15 תשובות
יש ריפוי לזה.. תלך לקלינאי תקשורת.
להתמודד, זה שאתה מגמגם לא אומר שאין לך סיבה לחיות יותר. כרגע אתה סתם מגזים.
תבין שיש אנשים שסובלים וסבלו הרבה יןתר והמשיכו בחיים
יש לי אח מגמגם, ההורים שלי לקחו אותי לקלינאית תקשורות וזה עזר לו מאוד, תמיד יש תקווה.
אם זה לא עוזר זה עדיין בסדר לכל אחד יש בעיה בחיים, בהצלחה.
שואל השאלה:
הלכתי לכל הטיפולים האפשריים אך אין תוצאות מרשימות.
אנונימי
קלינאי תקשורת לא קשור לזה^^
אתה בן אדן מיוחד.
תסתכל עלזה ככה.
יש משהו שמייחד אותך מאחרים והופך אותך לשונה.
ושונה זה לא בהכרח משהו לא טוב
אני בטוחה שלא כל האנשים פוסלים אותך רק בגלל שאתה מגמגם.
ואם כן, ממליצה לך ללכת למקום אחר. למקום שיודעים להכיל את המיוחד. ללכת למקום שיש שם אנשים שיודעים להתחשב אחד בשני ולראות את היתרונות בחסרונות.
שואל השאלה:
החיים שלי מאוד מסכנים, אני נורא בודד בלי חברים או ידידות, יש לי חרדה חברתית מאוד חמורה, אין לי עצמאיות, אני לא יודע איך לעשות דברים לבד בכוחות עצמי, כמו ללכת לשאול מישהו איפה הרחוב**** בקיצור אני ממש מיואש ועצוב, בגלל הגמגום שלי אני בדיכאון עמוק בלי רצון לעשות כלום..
אנונימי
אתה יכול לשלוח הודעה בפרטי אולי אני אעזור במשהו..
אל תאשים את עצמך בזה, גם משה היה כזה והפך להיות מנהיג, יש לך סיבה לחיות, יש טעם, למצוא דרך לעבור את זה, נסה שוב, אתה לא תהיה בודד, יהיו לך חברים וגם ידידות, תמצא משהו שיעזור לך להתגבר על חרדה חברתית, אתה תלמד לעשות דברים לבך, אתה לא הראשון, גם משה רבנו היה כזה ואמר לבורא עולם מי יקשיב לו שהוא כבד פה וכבד לשון ובכל זאת נהיה מנהיג גדול והקשיבו לו אנשים. עוד תצליח..
שואל השאלה:
אני באמת גמור מהכל! אין לי בכלל כוחות נפשיים לשום דבר, אני כל היום בבית מול המחשב בלי לעשות כלום, אין לי עתיד של התקדמות אישית בגלל שאין לי עבודה, לכן לא איהיה לי משפחה או בית משלי אף פעם:(
אנונימי
אתה לא גמור, עדיין יש לך, אם תפסיק להשתמש במילה אין ותגיד יש. תדע, תצא מהבית, אל תהיה במחשב או אינטרנט, תטייל, תעבוד על זה, תמצא דרך, יהיה לך עבודה וגם עתיד, משפחה בית, יהיה לך, רק תמצא דרך, לא יהיה קל אבל אתה תצליח
שואל השאלה:
אורה ושמחה
אני נמצא בגיל שחייב לדאוג לעצמך ולתת בראש מבחינת עבודה..
אנונימי
אז יאללה? למה אתה מחכה?
אם תצא מהבית ובאמת תחפש עבודה ותראה מסירות ואחראיות יקבלו אותך!
לשבת בבית ולרחם על עצמך לא יעזור לך
אז קדימה, תן בראש, תדאג לעצמך. תבחר נכון. או להיות במצב הזה כל הזמן או להתגבר על זה, אתה חכם ואתה יודע את התשובה, גם משה גמגם וגם לו יש משפחה. אם הוא הצליח למה לא אתה וגם הוא לא היחיד שהיה.
שואל השאלה:
תודה רבה לכולם שאתם פה איתי ומנסים לעזור לי, בשבילי זה משהו גדול הרי בחיי יום יום שלי אין לי שום מגע עם מישהו זר אפילו השיחה הכי קטנה שיש לא קיימת... אני בחור מאוד סגור וביישן, אף פעם לא הייתה לי חברה בקטע רומנטי, אני לא יודע איך להודות לכם על הסיוע הנדיב הזה, בנוגע לחולל שינוי עוצמתי עבורי יש עוד זמן לכך כדי שאוכל לאזן את עצמי מכל הבחינות ואז איהיה לי אפשרות לתפקד בצורה ראויה, כעת אני על גדר ההגדרה חיי מת גמור..
אנונימי
תקשיב אני פה בשבילך ואני רוצה לעזור לך... אתה מוזמן לבוא לפרטי