18 תשובות
טבעוני
לא מוריד לי שניהם.
לא, ממש להיפך.
אני צמחונית בעצמי. אין לי בעיה גבר טבעוני בתנאי שהוא לא נגעל מדברים שאני אוכלת או לפחות מראה את זה או מנסה לשכנע אותי להיות טבעונית בעצמי.
לי ממש לא מפריע. אני צמחונית והחבר שלי לא, כך שאין שום בעיה עם זה
לא יוריד
אני כן אנסה להיות יותר רגישה לידו
לא מוריד לי, זה דווקא יעלה לי עם הוא טבעוני כי אני גם סוג של טבעונית אז זה ממש נמחד.
אני גבר, טבעוני.
אבל רק אוסיף שלחברה שלי זה כן מפריע כשאנחנו אוכלים, היא זורקת לי משפטים כמו "אתה לא אוכל כלום די כבר לשקר", "כל פעם יש לנו בעיה לחפש לך מה לאכול" וכשהיא אוכלת שוקולד היא מנסה כל פעם להציע לי גם... אבל חוץ מהרגעים האלה אין שום בעיות באהבה. אני מכבד אותה, ישב ואוכל לידה גם כשהיא אוכלת בשר. את האמת שאמא שלה היחידה שמנסה לכבד אותי ולא לאכול בשר לידי חחח, כנראה שהיא מרגישה רע עם עצמה, היא גם זורקת משפטים כמו "לי כבר נמאס מבשר לגמרי, לא ככה?"...
בטח שיוריד לי מהסיבה הפשוטה שאני אוהבת בשר ואני לא אהנה איתו, זה מבאס רצח כל הזמן לחפש רק מקום טבעוני זה יותר גרוע מאוכלי כשר, למי יש סבלנות?
רוצה פרטנר להמבורגר לא כאב ראש מטיף מוסר שיכנס לי לצלחת. (:
זה ממש לא יוריד לי מגבר אפילו רק יעלה, אני בעצמי צימחונית כבר שבע שנים וגם אם לא הייתי צימחונית, הייתי רוצה גבר שילך עם האמת שלו שאם לא מתאים לו לאכול חיות ומאמין שזה רצח ואכזריות או שזה סתם מגעיל אותו שלא יאכל.
(לא נדבר על זה שהיה כיף לאכול עם מישהו שלא אוכל בשר בעצמו..)
:)(
קודם כל, ממש לא יוריד, אפילו יעלה..
עדיף אבל צמחוני, אני בעצמי צמחונית.
דבר שני, אתה לא צריך להיות או לא להיות טבעוני/צמחוני רק בגלל שזה אולי מעלה או מוריד לבנות.. תעשה את זה כי זה מה שאתה חושב..
לא מוריד, העיקר שלא יחפור על זה ויאכל לי את הלב (למרות שזה לא צמחוני.)
לא יוריד בתנאי שלא ידפוק לי מבטים לצלחת והערות כשאני אוכלת
בימים אלה אני טבעונית. אבל לפני שהחלטתי לעבור לטבעונות הייתי צמחונות מאז שאני זוכרת את עצמי. בחיים זה לא יצר לי איזשהי טריגה כמו-" האם לא יאהבו אותי אם אהיה צמחונית?" "האם לא יהיה לי חבר?" וזאת מכיוון שלא מעניין לי את ה*** מה יחשבו עלי.
אני חיה בשביל עצמי, אני נהנת בכך שאני לא משתפת פעולה עם תעשייה שכזאת, ולא מעבר לכך.
אם אתה דואג לכך שאנשים ירתעו ממך, אז הסר דאגה. אתה לא פוגע באף אחד, וההפך זאת סגולה להיות אדם כזה.
אוכל לספר לך על החבר הקודם שלי, היינו יחד והייתי צמחונית ( בהשתדלות לטבעונות) כשאכלנו יחד תמיד כיבדתי אותו. נתתי לו לאכול מה שהוא בוחר, זאת בחירה שלו לתת בזה חלק ואם זה טעים לו אני מאושרת.
שהכנתי לנו ארוחה, אז הכנתי גם בשבילי וגם בשבילו. ( למרות המאמץ הקשה של לראות בשר ולהריח אותו בכלל)
ולדעתי, בגלל שכל-כך הייתי מתחשבת כלפיו זה אף פעם לא הפריע לו.
אני לא אוהבת להיכנס לאנשים בצלחת יותר מידי. וככה זה אמור להיות. אם אני רוצה שיכבדו אותי לגבי הדעה שלי אז ככה גם אני צריכה לעשות.
לשאלתך, לגמרי לא יוריד לי אם אתה צמחוני/טבעוני אפילו יעלה לי. אבל כמובן שאם הבת/הבן זוג שלך לא יהיה טבעוני או צמחוני ויאהב לאכול בשר והבא ממנו, תצטרך לכבד אותה. כי אם תעשה נאום כל פעם לפני שהיא אוכלת בשר זה באמת יפריע לה. כי איאפשר להגיד שחפירה כזאת זה לא מפריע. (מנסיון, אמא שלי לא אוהבת שאני נואמת לה על זה, צריך לכבד כמובן)
לילה טוב.
זה הדבר הכי מושלם ששמעתי בעולם. את פשוט טהורה. חח ולמה את לא עונה לי בפרטי?^
אנונימי
מוריד? ממש לא ההפך אני בעד!
אני בעצמי צמחונית
אני טבעונית ואני מעדיפה טבעוני זה ממש חא מוריד
לא, אני בעצמי טבעונית