23 תשובות
זה מסוכן
והיא יוצאת טיפשה
זונה
אנונימי
שיש לי הרגשה שהיא נותנת להם לעשות בה מעשים טובים
שהיא חשה ומשחקת אותה כאילו החיים דרמתים
אם הילדה הזאת הייתה חשובה לי, הייתי דואג לה.
אם זאת סתם מישהי שאני לא מכיר, לא אכפת לי.
תמימה שחושבת שהיא בוגרת ויודעת מה היא עושה אבל בתכלס היא לא.
תמימה וטיפשה. זה כל כך מסוכן ורע.
היא לא תמימה היא יודעת בדיוק מה היא עושה וזה לא להיות תמימה
חבל לי לשמוע.
את ממש מזיקה לעצמך.
יצא לך שם רע, שלא תוכלי לשנות אחר כך.
את רוצה להרגיש מחוזרת, אהובה, מקובלת. נכון?
צר לי אך זו לא הדרך הנכונה.
לא דרך המין. לא כך.
מציעה לך לדבר עם היועצת, שתסביר לך איך לשנות.
בבקשה ממך.

שואל השאלה:
לא אמרתי שזו אני.. זו חברה טובה שכרגע הפקירה אותי בשביל כמה בחורים.. תמיד ידעתי שהיא שרמוטה אבל הפעם זה כבר נהיה רע ולהורים לא אכפת.. היא ידעה לבוא ולבכות לי שאונסים אותה ונוגעים בה גם היועצת דיברה עם ההורים זה לא אכפת להם.. אני וחברות פנינו ליועצת עקב ההתנהגות המוזרה שלה
אנונימית
זונה
שהיא במצוקה ואולי היא עושה את זה כי הם נותנים לה צומי
שזה לא הפאקינג עיניין שלכם להתחיל לשפוט אותה לקרוא לה זונה ולהגיד שהיא משתמשת ב"דרך המין", זה ממש לא עניינכם מה היא, ואתם לא יודעים מה היא עברה בחיים שלה. אם היא מתלוננת על אונס, אמורים להיתיחס אליה כמו אל קורבן לכול דבר, ולא להתחיל להיתיפיף ולהגיד שהיא הביאה את זה על עצמה!


מינוסים בכיף.
-גם יוציא לך שם רע כשתרצי קשר רציני עם נער
-הם גם יכולים לנצל אותך
שואל השאלה:
אנסו אותה והיא ממשיכה להיות לבד עם בנים בחושך.. כשאין אף אחד וזה ממול הבית שלי והיא רק צורחת שם..
אנונימית
זה מסוכן
תדברי איתה על זה אן ההורים שלה או פסיכולןג
אבל אני לא מבינה אם היא נאנסה והיא בוכה (אולי רוצה צומי תשבי איתה לשיחה ותדברי איתה נו זה חשוב)
אז למה היא חוזרת לשם כל פעם וממשיכה להיות אים לבד?
אולי כבר אפילו עדיף להתקשר למשטרה מה זה בת 14 ממשיכה להיאנס להורים לא אכפת הבנים ממשיכים עם זה...
אשמח להכיר אותה
אנונימי
שמשעמם לה בחיים.
ושהיא צריכה לדעת לשמור על עצמה מכל מיני דברים שעלולים לקרות.
אנונימי
יוצאת תכלס שרמוטה
ושהיא רוצה להרגיש "אהובה" ו"מקובלת".
תערבי רווחה, היא נאנסה, להורים שלה לא אכפת, היא ממשיכה להוריד מהערך של עצמה ולהרוס לעצמה את החיים. במקום לשבת בצד ולחשוב שהיא טיפשה וזונה, ברור שיש פה משהו עמוק יותר.
אני מאוד מבינה את המצב.
(אזהרה אני חופרת פה)
דבר ראשון זה יכול להיות ממקום תמים שזה ידידים שלה, (חלק מהחברים היו ועדיין כאלה, שאני יכולה לשבת איתם במסטא חשוכה שאין אף אחד במרחק של 3 ק"מ וכלום לא קורה ואין שום שם רע)
אז חלאס לקרוא עלאק זונה, אין לאף אחד זכות לשפוט, גם אם היא תעשה אורגייה כרגע, כי היא יודעת מה היא עושה וגם אם לא יש סיבה מאחוריי כל מעשה, ואולי מסתתרת מצוקה נפשית, או שסתם באלה לעשות ככה וככה,
ואתם לא מתארים לעצמכם כמה זה כואב ששופטים בן אדם על פי כמה דברים מסויימים, לכל אחד יש סיבה להתנהגות שלו.
דבר שני, לפי מה שסיפרת על חברה שלך בתגובות, יש הרבה סיבות להתנהגות הזאת, ואני מאושרת בשביל הילדה הזאת שיש לה חברות כמוך שקמו ועשו מעשה ופנו ליועצת, היא עלולה לפגוע בעצמה, או להפגע, או לפגוע באחרים. (לא מחייב שזה מה שיקרה אבל לפי מה שסיפרת בתגובות זה המסקנה הראשונה שבאה לי לראש.
דבר שלישיאני מציעה לך לתמוך בה לאורך כל הדרך, אם את רואה אותה כמו שאמרת ליד הבית שלך והיא צועקת, קחי אותה מישם, ואם את מפחדת תביאי גב שלא ייקרה לכן כלום.
וחוץ מזה אני חייבת להגיד שהלוואי ולי היו חברות כאלה, שיעשו מעשה בשבילי במצבים כאלה חח ואני שמחה שיש אנשים כמוך בעולם שבאים ובאמת תומכים חח, עצה שלי גם אם היא הפקירה אותך, אל תפקירי אותה, לכי איתה יד ביד ותהיי שם בשבילה במקרה והיא במצוקה..
שואל השאלה:
לזה שלמעלה... במשך כמה שנים היא נפגשת עם בחורים בני 20 ואפילו יותר... נסינו לערב כל אחד לאף אחד לא אכפת ולי נשבר הזין שאני דואגת לה והיא מתנהגת אלי כמו חרא למה זה מגיע לה היחס והדאגה אם היא זורקת עלי אלף זין והיא ילדה שבכלל אין לה ידידים וכל יום באה לי עם שם חדש של איזה בחור.. אמא שלי ראתה אותה נצמדת למישהו לזין והיה לו לפחות 23+ אז תעשו לי טובה.. יום אחד בוכה שיש לה סרטן פתאום אין לה ויום למחרת היא פשוט בוכה שאנסו אותה והסיפור ממש לא נשמע אמין.. ואגב יש מישהו שהוא סוג של מחליט עליה בחיים שלי לא שמעתי מילה עליו רק בחודשים האחרונים הוא היה מתקשר אליה להגיד לה לא להתקרב לחברות ועוקב אחריה באוטו.. מה גם שכל דבר שהיא עושה היא מבקשת ממנו רשות לכל דבר בין אך זה לאכול ועד למצמץ... וכן כשפנינו ליועצת היא רק התעצבנה וההורים שלה בכלל נאצים מפגרים הם פאקינג נתנו לה להתחיל לעשן בכיתה ב וגם לשתות ואני לא מגזימה בכלל כל מה שאני יעשה תשים עליו אלף זין וזה דופק אותי מהצד כי אני מסתבכת בתוך הדבר הזה וגם לי יש תבעיות שלי אה וכן היא חסמה אותי מכל מקום אפשרי :) עדיין לתמוך בה?! מצידי שיאנסו אותי סודנים על הכביש עכשיו
אנונימית