35 תשובות
מבחינת מראה או אופי?
שואל השאלה:
מבחינת מראה
אנונימית
מישהי לא מטופחת, מישהי שאין בה שום דבר יפה במראה, מכוערת באופי אוטומטית משפיע גם על המראה, וזהו בערך
אנונימי
בערך מה שיש בקישור
^^^ חחח אחי מה לעזעזל
נודר היא אחת המכוערות
מה ראיתי עכשיו
אנונימי
^ 'אבל מה יש לה אופי מדהים למה אתה כזה שטחי, אוף כל הבנים אותו דבר'
אל תשחק אותה עכשיו ותתיפייף כמו כולם פה, תגיד תאמת אחי, היית יוצא עם דבר כזה? לא, גם אם היה לה אופי "מדהים"
אנונימי
זה היה בציניות xd בגלל שמתי ' יענו מה שבנות בדרך כלל אומרות

ברור שלא הייתי יוצא איתה אחי xd
אה לא שמתי לב למרכאות חחח
אנונימי
אביבית בר זוהר
מישהי כמו שרה נתניהו
קרייזי גיק אתה אחד האנשים היותר מגעילים פה כל שאלה אתה משחק אותה כיאלו אתה איזה בראד פיט אז תנחת
אנונימית
מישהי עם פנים מכוערות ולא מטופחת או מישהי שמנה מאוד או מישהי עם גוף לא יפה (לדוגמה מישהי גבוהה רזה מדי עם פנים לא יפות ועם חצ'קונים ולא מטופחת היא מאוד מכוערת)
אנונימית - אז בעצם להיות כנה ולהגיד שלא הייתי יוצא עם מישהי מכוערת *לדעתי* זה מגעיל?

נכון, אני לא נראה בכלל כמו בראד פיט אפילו די מכוער תלוי מי תשאלי, זה שאני לא מוכן לצאת עם כל אחת לא משנה איך היא נראית זה לשקר לעצמי ולאנשים שאני אומר להם את זה כי זה לא באמת נכון.

לא רוצה לקבל תשובות כנות? אל תבקשי שיהיו כנים, תבקשי שישקרו לך בפנים ויחרטטו לך את החיים שמחוץ לבועת סטיפס בנים ייצאו עם כל אחת לא משנה מה העיקר יש אופי טוב.

אבל אם את מבקשת דעה כנה ממני בנושא, את תקבלי. בתור בן ממוצע, אני יכול להבטיח לך שאני ורוב הגברים לא ייצאו עם מישהי שמנה או מישהי שאין לה פנים יפות.

^ קשה לך לקבל את העובדה הזאת כי את כזאת? לא בעיה שלי ולא בעיה של אף בן אחר.

grow a pair.
גבוהה ורזה זה דוגמנית והלוואי עלי.
אנונימית
קרייזי גיק
לגמרי צודק.. תשמרי את הדעות שלך לעצמך, הוא כנה ואת יכולה להמשיך לא לקבל את זה
אנונימי
לא מאמי אני לא שמנה ולא מכוערת פשוט התגובות שלך מתנשאות ומעצבנות ואתה חושב שאתה איזה לא יודעת מה
אנונימית
אנונימי די ללקק לו באמא שלך אתה סתם יוצא מסכן
אנונימית
את האמת, בגלל כמה בנית באתר שאומרות שמה הקשר בת שמנה אז היא מכוערת ודברים כאלה, שידוע לפי הנורמות החברתיות כביכול שגבר יעדיף רזה משמנה, אז באתר הזה כדי להרים לעצמך (ואת יודעת שזה שקר) את אומרת רזה זה מכוער ושמנה זה יפה.
תעשי לעצמך טובה. רזות וגבוהות עדיפות על שמנה ונמוכה.
קצת כנות בסטיפס.
אנונימי
מה בדיוק מתנשא בתשובות שלי?

