9 תשובות
תקשיבי את בכיתה ח ותקשיבי אני עברתי את זה.. אני בכיתה ט, אני הייתי כמוך לחוצה וזה מעצבן וחרא וזה לא אופר וכן את צודקת המורה מטומטם.. אבל כיתה ז, ח זה הכיתות הכי לא חשובות בעולם!, ח יותר מ ז זה נכון וצריך להקשיב וללמוד וזה אבל זה באמת לא סוף העולם.. לי נגיד היה מבחן אתמול באנגלית.. קשה ברמות על.. בכיתי ברמות מטורפות שלא הלך לי וזה כן מבאס וזה כי זה הכיתה הכי חשובה אבר אבל אין מה לעשות ככה זה החיים... המורה שלך מטומטם ולדעתי את צריכה לדבר עם זה למחנכת שלך ותגידי לה את זה.. וגם תגידי לה שאת רוצה מועד ב כי זה לא אופר.. אבל לפי מה שאני יודעת מועד ב תמיד יותר קשה.. אבל הכל בסדר.. ספרי לי איך הלך..
שואל השאלה:
הצלחנו בסופו של דבר להבין איכשהו כי היה מילון, אבל הרמה של השאלות הייתה לא נורמלית. אני יקבל לפחות פחות מ80 - 85.. וזה גם בלי לדעת אם צדקתי בשאלות אחרות
וואי תודה לכן עודדתן אותי
אנונימית
מצטערת לאכזב אבל כיתה ט' היא לא הכיתה הכי חשובה ^

ולגבי הציון גם אם זה יהיה פחות מ-85 או 80 זה עדיין ציון טוב כי זה לא נכשל, וחוץ מזה אל תתני לציונים לקבוע לך אם את טובה במשהו או לא במיוחד כשהמבחן לא התאים לרמה שלך, תזכרי שציונים לא אומרים כלום.
אני שמחה עם עזרתי לך ואני רוצה שתביני דבר אחד, זה לא אומר שלא יקבלו אותך לתיכון.. לפי מה שאת אומרת פחות מ80-85 וזה לא כזה נורא.. זה לדעתי מצויין, אם תהיה פרפקציוניסטית, זה ממש לא טוב, זה יהרוס לך את החיים, אל תצפי ליותר מדי כי בסופו של דבר שאת תפלי את פשוט תתבאסי ברמות מטורפות.. הכל יהיה בסדר," אין דבר העומד בפני הרצון שלך", אם את רוצה משהו ונאבקת עליו, אין סיבה שלא תקבלי אותו ואם לא אז לא נורא לא סוף העולם תמיד יש "שביל" אחר ללכת בו.. מקווה שעזרתי לך.. בהצלחה בהמשך..
נכון יכול להיות שאת צודקת כיתה ט זה לא הכי חשוב זה נכון.. יא זה הכיתה הכי חשובה אבל גם כיתה ט יש לה את הקשיים שלה... שיהיה לך ממוצא טוב להיכנס למגמה שאת רוצה אז כן זה מפחיד מאוד..
לא זה לא הוגן, אם זה כל כך מפריע לכם את יכולים לדבר בצורה מסודרת עם המורה שלכם או המנהל ולהתלונן על זה.
אל תשכחי שזה כולה מבחן בכיתה ח' זה לא ישפיע עליך בכלל (אפילו לא על הקבצה כי אמרת שאת תלמידה מצטיינת), קורה שלא תמיד מצליחים, המורה שלך גם בטח יבין שהוא הגזים עם המבחן אם רובכם לא הצלחתם לעשות את האנסין.
שואל השאלה:
לא יתנו למי שעשה את המבחן מועד ב' כי לדעתם זה סבבה..
אנונימית
ממש לא הוגן, תדברו עם המורה שלכם על זה או שתדברו עם המחנכת, המורה הזאת אשכרה מנסה להכשיל אתכם זה ממש לא בסדר
באותו הנושא: