3 תשובות
לפני שאת מתחילה לרמוז לו, קודם את צריכה להכיר אותו עוד יותר כדי לרצות אותו, אולי זאת רק הידלקות עליו אבל את לא ממש מכירה אותו אם אתמול התחלת להתכתב איתו
המלצתי: שקודם כל תהכירי אותו ואז שתיהי סגורה שזה מי שאת רוצה אז אל תתני רמזים תיהי ישירה
please flower

**
לא חושב שכדאי לך לעשות את זה כלומר להיות יותר מדי ישירה אבל אני אולי טועה כי כל גבר שונה קצת בעיקרון אבל בכללי גברים אוהבים בצורה מוזרה את תחושת הבלבול של האם היא בקטע שלי או לא בהתחלה, התחושה שאת לא לגמרי שלהם בידיים זה דבר טוב בשבילך..
כשהאקסית שלי התחילה לדבר איתי בפייסבוק חשבתי שהיא קצת בקטע שלי והייתי קצת עוקץ אותה בצחוק לגבי זה בשלב מתקדם יותר אבל למרות שזה היה טיפה ברור היא השאירה קצת ספק ולא אמרה את הכן וזה הדליק אותי.

אני אולי טועה אבל לדעתי המקסימום שאת צריכה לעשות זה אולי לקבוע פגישה מתישהו ואולי אם הוא ביישן ליזום את הנשיקה הראשונה..

אני יכול לתת עוד דוגמא לגבי בחורה ביחידה שלי שכל הזמן מחמיאה לי בצחוק וצוחקת איתי ועליי ליד אנשים בכיוונים מיניים אבל אומרת סתם בסוף או בנימה קצת צוחקת כזו (לא נגדי חח) והספק הקטן הזה שאני לא יודע אם היא באמת נמשכת אליי או שסתם אומרת את זה כל כך מדליק אותי.. והיא אפילו בכללי לא כל כך הטעם שלי אבל אני כל כך נמשך אלייה עכשיו חח.
אנונימי