לכל טענה אמיתית צריכה להיות נימוק ודוגמא אז בבקשה אשמח לדעת מדוע התשובות שלי נתפסות בעינייך כ"מתנשאות" ותני דוגמא אם את יכולה (:
אנונימי - תעשה לי ילד יאח
אין משהו ספציפי אתה פשוט חושב שאתה איזה משהו בתגובות שלך וזה מעצבן
אנונימית
מה הקשר איזה משהו, רוב הבנים/בנות באתר אומרים שבנים היו מעדיפים שמנות, מה שכמובן לא נכון כי זה לא הנורמה החברתית ושנינו יודעים את זה. אז למה לשקר לעצמך ולנסות להרים לעצמך על חשבון זה שאת חושבת שאם יגידו באתר שרזית זה מכוער ושמנות זה יפה זה ישנה משהו..
אנונימי
מה הקשר אבל לא דיברתי על זה דיברתי על זה שהוא כותב תגובות מתנשאות
אנונימית
בנות, אתן לא יכולות לבקש ולדרוש מאיתנו שלא מסתכל על המראה החיצוני בזמן שאתן דוחות כל אחד שאין לו קוביות או קו לסת מסורטט.
מראה חיצוני כן חשוב, בין הדברים החשובים יותר, זה המשיכה הראשונית ובלי משיכה ראשונית דיי קשה להגיע למשיכה רומנטית, אלא אם מכירים ממש ממש לעומק.
גם אם יש למישהי אופי מדהים והיא לא הטעם שלי בכלל, רוב הסיכוים שאני איהיה בקשר איתנ בקטע חברי ולא רומנטי, לא כל אחד עם אופי מדהים זה ישר זוג ורמנטיקה.
אם זו מישהי בול הטעם שלי ואופי חרא אז גם אני אוותר, כי תכלס עם כמה שהיא הטייפ שלח אני לט ארצה להיות ליד מישהי שאני לא מתחבר לאופי שלה, האופי הכי חשוב בסופו של דבר.
לדעתי זה הולך ככה - 20%יופי ו80% אופי.
אנונימי
הומופבית, ימנית קיצונית\שמאלנית קיצונית, גזענית, וזהו יופי חיצוני לא מעניין אותי כי אני נראה זוועה גם ככה אז איזה זכות יש לי לשפוט מראה של אחר
הטעם שלי בבנות זה
רזה, נמוכה שיער ארוך ושופע (פטיש לשיער), עינים גדולות, פנים מסורטטות כאלה, עם קו לסת (מוזר אבל זה נותן אופי לדעתי), נמשים, מישהי חמודה כזו... עם גוף מחוטב שמראה שהיא שומרת על עצמה ועל ספורט.
אז מכוערת זה בדיוק ההפך מזה.
אנונימי
חחח התגובה מעליי תיארת אותי בערך
שואל השאלה:
דרך אגב שמתי את המילה מכוערת במרכאות כי לדעתי אין באמת בת מכוערת אבל בטח בנים כנראה חושבים על בנות מסוימות שהן מכוערות.../:
אנונימית
תודה רבה רבה על הפרח וכן מה לעשות שאם את רוצה שנהיה כנה כן יש הרבה מאוד בנות שאנחנו חושבים שהן מכוערת ויש הרבה מאוד בנות שחושבות שאנחנו מכוערים.

ככה עובד העולם אין מה לעשות.
אי סימטריות ואי בריאות
E8
יש לי שאלה לאנונימי שהסביר מה הטעם שלך בבנות - אז אם אמרת שהטעם שלך היא מישהי נמוכה וכל מה שהפוך מהטעם שלך לדעתך נחשב מכוערת. אז מישהי גבוהה היא מכוערת לטעמך? אאוץ'
אין לי תיאור ספציפי למה מכוער בעניי.
יש בנות שאמשך אליהן ויש שלא (למרות שלא בהכרח מי שאני לא נמשך אליה מכוערת בעניי) וגם אם אני לא נמשך אליהן, כנראה שמישהו אחר כן.
האנונימי שכתב את המגילה המכובדת למעלה
של שגם הבנות מסתכלות על קוביות ויופי
נגיד לך משהו חמוד שלי, אנו הבנות, אם תדבר עם מישהי מאיתנו אתה תדע שרוב הבנות בישראל מסתכלות על האופי קודם, ולא על הקוביות שלכם, שגם כן לא משהו מיוחד. אני אצא גם עם מישהו שאין לו קוביות או חזה משורטט, אני שופטת קודם את האופי, ואם אתה חושב שכל הבנות שיטחיות שמסתכלות רק על יופי אז כנראה שלא נפלת על הבנות הנכונות בחיים שלך, לא אני לא באה לשפוט אותך, אבל תדע שלא כל הבנות ככה, זה כמו שאתם מחפשים בנות רזות וכוסיות ולא יכולים להסתכל על מישהי חמודה אבל מלאה טיפה. תסתכלו על עצמכם לפני שאתם מדברים עלינו, בתודה אני.
לזו ששאלה אותי אם אני אחשוב שגבוהות מכוערות
לא אחשוב שהן מכוערות אבל הן ההפך מהטעם שלי אז אני אוטומטי לא אחשוב שהן יפות כל כך..
חוץ מזה מה אווץ, יש מצב שאם אני אגיד לך איך אני נראה את תגידי לי איזה מכוער אז בואי לא. הכל תלוי בטעם בסך הכל. ישנ מליון ואחת בחורים שנמשכים לגבוהות
אנונימי