77 תשובות
אני מניחה שהן למדו מהגברים (:
שואל השאלה:
אני לא כזה, למה צריכים להתנהג אליי ככה?:( אני לא ביקשתי תמונה אף פעם כתנאי להיפגש או לדבר.
אנונימי
תשובה טובה זאת שמעלי^
בתכלס כל אחת והסיבה שלה, יכול להיות שאתה לא כל כך הטעם שלה, אל תקח את זה באופן אישי.
שואל השאלה:
אז אם אני לא הטעם זה מה שעושים? פוגעים בבן אדם ככה? חוץ מזה, אין בנאדם מושלם ככה שגם היא לא מושלמת. ומה הבעיה להיפגש עם בנאדם בלי לפגוע בו בעניין התמונה אם היא מעוניינת?
אנונימי
כזה זה היום תדע שהיום זה מתחלק ככה ברוב הבנים והבנות
מי שלא מכיר אותך אישית הוא ישפוט אותך **רק** על מראה חיצוני... זה המצב ולכל המתיפיפים יודעים טוב מאד שאני צודק!
אז קדימה מינוסים בואו אליי-
שואל השאלה:
ואם זה לא הדדי? אם אני לא שופט אותו על פי מראה חיצוני? אתה מבין שזה פוגע? אחר כך הן צמות ביום כיפור ולא מבינות שהעבירה של לפגוע בבן אדם זה כתם לתמיד עד שהוא לא יסלח ואם בכלל.

בסוף אותן בנות יישארו לבד, או שיקחו את "החתיך ההורס" שלהן שיום יבוא וימצא אחת יותר יפה מהן ויבגוד בהן. וכמובן, אחר כך יהיה להן את כל הזמן לבכות ולשאול למה זה קרה.
אנונימי
אל תיקח את זה קשה
ותכלס היום לא שווה להתחיל באתרי היכרויות,
בחורה מקבלת מאות פניות! (בגלל שהיא בת) כדי שתתייחס אליך בכלל צריך תמונה, ואם אתה לא חתיך היא פשוט תסנן זאת עובדה (אלא אם כן היא נראית מתחת לממוצע)
זה נורא קשה ליצור קשר כזה וחבל על הכסף
קח איתך חבר ותתחיל עם בנות במציאות תאמין לי שהתוצאות יהיו הרבה יותר טובות!
שואל השאלה:
אתה יודע מה הבעיה בכל זה? שגם אם לה אין תמונה אז היא דורשת את זה. ויותר מזה. גם אם היא לא נראת טוב או גם אם היא מדברת איתך כבר חצי שנה ואתם קשורים והכל ופתאום אתה שולח לה תמונה. למה היא מנתקת את הקשר?
אנונימי
חשבה שאתה חתיך..
שלחת תמונה הזדעזעה כי ציפתה לבחור יפה, ופתאום ** לדעתה*** אתה מכוער אז במצב כזה כביכול היא מרגישה שלא שווה לה להמשיך שיחה מבין?
לכן עדיף לשים תמונה כדי שלא תקבל הפתעות על הדרך..
שואל השאלה:
מצד שני זה פוגע מאוד. בגלל איזה מראה שגם ככה היא לא מושלמת אז היא צריכה ככה לפגוע בבן אדם? והיא לא היחידה זה קרה כמה פעמים.
אנונימי
אתה מודע שצריך משיכה נכון? אם הן לא נמשכות למראה החיצוני שלך זה לא שווה את זה
גם אם תהיה הכי מדהים מבפנים משיכה מינית חשובה במערכת יחסים וזה הקטע של אתרי הכרויות, למצוא בן/בת זוג
זה קרה לי גם פה... דיברתי עם מישהי והיינו ממש בקטע אחד של השני ואז הבאנו אינסטגרם אחד של השניה ופתאום היא לא עונה לי או שהיע עונה ממש ביובש וחוסר התעניינות...
אנונימי
שואל השאלה:
/-| twenty one pilots זה לא נותן היתר לאף אחת לפגוע באף אחד. תביני שזה עניין שאתם מדברים כבר איזה חצי שנה, היא גרמה לך להתאהב בה. ופתאום בגלל תמונה היא זרקה אותך כאילו כלום. אני לא ביקשתי תמונה באתרים האלה מאף אחת. מחכה לפגישות. וגם אם זה לא מתאים אני לא יסיים את זה ככה. צריך משיכה, מעניין אותי איך היא תראה בעוד 10 שנים, אם היא תהיה גם ככה יפה, ואם מישהו יסתכל עליה אז... ודבר שני, נראה שהיא תמצא איזה מישהו שנראה מעולה שבסוף ימצא מישהי אחרת שנראת מעולה ואז הוא יבגוד בה והיא תבכה ותשאל למה היא אשמה ולמה זה מגיע לה. האמת, מגיע לה, אני לא ירחם על אחת כזאת בכלל.

לא סובל ליצנים - תודה רבה על הרצון לעזור גם בפרטי, העניין הוא שאני מעדיף לא להזדהות בכלל ולהישאר מחסוי. אני אשמח אם תמשיך להגיב לי כאן, תודה.

בוא לבר - כאן יש בנות מדהימות זה נכון, ויש חלק שאני בקשר איתן. יש מדהימות ויש קצת פחות מזה גם. בכל אופן, כשזה מגיע להכרות המדהימה הופכת הרבה פעמים למפלצת חסרת מעצורים שלא בוחנת דרכים לפגוע בבן אדם.

אנונימי
שואל השאלה:
לגבי להכיר ברחוב אין לי דרך אחרת. מועדונים ומסיבות אני בכלל לא הולך כי אני לא מתחבר. יש עוד דרך להכיר בנות שפויות?

אנונימי
שואל השאלה:
אנונימי אני מבין שאני לא היחידי שזה קורה לו.
אנונימי
קשר אינטרנטי זה לא קשר אמיתי. מצטער שאני הורס לך את האשליות, אבל אם אתה רוצה תוצאות תצא למועדון או לחיים האמיתיים. לא מאחורי מסך מחשב ואתר היכרויות.
שואל השאלה:
אני לא יוצא למועדונים, אני לא אוהב ולא מתחבר... קשה לי לנשום את הריח הנורא של הסיגריות והאלכוהול.

אם יש עוד דרכים אין בעיה. ואגב, מדובר באתרי הכרויות למטרה רצינית. זה עוד יותר מעלה סימני שאלה. זה גבר שהיא הולכת לחיות איתו כל החיים, שלא תצפה שבעוד חמישים שנה הוא יראה כמו היום. אז אם היא נהנת איתו למה פתאום בצורה פוגעת בזאת היא פוסלת אותו בלי לומר מילה בגלל תמונה?
אנונימי
שואל השאלה:
יש דרך אחרת להכיר בנות שלא דרך אתרי הכרויות? ניסיתי דרך חברים ולא הלך. ללכת ולדבר עם הבחורה ישירות לא נראה לי שילך כי אני עלול להיפגע גם. מה עושים?
אנונימי
לי זה קרה עם מישהי מכאן גם.. עברנו לווצאפ והופ היא לא ענתה לי..:/
אנונימי
וואי, קרה לי פעם.
פוגע פוגע פוגע
שנאתי את עצמי באותו רגע.
אבל במקום לחשוב מה לא בסדר בך תחשוב שהן כנררה שטחיות ממש עם אף בשמיים ושתודה לאל שלא נפלת איתן
שואל השאלה:
תודה לשתי התגובות האחרונות, אז אני לא היחיד שזה קרה לו. למה אנשים מרשים לעצמם לפגוע באחרים בצורה כזאת? זה לא שהם מושלמים.

אני שמח שלא נפלתי איתן, אם זאת זה עדיין פגיעה, עדיין כואב ועדיין פוגע מאוד.

זה לא היה אחרי קשר של יום - יומיים... חצי שנה.
אנונימי
ללכת לבחורה ישירות ברחוב זה הדבר הכי אמיץ ומוערך על ידי בנות..
כמובן כל עוד לא תגיד משהו בסגנון "מה בחורה כמוך עושה במקום כזה?"...
לך לאיזו בחורה ברחוב או באוטובוס שמוצאת חן בעינך, תגיד לה משהו כמו "מה הולך, כן אנחנו לא מכירים, יש סיכוי לטובה קטנה? יש מצב את נותנת לי שמות של שירים שאת ממש ממש אוהבת? אני סוגשל שומע את אותם חמישה שירים בלופים וזה מתחיל להמאס לי ואני מנסה לחדש את הפלייליסט.."
כל בנאדם מת להמליץ על השירים שהוא אוהב, היא תכתיב לך שירים ואתה תרשום בפלאפון בפתקים או משהו, ואם יש לכם סגנון מסויים במוזיקה שלא תעז להסתיר את זה, תן ב"אוו אני חורש על השיר הזה" וב"כן כבר יש לי" אם צריך, ותמליץ לה על שירים בחזרה כי זה פשוט meant to be ומשם תמשיכו לדבר על איפה את גרה בלה בלה שיחה לכיף סוגשל פשוט לדבר בשביל לדבר, וכשכל אחד ילך למקום אחר בקש מספר, אם זה קשה לך תגיד שזה בשביל לשלוח לה שמות של שירים בוואצפ o.o מן הסתם שזה יתגלגל ליותר


אני אלך לי
אולי הן קצות נבהלו שרצית להיפגש איתן
זה הפחיד אותן להיפגש עם מישהו שהן לא מכירות
שואל השאלה:
מרדכי תודה זאת דרך טובה, אם בנות לא היו מורידות לי את הבטחון העצמי בדבר הזה, אולי גם הייתי עושה את זה. העניין הוא שאחרי כל מה שעברתי, ועברתי המון, מאוד קשה לי לעשות את הדבר הזה.

בעבר הייתי מתחיל גם עם בנות ברחוב, יש בנות שמעקמות פרצוף ויש בנות שלא. בכל אופן, להמשיך זה לא המשיך לאף מקום.

אנונימי
שואל השאלה:
כלב מתוק (בת) - מן הסתם שרוצים להיפגש, זה אתרי הכרויות למטרה רצינית. אותה אחת שהיה עם הקשר של החצי שנה בכלל לא דיברנו על פגישה, היא זאת שהציעה את זה. וכשהיא קיבלה את התמונה היא ישר ניתקה קשר בלי התראה אפילו.

וזה לא שהיא המושלמת של העולם, גם היא נראת ממוצע אפילו פחות.

לא משנה, אפילו מלכת היופי, איך יש לבנות האלה את הרצון והאומץ להשפיל ולפגוע ככה בבן אדם שלא עשה להן כלום? הפוך, היה הכי סבבה איתן בחצי שנה?
אנונימי
אנונימי אני מצטער אבל אני לא מאמין לשום מילה מתייפייפת שהוצאת מהפה עכשיו, אתה פשוט ביישן כמו 95% מהעולם וכמו 95% מהעולם כרגע אתה ממש לא במצב רוח לבוא לבנאדם שאתה לא מכיר באמצע הרחוב ולדבר איתו, אז בבקשה, אני רוצה שלפחות תודה שזאת האמת, ואין איך להפגע תאמין לי, אתה לא תאמין איזו הרגשה טובה תהיה לך, מנסיון.. כל מה שסיפרתי לך זה אמיתי, למרות שהמטרה האמיתית הייתה באמת להגדיל את הפלייליסט שלי xd הפואנטה היא שלהתחיל שיחה עם בנאדם רנדומלי באוטובוס כל כך יעלה לך את הביטחון, ולא בקטע רע אבל ביטחון זה 80% מהמשחק (כמובן שבאינטרנט היופי משחק הרבה יותר)
קח סיכון, לך לרחוב ותנסה, אפילו אל תתחיל איתה, פשוט בקש שירים ותמשיך הלאה, אתה תגלה שאינטרקציה עם אנשים זרים היא דיי מדהימה
תנסה להכיר בנות לא באתר שיכירו את האופי האמיתי שלך
או שתעבור אתר הכרויות
שואל השאלה:
מרדכי, זה לא עניין של ביישנות, זה עניין של פחד מהתוצאות! כבר היו מקרים שנדחתי ולא היה קל להמשיך במסלול הלאה. זה גרם למבוכה גדולה ולא רק זה, זה גם הוריד ביטחון עצמי. אין קשר בכלל בכלל לביישנות.
אם אתה נראה "האביר על הסוס הלבן" אז כנראה שכל השרוטות יוציאו את הלשון החוצה וגם כנראה יבגדו אם יש להן חבר. ואם לא, אז כנראה שתקבל איזה דחייה ולא תעשה את מה שעשית פעם נוספת.

כלב מתוק (בת) - זה בכל אתרי ההכרויות ככה, גם באתרים של דתיים. ניסיתי את האפשרות הראשונה, חצי שנה של קשר טוב וסבבה ואז עניין התמונה זה גן הראה שיש משיכה באופי.
אנונימי
היי! ממה ששמתי לב אתה פשוט נראלי בחור ביישן וחסר ביטחון אז מה עם תתחיל עם בחורה ברחוב והיא תתעלם? הכי חשוב זה להדגיש ביטחון כמובן לא בצורה מוגזמת אלא בצורה נינוחה. אם מישהו יתחיל איתי וישדר לי מספיק ביטחון בעצמו זה נראלי שהוא יותר רציני ויש מצב שכן הייתי נענית לו... אם תכניס לך לראש שאתה מכוער ולא שווה מי יודע מה גם הבחורה תחשוב ככה. בהצלחה רבה!
אחרי שאמרתי את כל זה... אני אישית לא בחורה שתענה לגבר שיתחיל איתה ברחוב אולי תנסה עם חברים אם יש להם מישהי לסדר לך או מישהי שאתה פוגש בסביבה מוכרת... בתור בחורה פחות החור הייתי ממליצה על להתחיל ברחוב נשמע לי שטחי משום מה.. כאילו מתחילים איתי רק כי אני יפה וזה מעצבן
ככה, אולי כדאי לבקש שמישהו שיודע לצלם יצלם אותך במונה יפה יותר, ובמקביל כדאי לפגוש בנות דרך תחומי העניין שלך. אם אתה מתעניין בספורט הרשם לאימונים או קבוצה, אם אתה אוהב תאטרון ברר על חוג במקום מגוריך, אם אתה אוהב דברים אחרים, חפש פורומים של אנשים שנפגשים אחת לחודש מעבר לקשקושים באתר. יש הרבה דרכים, רק צריך להחליט לצאת מעבר לתחומי המחשב. בהצלחהה
תבליג.
מה נתקעת באותו המקום בעיות שלה בסך הכל.
בהצלחה בהמשך
כנראה שאתה לא הטעם שלהן, ואתרי היכירויות הם פלטפורמה מצויינת לאנשים שטחיים. ממש לא כל הבנות כאלו.. אפילו לא הרוב אם אתה שואל אותי.
אבל אל תיקח ללב, אתה אף פעם לא תהיה הטעם של כולן. אף אחד לא יהיה.
זה לא הופך אותך למכוער או לא שווה. אני הייתי מציעה לך לחפש פלטפורמה קצת יותר ידידותית.
יעל 316 - ביישן לא, חסר ביטחון... טוב, אולי כן בעניין הזה, ככה גרמו לי. בדרך כלל בנות לא מגיבות לגבר שיתחיל איתן ברחוב, זאת השפלה עצומה בשבילי ובשביל גברים. היו לי מקרים כבר בעבר ובגלל זה יהיה לי קשה לעשות את זה. אני מחפש בחורה אמיתית, אמינה, טובה ומתחשבת, אם היא מלכת היופי או לא... זה פחות מעניין.

: titi_tubulina - תודה רבה על התגובה, לגבי הרעיון של צלם זה דווקא רעיון מעולה, אולי אפשר ליישם אותו. לגבי חוגים ודברים כאלה, אני מגיע ממשפחה דתיה ככה שזה קצת בעייתי הדברים האלה.

דובים כחולים - אם היית יודע כמה הדבר הזה מעליב, בנות נמשכות אליך באופי בגלל מי שאתה ופתאום בגלל תמונה מוחקות אותך כאילו לא יודע מה. מעליב מאוד, פוגע ומוריד את הביטחון העצמי. מאוד קשה להבין שיש אנשים כאלה בכלל.

pugs not drugs תודה על התגובה, זה קרה כבר עם כמה בנות, הבטחון העצמי נופל, מעבר לגאווה שלהן הן לא מבינות איזה נזק הן גורמות לבנאדם שהבטחון העצמי שלו נופל. מעניין מי יכפר להן על הפגיעה הזאת בבן אדם, כנראה שלא תהיה להם סליחה על זה.

ובכלל ביום שהם יבינו שאותו מושלם שהן לקחו יבגוד בהן כי אחת אחרת תשים עליו עיניים והוא עליה, נראה מה הן יעשו...
כיף לך עכשיו אתה מבין שהיא לא שווה את זה...
דרך אגב נשמע שיש לך אישיות מדהימה הרבה בנות מחפשות את זה
האמת שנכון באמת שהבנות שנמצאות באתרי הכרויות, זה כל הבנות שנשארו בחוץ.. אלו שאכפת להן רק מהיופי, ולא רואות את האדם שנמצא מאחורה.. קרה לי עוד פעם חוץ מהפעם שכתבתי מקודם.. שהתנדבתי באיזה מקום באיזו שבת אחת.. והייתה שם מישהי ממש נחמדה וחמודה כזאת.. ממש הטעם שלי.. אז במוצאי שבת כשכל אחד הלך לדרכו.. חבר שלי שהיה איתי שם לב שאני דלוק עליה וסתם כזה שלח הודעה לחברה שלה שאני רוצה את המספר שלה כדי לשלוח לה משהו.. והיא שאלה אותה.. והיא כתבה לו כזה היא אומרת שהיא לא בקטע שלך.. ושהיא לא רוצה אותך.. אז תוותר..
כאילו הסתכלתי על זה ואשכרה נפגעתי.. זה באמת קטעים שבנות עפות על עצמן.. באמת שלא ידעתי מה להגיד אחכ.. פשוט אמרתי לעצמי שתילך לעזאזל.. היא לא שווה אותי בכלל.. מגיע לי מישהי הרבה יותר טובה..

(זאת לפעמים הבעיה כשאתה רואה מישהי ברחוב גם ומכיר אותה.. שאתה לא יודע מה האופי שלה ואם היא לא חושבת שהיא מלכת העולם.)

היא כל כך זילזלה בי.. שבאמת נפגעתי ממש..
וגם בלי לעוף על עצמי או משהו אני בכוונה מאנונימי.. אני נראה נחמד.. וגם אני יכול להעיד על עצמי שיש לי אופי טוב.. אני רואה אנשים אחרים ואותי.. וואלה יש לי אופי באמת טוב.. אני מכבד, משקיע, נותן.. אוהב.. אבל אני אגיע בסוף לאחת שתידע להעריך ולא לזלזל.. אני יודע את זה..
אנונימי
שואל השאלה:
this is bar (בבאן) - תודה רבה אח יקר, הבנתי שהיא לא שווה את זה, הפגיעה עדיין נשארה פגיעה ולא כל כך משנה מה, זה גם לא היה מבת אחת. כמעט כל בחורה גם באתרים האלה דורשת תמונה גם אם לה אין תמונה. אני כבר לא שולח תמונות בכלל.

אנונימי אני מבין את הכאב שלך, המקרה שהתכוונתי אליו הוא על אותו בסיס אבל הוא שונה. בחורה שאתה מכיר כבר חצי שנה בערך וכיף לכם, כל יום שיחות פלאפון והכל... בסוף זורקת את הכל כי היא ביקשה תמונה ולא אהבה אותה. היא אפילו לא כתבה שהיא מסיימת את הקשר לא כתבה כלום. ניתקה וזהו.
אנונימי
אפשר לשאול מה הגיל שלך?
שואל השאלה:
24
אנונימי
כן.. זה קרה לי גם.. כמה פעמים אפילו.. כשאני נזכר לאט לאט.. גם קשרים ארוכים של כמה חודשים.. ואז פתאום היא רואה תמונה אז היא נעלמת.. היו כאלו שחסמו גם.. כאילו מה נראה לך? זה באמת מעצבן.. כנראה שכמו שאמרנו הן כל כך שטחיות. שזה הזוי..
אנונימי
ואתר הכרויות זה הדרך היחידה?
בגלל זה גם אני חושב שצריך להכיר דרך חברים שמכירים.. כי אז אתה יודע שחבר שלך מכיר אותה ויודע שהיא נורמלית ולא הזויה כמו האחרות שידברנו עליהן. ובנות שרואות את כל זה אנחנו לא מכלילים כלום.. יש בנות באמת נחמדות ולא כמוהן.. ויש גם גברים כאלו.. זה ברור.. לפעמים אבל הבנות יותר פוגעות מאשר הבנים במיקרים כאלו..
אנונימי
"תודה על התגובה, זה קרה כבר עם כמה בנות, הבטחון העצמי נופל, מעבר לגאווה שלהן הן לא מבינות איזה נזק הן גורמות לבנאדם שהבטחון העצמי שלו נופל. מעניין מי יכפר להן על הפגיעה הזאת בבן אדם, כנראה שלא תהיה להם סליחה על זה."

אני יודעת שיותר קשה להגיד מלבצע, אבל לא הייתי לוקחת ללב מאנשים כאלה.
הן לא נשמעות בנות מאוד מוצלחות או חכמות, בהחלט לא בנות שהייתי רוצה לבלות איתן. מישהי שבאמת שווה משהו לא תשפוט בן אדם רק על סמך המראה החיצוני שלו, וגם אם כן, לא בצורה הזאת.
אני חושב שאצל הבנות האלו הראש שלהן חושב שהן הכי מושלמות בעולם ושהן הרבה יותר טובות ממנו.. ויותר יפות.. בת שחושבת שהיא על העליונה אז היא תיקח את זה כל כך חזק.. ניתן דוגמא.. על מה אתם מעדיפים ליפול? על שוטרת או שוטר? ואני שוב לא מכליל כלום!..
אנונימי
הבעיה היא גם שאם זה קורה לנו הגברים הביישנים שבכל מקרה אין לנו ביטחון עצמי יותר מידי בדברים האלו.. אז כשזה קורה לך דבר כזה הביטחון שלך יורד עוד יותר והבנות לא מבינות את זה..
אנונימי
קשה לי להבין אותך.. אתה אומר שקשה לך כי יש בנות שלא מתלהבות מאנשים שלא נראים כמו אביר על סוס לבן..
כמה דברים..
1. דרושה משיכה בשביל זוגיות, גם מינית לא רק מנטלית, אז אם אין אין מה לעשות..
2. אם אתה בא בצורה של "אני רק רוצה לדבר" כמו עם שיטת הפלייליסט ובנאדמית לא רוצה לתת לך שירים נטו על סמך מראה אתה צריך לשמוח שאתה לא מכיר את המפלצת הזאתי
שואל השאלה:
אנונימי - אני מבין את הכאב שלך כשזה קרה גם לך, אני מקווה שבסוף בנות כאלה עם גאווה יישארו לבד, או שימשיכו לבכות על בגידות שבגדו בהן, זה מגיע להן! היה להן אפשרות לקחת גבר טוב אבל הם העדיפו לחסום אותו בגלל שהוא לא האביר על הסוס הלבן. וכן, זה מוריד את הביטחון העצמי, זה גורם לך להרגיש לא טוב עם עצמך, זה שהיא חושבת שהיא הכי טובה בעולם הופך אותה להכי נחותה בעולם, חבל שאנחנו לא מפנימים את זה, אי אפשר ברוב הפעמים להפנים את האמת שאנשים כותבים לך שהיא לא שווה את זה גם אם אתה מסכים איתם. הרגש פועל - נעלבת, נפגעת, היא גרמה לך לחוסר ביטחון עצמי ולרצון לפחד להבא כשאתה רוצה לנסות פעם נוספת.

pugs not drugs זה לא רק קשה לבצע, זה מאוד מאוד קשה עד כדי כך שנראה בלתי אפשרי. אנחנו לא מכלילים, לצערנו יש המון בנות כאלה. כמו שכתבת לא לקחת את זה ללב, זה כבר לא נתון הרבה בשליטה של האדם, הוא נפגע, הוא פגוע, הוא חסר בטחון עצמי עכשיו לנסות פעם נוספת.

אנונימי
שואל השאלה:
מרדכי -

1. משיכה דרושה וזה נכון, איפה היא הייתה בחצי שנה שהיה לה כיף, משיכה, צחוקים... איפה כל זה נעלם בשנייה? וממתי משיכה הולכת לפי מראה חיצוני של תמונה? יכול מאוד להיות שאדם לא יוצא טוב בתמונות, ובמציאות כשתראה אותו אתה תבין שנכון שהצבעים אותו דבר, פשוט זה נראה אחרת במציאות.

2. בוודאי שלא הייתי רוצה להכיר מפלצת כזאת, מצד שני, נגיד ויושבת לידך בחורה באוטובוס, אתה אומר לה יש לך שירים להציע לי? זה נראה קצת הזוי לפנות ככה ישר לא? ואם תפנה ב"היי מה קורה" אז היא תראה שאתה מנסה להתחיל איתה ואולי אפילו תדחה אותך ישר.

יש גם בנות שיגידו "יש לי חבר" למרות שבתכלס אין להן כלום.
אנונימי
אז זהו שלא,
הייתי על אוטובוס, ישבה לידי מישהי עם אוזניות קשת, אחרי שעה וחצי של כל אחד שומע את השירים שלו פשוט אמרתי לה שניה כזה וסימנתי לה כי היא לא שמעה כלום, ואמרתי משהו בסגנון "היי סליחה שאני מפריע, פשוט אני שעה שומע את אותם חמישה שירים ואמרתי אולי יש סיכוי שתמליצי לי על חלק את נראית כמו אחת שמבינה עם האוזניות הענקיות האלה" ושוב, כן זה נשמע דפוק ונשמע קרינג'י אבל זה אמיץ יותר ממה שהייתי כל החיים וזה עבד, לא ניסיתי להתחיל איתה, באמת רציתי פשוט שירים אבל משם דיברנו כל הנסיעה סתם על כל מיני יונואו..
זה פשוט טוב ליצור אינטרקציה, ולא אכםת לי כמה פעמים זה לא הלך לך
אחינו אני מכירה את זה ואני בת.
גם בנחם עושים את זה.
בקשר למשיכה, במשך חצי שנה היא לא ידעה איך אתה נראה.. ויכול להיות שיכלת להיות הידיד הכי טוב שלה אבל כל עוד היא לא נמשכת אליך זוגיות לא תהיה
שואל השאלה:
אוקיי אז הפעם ממש הלך לך, לא תמיד זה ככה ולא עם כל בנאדם זה ככה. רוב הבנות היום משחקות או מתכתבות עם הפלאפון, האוזניות זה כבר דיי ישן.
אנונימי
שואל השאלה:
דובים כחולים - זה לא משנה מי עושה את זה, בדרך כלל זה בנות. עדיין זה לא מתאים, לא יפה, מעליב, ופוגע. לאף מלוכלך או בעיקר מלוכלכת אין את הזכות לפגוע באף אחד או אחת.
אנונימי
שואל השאלה:
מרדכי יש דרך להעביר את הדברים, אתה טועה בחלק של המשיכה. הייתה משיכה, אחרת לא היו שעות שיחה בכל יום במשך חצי שנה. איך פתאום המשיכה הזאת נפסקה?
אנונימי
היא לא ראתה איך אתה נראה למען השם, זה אומר שהייתה - בוא נקרא לזה - משיכה מנטלית אבל לא מינית.. זה חשוב אבל בהחלט לא מספיק
שואל השאלה:
וואלה. אז מה שעושים, מנתקים במידיות קשר עם אותו בחור. נותנים לו להרגיש גועל עם עצמו, ולהבין בדיוק גם למה היא ניתקה את הקשר. איפה כתוב שמותר ככה להתנהג? עוד כמה שנים כולה תהיה מקומטת, נראה אז מי יסתכל על הפרצוף שלה.

אם היא תעבור תאונה מכל סוג שהוא, ויחרבו לה הפנים, נראה אז איך היא תתנהג, אם עדיין היא תרצה דוגמן על.

גם ככה רוב רובן של הבנות עפות על עצמן גבוה ואין להן כלום להתגאות בו.
אנונימי
בלי להעליב, יש להן יותר במה להתגאות במה שיש לך. ועם דיבור כמו שלך, אם הייתי בחורה לא הייתי מסתכל לכיוון שלך. אתה אומר מה "אין" להן אבל אתה לא אומר שום דבר שיש לך. ואתה מדבר ככה כי היא דחתה אותך ואתה פגוע.

מצטער, אני פשוט כנה איתך. ככה גבר לא אמור להתנהג...
אתה מתעצבן ומתוסכל סתם, תכלס זה לא יעזור לך לקלל...

אף אחת לא חייבת לך כלום, ואם מישהו נראה לא טוב זה לא בעיה שלו, ולא בעיה של הבחורה, זכותה לענות או לא, וזכותה לרצות או לא, זה שאתה מתוסכל ממצבך זה לא זה לא אומר שמותר לך לקלל, באמת לטובתך, צא מהחיים הוירטואלים!
לסיום: אם היית יודע כמה באמת יוצא קשר רציני מהאתר ההכיריות מבטיח לך שלא היית נרשם בכלל... (שואף לאפס)
שואל השאלה:
ברור שלא, אין לבחורה שמתנהגת בצורה כזאת במה להתגאות. בדיוק להפך.

וכן, אני פגוע, ואני לא סומך היום על אף אחת.
אנונימי
ואף אחת לא חייבת לך כלום רק בגלל שאתה נחמד.. המגיב מעליי צודק (לא סובל ליצנים)
שואל השאלה:
זה לא עניין של "לא חייבת" זה ברור שהיא לא חייבת. מצד שני, היא גם לא חייבת לפגוע בבן אדם סתם ככה. איך יכול להיות שאתה מצדיק מישהי שפתאום אחרי חצי שנה החליטה לאבד כיוון ולסנן את הבנאדם למרות החצי שנה של שעות בטלפון כל יום? זה לא נורמלי.
אנונימי
תשמע חבל שאתה לא יודע מה ההגדרה של פגיעה, זה שבחורה לא עונה לך זה לא פגיעה! זה פשוט אמצעי להגיד לך שהיא לא מעונינת יותר... זכותה לנתק קשר, פגיעה אמורה להיות מילולית או פיזית, אם היא החליטה לחתוך תקשר הוירטואלי זה לא אמור להפוך אותה לפוגעת, אולי זה לא נמוסי או מכובד, אבל פוגעת היא לא, להבא תשים תמונת פרופיל ברורה או לחילופין תצא לעולם לך עם חבר טוב למועדון אני מאמין שהסיכוי שתצא מבחורה משם גבוה פי כמה וכמה מאתרים שמחפשים לקחת ממך כסף...
שואל השאלה:
ההגדרה של לפגוע בבן אדם זה לגרום לו להרגשה כזאת גועלית. שהוא יבין את ה"רמז". להתחשב רק בעצמך ולדרוך על אחרים. בקיצור, מה שהיא עשתה ומה שעוד בנות שמתנהגות ככה עושות זה כן לפגוע ולהשפיל בנאדם.

וזה לא קשור אם היא חייבת משהו או לא, זה קשור לזה שלדרוך על בנאדם פתאום ככה סתם בלי סיבה זה דבר שאף אחד לא היה רוצה שיעשו לו. אני רוצה לראות אותך איך תכתוב כאלה דברים אחרי שתתאכזב.

שים לב כמה אנשים וגם בנות כתבו שזה לא בסדר מה שהיא עשתה, כמעט כולם. איך אתה מצדיק דבר כזה אני לא מבין.

דווקא ששלחת תמונה ופתאום התגובה שלה במעשים שאתה גועלי, זה משפיל. אם אתה לא מבין אז עזוב.
אנונימי
מצדיק חחח... תשמע זה לא רוסיה וארהב. זה בסך הכל בחורה.. תמשיך הלאה וזהו... ממש דרמה קווין אתה.
9טתה צודק היא יכלה להגיד משהו.
אבל אולי היא נבהלה והעדיפה שככה היא פחות תפגע.
מאשר לתת דין וחשבון עכשיו.
היא לא הרגישה מחוייבת כי לא כל כך הכרתם לתת לך הסבר להעלמות.
שואל השאלה:
חצי שנה של שיחות כל יום לא מספיקות? בכל אופן היא לא הייתה בסדר.
אנונימי
לא ידעתי שזה חצי שנה דבר ראשון.
דבר שני אולי היא שופטת לפי מראה אולי אתה לא הטעם שלה.
היא לא יצאה בסדר אתה צודק במאה אחוז.
יש דרך להתנהג גם בעניין הזה.
אין מה לעשות יש בנות שלא מסוגלות להתמודד עם מראה שהוא לא בדיוק מה שהן רוצות.
אבל לא כולן ככה, נפלת כנראה על אחת שכן כזאת.
מצטערת בשבילך.
וואי אחי תקשיב כל בחורה נמשכת למשהו אחר כמו שכל בחור נמשך למישהו אחר אז זה שהיא לא נמשכת אלייך לא בעיה שלה וגם לא שלך
היא לא יכולה בכוח להמשך לחיצוניות שלא מושכת אותה, יש מבין?
אז סבבה היו שיחות והיה כיף ובלה בלה בלה אבל ברגע שהיא רואה תמונה והמראה שלך לא מוצא חן בעיניה מבחינתה אין טעם להמשיך את המה שזה לא היה ביניכם כי היא לא יכולה להיות במערכת יחסים עם מישהו שהיא לא תרצה להסתכל עליו בזמן שאתם מתכרבלים או וואטאבר
וזה בדיוק ככה הרבה גברים ואל תגיד לי שלא
אם אני לא נמשכת לחיצוניות של מישהו כבר מההתחלה מבחינתי אני לא אכנס לקטעים של פלירטוטים וחיזורים ואם אני מדברת עם מישהו זמן מסוים והמראה שלן לא מוצא חן בעיני אז או אשאר ידידה שלו ולא מעבר או שאנתק קשר כדי שהוא לא יקשר אלי ואז יהיה יותר גרוע
וואי אחי תקשיב כל בחורה נמשכת למשהו אחר כמו שכל בחור נמשך למשהו אחר אז זה שהיא לא נמשכת אלייך לא בעיה שלה וגם לא שלך
היא לא יכולה בכוח להמשך לחיצוניות שלא מושכת אותה, יש מבין?
אז סבבה היו שיחות והיה כיף ובלה בלה בלה אבל ברגע שהיא רואה תמונה והמראה שלך לא מוצא חן בעיניה מבחינתה אין טעם להמשיך את המה שזה לא היה ביניכם כי היא לא יכולה להיות במערכת יחסים עם מישהו שהיא לא תרצה להסתכל עליו בזמן שאתם מתכרבלים או וואטאבר
וזה בדיוק ככה הרבה גברים ואל תגיד לי שלא
אם אני לא נמשכת לחיצוניות של מישהו כבר מההתחלה מבחינתי אני לא אכנס לקטעים של פלירטוטים וחיזורים ואם אני מדברת עם מישהו זמן מסוים והמראה שלן לא מוצא חן בעיני אז או אשאר ידידה שלו ולא מעבר או שאנתק קשר כדי שהוא לא יקשר אלי ואז יהיה יותר גרוע
למה לעזאזל נשלח לי פעמיים -,-
שואל השאלה:
נראה לך הגיוני שאחרי חצי שנה של קשר רצוף בפלאפון פתאום בחורה מסננת וחוסמת אותך בגלל תמונה? יש דרך להסביר דברים. באף צורה לא מתייחסים לבן אדם כאילו הוא סמרטוט.
אנונימי
נכון.
בסדר אין כבר מה לעשות עם זה.
תמשיך ותנסה לשכוח מזה.
פשוט תהיה כנה איתה ןתשאל אותה
יש גם בנים שעושים את זה.
לפי דעתי זה פשוט לא מתאים לה, אבל תנסה לדבר איתה
שואל השאלה:
אי אפשר לדבר איתה יותר. היא סיננה וחסמה.
אנונימי
מגיע לך מישהי יותר טובה ממנה.
אל תתבאס. זה לטובה
בפעם הבאה תהיה כנה ותדבר על זה.
הכל קורה לטובה כנראה שלא נועדתם להיות ביחד, אתה צודק בכל מה שאתה אומר - אחרי חצי שנה של שיחות היא הייתה צריכה הייתה צריכה לתת לך הזדמנות למרות שכנראה אתה לא הטעם שלה מבחינה חיצונית. חוץ מזה אם אתה מרגיש צורך לדבר על זה יכול לפנות אליי בפרטי.
אם היא מסננת וחסמה תרד ממנה.
תשחרר, אל תתקע על זה.
זה סתם מיותר ולא מועיל.