8 תשובות
אין לי מושג מי ירה בו, אני לא זוכרת מישהו עם עיינים ירוקות ששיחק עוד
אולי זה יחזור אליי בקרוב, ולא זה היה חלום של אבא של ארצי שארצי מציע נישואים לורוניקה, הם הראי עדיין בתיכון אני פחות חושבת שזה יקרה.
שואל השאלה:
כן אבל לפני שהיה החלום הזה של החתונה ארצ'י ישב ליד אבא שלו והוציא את הטבעת ואמר שהוא הולך להציע לה או משהו כזה ואז הוא חלם את זה...
O,
כן אבל שימי לב שזה קרה אחרי שאבא שלו נורה אז זה לא הגיוני שהם ישבו וארצי אמר לו את זה, זה הכל היה חלק מהחלום
שואל השאלה:
הא חחח
ממש בא לי שהוא ובטי יהיו ביחד... אבל לא ניראלי שזה יקרה
O,
נכון? בסוף העונה חשבתי שהם יהיו ביחד זה היה נראה כאילו ארצ'י מקנא בג'אג כי הוא עם בטי אבל אחרי שהוא התמזמז עם רוני ובכה עליה אז לא נראה לי שבקרוב זה יקרה
באסה..!
שואל השאלה:
גם אני חשבתי..
O,
אוי אני בדיליי לול
ניראלי שמי שהרג את גראנדי וירה בפרד היה אבא של בטי בגלל שגם העיניים שלו ממש דומות לעיניים של הרוצח.
אבל, בנוסף לכך יש לי עוד חשד על מי שאולי הרוצח-> הגרוש של גראנדי. למה הוא? טוב ובכן בעונה הראשונה היא אמרה שהיא ברחה מבעלה שהיה מתעלל בה, ומאז היא משנה את זהותה כדאי שלא ימצא אותה.
מי שירה בפרד יכל לירות גם בארצ'י, אבל הוא לא עשה זאת. וגם כנראה לקח את הארנק של פרד. עכשיו למה שהוא ייקח את הארנק של פרד וילך? הרי הוא יכל לקחת את הכסף וגם לירות בארצ'י.
אני חושבת שהוא גילה על הרומן שהיה בין ארצ'י לגראנדי, ורצה לנקום בה. אולי בארנק היו פרטים אישיים כמו מקום מגורים של גראנדי, וככה הוא מצא אותה והרג אותה.
בקצרה- הגרוש של גראנדי רצה לנקום בה אחרי שגילה כעל הרומן שלה ועל זה שהיא ברחה, בשביל למצא אותה חיפש פרטים אישים, לא מצא כי היא משנה שמות, הלך לאיש האחרון שהיה הכי קרוב אליה-> ארצ'י. אולי הוא כנראה הבין שלאב יהיו פרטים אישיים הקשורים לגברת גאנדי, אז הוא ירה בו ולקח את הארנק.
אבל לול זה רק מחשבה.-.
בנוגע לחתונה, ניראלי שאם הם באמת יתחתנו, זה יהיה אולי בסוף העונה השנייה. הם עדיין בבית ספר
Syl
שואל השאלה:
רעיון טוב.
זה נישמע לי הרבה יותר הגיוני שאני חושבת על זה...
O,