17 תשובות
את ממש לא מרגישה יותר מידי 0-0
וואו איזה בנאדם זבל
תנסי לעשות דברים שאת אוהבת וקצת לנוח ולהירגע
אף אחד לא באמת יזכור אותו רק בגלל תמונה בעיתון... אפשר לחשוב באמת. איזה עיתון? מה הוא כבר עשה? מה שאת מרגישה כלפיו כנראה הגזים את המעמד שלו כרגע. זה טבעי, וזה בסדר. רק תזכרי שרוב הסיכויים שאף אחד לא באמת שם עליו.
בבקשה תשלחי לי הודעה
את יכולה להגיד מי זה?
אני ממש מתעניין.
וכן, לדבר בפרטי איתי זה גם אפשר
את לא דווקא רגישה מידי, אפשר להבין אותך בהחלט.
יש כל כך הרבה מפורסמים שאנשים מעריצים ו"מעריכים" כשלא מגיע להם בכלל.
יש הרבה מפורסמים שנחמדים מול המצלמות אבל במציאות מתנהגים בצורה נוראית.
ויכול להיות שהוא השתנה, אבל יכול להיות שלא.. ואף אחד לא באמת יכול לדעת.
העולם גלגל, יבוא יום והוא ישלם על זה אל תדאגי
שכחי ממנו
לא, את מהממת. את לא רגישה מדי. את רגישה כי את אנושית, וזה לגמרי נורמלי להרגיש רע אם זה היחס שמביאים לך, במיוחד בתור ילדה. אני יכולה להבין אותך כי גם אני עברתי דברים לא נעימים. אני חושבת שזה שהוא מפורסם היום זה באמת יכול להיות לא נעים, כי זאת תחושה של חוסר צדק. תחשבי על זה ככה שהיום התקופה הזאת מאחורייך, את בן אדם אחר וחזק יותר. את בן אדם טוב יותר ממנו, זה לא משנה כמה פרסום ותהילה הוא מקבל, אני מכירה מקרוב בן אדם מפורסם עם חרא התנהגות...
את צודקת באמת אין צדק בעולם.. אבל צריך להמשיך ולשים זין על ילדים מגעילים שכאלה ואין מה לעשות צריך לדפדף אותו אל תספרי אותו סתם אפס.
אפשר שאלה? למה הוא עשה לך את זה?
הוא עוד יקבל את המחיר, קצת סבלנות
את ממש מהממת ובכלל לא רגישה מדי.
אני מבינה אותך.
אם את רוצה לדבר עם מישהו על זה את מוזמנת לפרטי
אני לגמרי מבין שאת ממש רוצה שעכשיו הוא יישב באיזה חור ואף אחד לא ישמע ממנו ושבטח שאת לא תשמעי ממנו ולהרגיש שהעניין איתו מאחורייך, אני בטוח שכל מחשבה עליו מדירה ממך שינה ומפריעה לסדר התקין של היום שלך, ותאמיני לי שאם הפרסום שלו יבוא זה יהיה לטוב ולרע,- את תוכלי לרכל עליו ולספר את כל זה וכל מי ששומע עליו יידע מזה, (אנשים אוהבים רכילות אני בטוח שיתנו לך במה לזה) השאלה היא אם את מעוניינת להתעסק עם זה ולפעול או להתנהג כאילו הוא לא קיים, לפי דעתי "תכי בברזל כשהוא חם"- תנסי לחשוב עליו בצורה הכי מתונה שיש, אבל כשתהיה לך הזדמנות- תציפי עליו הכל שיקבל את העונש שמגיע לו, בכל מקרה אני תומך בכל צעד שתעשי ואת מוזמנת לשלוח פרטי
שואל השאלה:
אני לא מתכוונת לנקום בו, אני לעולם לא אעשה לאחרים את מה שהם גרמו לי להרגיש כי אני יודעת איך זה מרגיש, לא יורדת לרמה הזו..
אנונימית
את יודעת... החיים לימדו אותי משהו. צדק הוא רק כוכב. והוא רחוק מהכוכב הזה. ככה זה. יש אנשים מגעילים ודוחים בעולם.
כל הכבוד לך, את באמת לא צריכה לרדת שלו, אולי יום אחד הוא ישתנה ויבין את זה ויתקן את דרכיו. וכל הכבוד שאת לא רוצה נקמה, זה מראה שאת בן אדם בוגר ונבון שיודע ובאמת מבין שנקמה אינה הדרך.
אמרתי לך אני תומך בכל דבר שתעשי, אם את רוצה להפסיק לחשוב עליו, תנסי לחשוב על דברים אחרים, תנסי להתעלם מקיומו תנסי למצוא תחומי עניין ותחביבים, תנסי לחזק קשרים עם חברות, תנסי להחיות את עצמך! לא לשבת בשקט ולחשוב עליו כל היום, לא לנסות להירדם ולהיתקע שעה שלמה במחשבות עליו, לא להתחיל ללמוד למבחן ולהגיע למצב שאת לא מרוכזת בגלל המחשבות עליו! תזכרי תמיד שאת מנסה להחיות את עצמך
למשתמשת "אנה אהובתי" "צדק הוא רק כוכב והוא רחוק מהכדור הזה" אלו חלק מהמילים משיר של איזי (ארז שרון) -_-

ופשוט תתעלמי מזה, כל הכבוד לך שאת לא יורדת לרמות כאלו, אני דווקא כן הייתי נוקמת אבל זאת רק אני... את לא רגישה יותר מידיי, זה משהו כואב וקשה שעבר והצלחת לעבור, זה מדהים שאת כזאת חזקה, אני באמת לא הייתי עומדת בזה ואין לי מושג איך הייתי שורדת, פשוט תנסי כמו שעשית לשכוח וכל פעם תקחי מהתקופה הזאת את הכוח כי את אלופה שעברת את השיט הזה!
אנונימית
לאנונימית: "צדק הוא רק כוכב" זה משפט ידוע... איזי לא המציא אותו. אולי את ההמשך הוא כן המציא.
אנונימית