרוח והוא אומר לה זה צא אני זה לא אני ובכלל לא עניין אותה! כשהאמא באה היא אמרה לה תקשיבי הילד שלך קרע את הספה ואת תצטרכי לשלם עליה... זה 500 שקל אני ביררתי עם העירייה... האמא השתגעה והתחילה לצרוח גם היא על הילד והוא התחיל לבכות (רק שהפעם היא לא אמר שזה לא הוא כי הוא היה בטוח שזה הוא קרע את הספה כי הגננת שכנעה אותו שזה מה שבאמת קרה) האמא גם חשבה שהוא עשה את זה כי הוא לא הכחיש... ואני זוכרת שבאותו שלב התערבתי בשיחה ואמרתי לאמא ליד הגננת את כל האמת על כל אותם הפעמים שהגננת נטפלה לילד שלה והגננת התחילה לצרוח עלי תעופי מהגן שלי שקרנית אחת! ואז רבתי עם הגננת ועירבנו בזה גם את העירייה ופיטרו אותה בסוף בגלל המון תלונות של הורים שהבינו שבגן הזה משהו לא מסתדר... המון פעמים יצאתי מהגן בתחושה שאני חייבת לעשות משהו כי הילדים פשוט מסכנים.. עש שעשיתי ומאז אני כל כך שלמה עם ההחלטה הזאת... ואני אומרת לכם שמתוך 90 אחוז מהגנים שאני עובדת ועבדתי או התנדבתי בהם, זה אותו הדבר, הגננות פשוט רעות וכל הזמן כועסות על הילדים! מה שבטוח הוא שאני את הילדים שלי לא אשלח לגן של העירייה ואלמד את הילדים שלי לדבר על כל מה שמפריע להם, אם הגננת צעקה על הילד שישר ידווח לי, שיגיד מה היא אמרה לו ואם צריך שההורים ידאגו להתקין מצלמות בגן... הגננות של היום (בעיקר אלה של הצהרונים) הם פשוט מכשפות, פרחות שאפילו לא התקבלו להיות קופאיות ונתנו להם לשמר על ילדים קטנים בלי שום ניסיון או רקע! זה נורא! נורא!
לזאת מהתגובה למעלה - כשאת רואה גננות שמתנהגות כמו חיות פרא לילדים, בבקשה תצלמי ותקליטי ותשלחי למשטרה ולהורים של הילדים. ילדים הם לא בובות, גננות שמחפשות אלימות שיקנו בובות וינבחו על הבובות ולא על ילדים קטנים.
אנונימי
עשיתי את זה, זאת אחת מהסיבות שבגללה העיפו את הגננת
העניין הוא ממש בעייתי! כי יש 35 ילדים בגן ובאמת קשה להשתלט... לכן אני לא רוצה להיות גננת! זה מפחיד לפגוע כי המפקחת וההורים רוצים שלגננת תשתלט וזה לא ריאלי להתייחס יפה ותוך כדי להצליח לי השתלט על 35 ילדים, כי יש ילדים קשים, זה קשה
נו טוב מאוד. מספיק מקרים לצערנו היו שכל מיני מטפלים וגננות כאלה ואחרים נתנו לילדים סמים כדי שישתקו, הרביצו, גרמו לסימני חבלה. דחפו, והפעילו אלימות נגד תינוקות חסרי אונים בגלל בכי או חוסר רצון למלא אחרי ההוראות שלהם.

https://news.walla.co.il/item/2573923
אנונימי
את צודקת שזה קשה, בשביל זה צריך לבחון את הנשים לפני שהן נשלחות לעבוד בגנים.. כי לדוגמה הייתה גננת אחת מדהימה! מ ד ה י מ ה! היו שם ילדים כל כך קשים היא הייתה מאוד קשוחה אבל עם זאת ידעה איך להראות אהבה! היא חיבקה את כל הילדים כשהיא הרגישה שהם צריכים חיבוק היא ידעה לקרוא את הרגשות שלהם ונתנה לכולם יחס שווה, כי בדרך כלל לילדים הביישנים הגננות פלות מתיחסות כי הם לא דורשים תשומת לב, הגננת הזאת ידעה לתת גם להם תשומת לב.. היא הייתה מהממת! אז פשוט צריך לבחון את איתן גננות כי זאת כן עבודה קשה מאוד אבל היא אפשרית למי שמתאים לעבודה הזאת.. ואם כבר מדברים על כמה שקשה למצוא גננות כאלה לדעתי גם המשכורת שלהם לא באמת שווה לעבודה הקשה שאותן הגננות המהממות שיש עושות.
באותו הנושא: