3 תשובות
כן, כל עוד לא מסתובבים באזור החלונות האדומים.
^ חחח תכלס ופאק תקשיבו משהו מביך והכי מביש רצח
אני וסבתא שלי ואמא שלי היינו באמסטרדם ולא ידענו שהחלונות האדומים זה בעצם זונות אז הלכנו ו... תנחשו היה מביך ומביש רצח רציתי לקבור את עצמי XD
מאוד מתאימה לטיול זוגי (האמת שהולנד בכלל ואמסטרדם בפרט מתאימים לכל סוגי הטיולים - זוגות, משפחות, חברים, מבוגרים, ילדים, פשוט הכל). העניין הוא כמובן לתכנן נכון, ולהגיע למקומות המתאימים (למשל כפי שכתבו לא בטוח שהחלונות האדומים מתאים לזוג, למרות שאם אף אחד מכם לא היה שם, שווה להסתובב קצת כדי לראות ולהבין את התופעה). אז במקום מה לא, אני אכתוב קצת על מה כן:
מרכז העיר - כל מרכז העיר בנוי כך שבין הרחובות שזורים נחלים. טיול לאורך הנחלים, במיוחד בערב, הוא רומנטי מאוד, וכמובן שבכל מקום יהיו מסעדות וברים כדי להשלים. אתה אומר שהיית באמסטרדם, אז אתה אמור להכיר את העיקרון.
פארקים - אמסטרדם מלאה בפארקים, ובגילוי נאות אני אישית חולה עליהם, אבל עדיין יש לפחות שניים המתאימים לזוג. הראשון הוא Vondelpark, פארק ענק בסמוך למרכז העיר, שיש בו המון מה לראות ומכיל אזורים רומנטיים רבים, גן פרחים מדהים ועוד. הפארק המומלץ השני הוא Oosterpark, פארק רומנטי שמכיל אגמים קטנים, ובמה שבה מופיעים נגנים קלאסיים על כלי מיתר שונים.
יש עוד מלא דברים אבל הם כבר תלויים באופי של הזוג, ובפתיחות שלו (גם לזוגות אמסטרדם היא עדיין עיר מאוד ליברלית בכלל ומינית בפרט), ובתחומי עניין ספציפיים. אם יש לך עניין בעוד דברים, תפנה בפרטי בכיף.