7 תשובות
אם את מרעיבה את עצמך את לא תרזי בצורה לא בריאה אלא גם תסבלי מזה וגם עדיין תחשבי שאת לא רזה, לסיכום, הרעבה עצמית לא תעזור לך, למה לך להרוס את הגוף שלך?
את לא תרדי, הגוף יפרק את הסוכרים בגוף ויגיע מצב שאת רזה זה נכון, אבל אז הגוף שלך ידרוש יותר אוכל ואז תעלי בחזרה
אני לא רוצה לעודד את זה כי עשיתי את זה בעצמי בעבר והורדתי 20 קילו בשלושה חודשים אבל זאת ממש לא שיטה ואם הייתי יכול לחזור אחורה ממש לא הייתי עושה את זה..
רוצה לרדת במשקל? תעשי ריצות וספורט זה כל כך עדיף מלהרעיב את עצמך.. את גם סובלת וגם לא מועילה לעצמך..
ספורט תמיד עדיף.
סביר להניח תורידי יותר מסת שריר בסוף, לא כדאי.
כדאי לחקור את הנושא לתכנן תוכנית דיאטה ולהוריד בכמות אוכל.
לא משהו דרסטי!
את תרדי אבל בצורה לא בריאה כי את פוגעת בגוף שלך, אני הייתי במצב הזה והגעתי למצב כל כך לא נעים עד שהבנתי שזה לא שווה את זה ולהיות ברוגז עם אוכל זה לא פיתרון את רוצה לרדת במשקל יש לך כל כך הרבה דרכים אבל לא בדרך הזאת.
גם אני ניסיתי להרעיב את עצמי.. אני נשבעת לך שכל כך סבלתי ברמות. וכשרציתי לאכול רגיל לא יכולתי, כי הבטן שלי דחתה את זה. וזה כואב, והבטן מתכווצת ואת לא מרגישה כלום. לר כדי לך.
האמת שזה לא יעזור לך להרעיב את עצמך, יעידו פה כל מי שעשו את זה, בנים ובנות, קל להיכנס לזה, להכניס לתת מודע או מוח שלך שאת לא רזה, שאת לא יפה, שאת צריכה להרזות ושאת צריכה להרעיב את עצמך וגם לשנוא את עצמך ולעשות את זה, קשה לצאת מזה, לרפא את עצמך ולהשתקם מזה וגם שיש סיכוי שזה יחזור וצריך שוב להילחם בזה. זו התמכרות לא בריאה. ויש לזה תוצאה לא טובה