7 תשובות
תנסה יותר להתקרב אליה. לשלוח לה הודעות בואצאפ וכאלה יותר ולהפגש איתה רק אתה והיא ותנסה לאט לאט להתקרב ולראות אם היא זורמת. בהצלחה (:
לפי דעתי תנסה להתקרב אליה עוד יותר. אם אתה מרגיש ממש קרוב אז לך על זה, קודם כל תרמוז לה-תשאל אותה אם יש לה חבר, אם היא רוצה בכלל חבר? תאמין לי שהיא תבין לבד (מניסיון, ככה חבר של חברה שלי הציע לה). וגם אם היא תסרב-הכל בסדר, אף אחד לא יצחק עליך, אתה חושה שכל בן אדם שמציע למישהי לצאת איתו מקבל תשובה חיובית?
אם אתה באמת אוהב אותה פשוט תגיד לה בסופו של דבר אם לא תגיד לה אתה תגיע למצב שתתחרט על זה.. עדיף להגיד ולשמוע לא מאשר לחיות בידיעה שהיה יכול להיות משהו..
שיטה קצת מטוטממת אבל אם אתם מדברים בוואטסאפ אז אם היא מתחילה שיחות זה אומר שאכפת לה, יכול להיות שלא בקטע רומנטי אבל אכפת לה.
ומפגר זה לא קללה**
אני חושבת שאם אתה גבר מספיק אל תראה בעניים ותגיד בפנים בתור בת אני מעדיפה שיגידו לי ולא ירמזו לי בנות לא מבינות רמזים תכתוב לה משהו כמו אם נהיה ביחד זה יהרוס את הקשר או אם יום אחד אני יבוא ויגיד לך אני אוהב אותך איך תגיבי אם היא תגיב בבחים לא וכזה כנראנ שהיא לא מעוניינת ואין לך טעם חנסות אם היא תגיד וואחה יש מצב פשוע תנשק אותה!
אתה בכיתה ח?
ויכול להיות שהיא מרגישה עליך אותו דבר, אתה יכול לבקש מחבר שלך לשאול אותה מה היא חושבת עליך..
אנונימית
שואל השאלה:
כן, אני בכיתה ח
אני חושב שזה דיי ברור בגלל שרשמתי בהתחלה שאני בכיתה ח:)
ותודה לכולכם על התשובות.
אני פשוט לא רוצה סתם לבוא אליה ולהגיד לה את זה ולהרוס את כל הקשר בינינו...

אנונימי