15 תשובות
תדברי איתו ונסי להוציא ממנו דברים
הוא יפתח ויספר לך מקרים ואת תתני לו כלים וטיפים איך להתמודד עם ילדים...
את כן יכולה לעזור, תלכי אליו, תחבקי אותו! תגידי לו שאת אחותו הגדולה ואם הוא רוצה לדבר איתך שיגש אליך בלי להתבייש, תתמכי בו, אפילו תלכי לבית ספר שלו תדברי עם הילדים האלה. באמת עצוב, מאחלת לכם רק טוב
שואל השאלה:
הבעיה היא שאין לי טיפים לתת לו.. למרות שגם אני עברתי בעצמי העלבות מילדים בכיתה כשהייתי בגילו ואני יודעת כמה שזה קשה אבל פשוט לא התמודדתי נתתי לילדים להמשיך להעליב ולדבר עם המורה פשוט לא עזר אני לא רוצה שהוא ימשיך לסבול
אנונימית
אז תאמרי לו איך להגיב ואיך להתמודד
תספרי כמה שיותר מהר למנהל\ת שלו, בגיל כזה למבוגר אחראי עדיין יש השפעה על ילדים, עוד שנתיים שלוש הם כבר לא ישימו על מה שהמורים אומרים.
לכל מי שאמר פה שאת יכולה להגיד למורה או משהו מנסיון זה סתם עושה את זה גרוע יותר נגיד אח שלי הקטן אם מישהו היה מיתקר אליו בבית ספר הוא היה מת ואני איתו בבית ספר וניראלי גם ביגלל זה אף אחד לא מאז לדבר אליו דברים רעים אבל אם לא הייתי בבית ספר שלו הייתי אומרת למורה שתדבר על הנושא הזה בכללי פשוט לא להזכיר שזה קורה בכיתה שלהם לילד מסוים...
תהיי שם בשבילו, תדברי איתו על כל מה שקורה לו.. אני מציעה לך לדבר עם האמא ואולי לשקול שהוא יעבור לבית ספר אחר.. ויתחיל מחדש.. אני לא יודעת מה את יכולה להגיד לו, חוץ מזה שיש ילדים שאין להם ביטחון אז מה שהם עושים הם מתעללים באחרים ומנסים להשפיל אותם.. את צריכה להגיד לו שלא משנה מה, שתמיד יעמוד על שלו.
תתמכי בו יותר מתמיד
זרקי לו מחמאות, תחבקי ותנשקי אותו, תגידי לו שאת אוהבת אותו.. אולי מתייחסים אליו נורא בבית הספר אבל שידעשהוא לא כלום, שהוא מדהים.
אומייגד את אחות כל כך חמודה!^-^
אז קודם כל דברי איתו ותנסי להבין מה המצב בדיוק.
דבר שני לא יודעת כמה יעזור ללכת למורה או ל מישהו מבוגר כי אז יש אפשרות שיציקו לו מאחורי הגב שלה או שפשוט יקראו לו שטינקר ויציקו לו יותר אפילו מחוץ לבית ספר. הכי עדיף שיענה להם תלמדי אותו ותעודדי אותו שיענה להם כי זאת הדרך היחידה שיפסיקו אחרת הם לא יפסיקו וגם אם הם ממשיכחם והוא עונה להם לפחות הוא יודע שהוא לא שתק וזה מה שעושה את כל ההבדל.
את אחות מדהימה! יפה מאוד שאת רוצה לעזור לו. את יכולה לעודד אותו על ליבו ולתמוך בו לאורך כל הדרך ואז כשיהיה לו טוב בבית, יהיה לו טוב יותר בחוץ. בהצלחה!
לדעתי הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות זה לתמוך בו, לחבק אותו ולאהוב אותו, לגרום לו כן להרגיש שיש לו מישהו שאוהב אותו לא משנה מה. וכמובן להתייעץ עם אמא שלך את יכולה ואולי להודיע למחנכת או למנהלת..
אנונימית
גם לי יש אח קטן ופעם אחת חברים שלו לא הזמינו אותו לאנשהו. כאב לי לראות איך הוא התבאס וניסה לא להראות שזה לא קרה לו ולא משנה כמה נלך למורה או למנהל ילדים תמיד יעשו את זה זה עובדה. אבל זה משהו שכל אחד יעבור/עבר. אין אחד שלא גם אנחנו ואין דרך למנוע את זה לא משנה מה אנחנו וכמה אנחנו נחמדים לכולם. ותאמיני לי.. הגלגל מסתובב! פשוט תזכרי שהוא מתחזק מזה בסופו של דבר! בעתיד יהיה לו יותר קל להתמודד עם דברים! וזה גיל 10 היום הילד התרחק ממנו ומחר הילד התרחק ממנה! בנתיים רק תתמכי בו לכי לבלות איתו שיהיה לו הכי קל לעבור את התקופה הזאתי
בהצלחה!
אנונימית
שואל השאלה:
האנונימית האחרונה שענתה, נתת לי רעיון מעולה! אני אקח אותו לאכול גלידה ואדבר איתו באותה הזדמנות:) תודה על הרעיון!
אנונימית
בכייף3>
אנונימית
באותו הנושא: