16 תשובות
תכתוב לה, אין לך שום דבר להפסיד
אממ היא הייתה שיכורה ורוב הסיכויים שהיא לא זוכרת שזה קרה בכלל, וגם אם כן היא כנראה לא מחפשת משהו רציני
רק לא ציינת שהיא הזיזה את היד שלך ושחבר שלך צילם אותך עושה את זה כמו בשאלה של אתמול.
היית ככה עם מישהי למרות שידעת שהיא שיכורה ככה? ואוו. איםה הכבוד המינימלי שלך. לנצח מישהי שיכורה שלא מבינה בכלל מה היא עושה? נכון זה בעיה שלה שהיא שתתה כל כך הרבה אבל אתה אחראי על זה לא פחות.
אם היא היתה שיכורה אז לא ניראלי שהיא זוכרת משהו אבל תנסי. מה כבר אפשר להפסיד?
שנפי קרוקודיל, צודקת לגמרי.. זה קורה באמת הרבה אין מה להיות מופתעת מזה.
היא לא ידעה מה היא עושה וניצלת את זה, היא לא תיזכור כלום, זה לא עומד לקרות גם אם היא זוכרת היא בטח לא רוצה ממך קשר רציני, אם ככ בא לך תשלח לה
לא.. זה נקרא ניצול. אתה מזעזע.
אני מתביישת שככה גברים מתנהגים היום.
לכל אלה שכותבים ניצול וכל זה, מן הסתם גם הוא היה שיכור במסיבה, שניהם באותו מצב בדיוק, כן שניהם לא היו בהכרה מלאה וכן שניהם היו עושים דברים שהם לא היו עושים כשהם פיכחים, אבל למה תמיד הגבר הוא הנצלן?
אם מישהי יודעת שכשהיא משתכרת והולכת למסיבה היא תתנשק עם אנשים שהיא לא מכירה ותזרום בקטע מיני זה לא נחשב כאילו אנסו אותה בדיוק כמו שעם גבר זה לא נחשב כאילו הוא נאנס..
אנונימי
מה זה קשור?
א' מי אמר שהוא היה שיכור?
ב' בחורה יכולה להשתכר זה ברור, ומה שקורה זאת אחריות שלה, אבל זה נראה לך נורמלי שהגברים היום לא שולטים על עצמם ופשוט הולכים ומשכיבים בחורות שיכורות? זה חד משמעית ניצול.
אם שמעת על המקרה באלנבי 40, הבחורה גם הייתה אשמה, אבל ללא ספק אם הגברים של היום לא היו מתנהגים בכזאת בהמתיות זה לא היה קורה.
ובכלל אלה שצילמו - פשוט מזעזע.
אחוז האנשים שהולכים למסיבות ומשתכרים הוא 80% ואחוז האנשים שימזמזו במסיבה מישהי שהם רק פגשו ולא מכירים הוא 100% שיכורים (לא שזה רע להשתכר קצת), גברים גברים אבל לא חסרי טאקט..
אם את חושבת שכשמישהי שותה אפשר פשוט להשכיב אותה בכיף את טועה, ובנות כאלה אמורות לדעת שאלכוהול הוא מחוץ לגבול בשבילן
אנונימי
אני לא טועה כי אני בעצמי שמעתי על מקרים כאלו.
זה נכון שבחורה ששותה הרבה היא נהיית חסרת מודעות לגבי המעשים שלה אבל בואנה קצת רגישות מהצד שלכם, קצת לחשוב לפני שישר הולכים להשכיב מישהי או פותחים לה את הרוכסן.
אם זאת הייתה אחותך הקטנה? גם היית מדבר ככה? האחריות מוטלת על שני הצדדים במידה שווה.
כן
תשלח לה הודעה ותתנצל על מה שעשית
ניצלת בחורה שיכורה לעזאזל
למען השם קצת שכל

כשאת פתאום אומרת "אם זאת הייתה אחותך הקטנה" את סוג של אומרת "אין לי מה להגיד"..
אם אחותי הקטנה הייתה שודדת חנות תכשיטים ומקבלת מאסר של שש שנים (בואי נגיד שזה הזמן מאסר על שוד אני לא באמת יודע) יכלתי להגיד לשופט "אל תעניש אותה, אם היא הייתה אחותך הקטנה?"
אם אחותי הקטנה הייתה מעל 18 והולכת למסיבות על אחריותה, ואם היא אחת שמקצת אלכוהול הופכת לסוג של זנזונת אז כן, אני אגיד לה להתרחק מאלכוהול אבל כנראה שלא אכריח אותה כי מה לעשות היא מבוגרת ואחראית על עצמה, וכן, אני לא אשמח אם היא תזדיין עם כל אדם אקראי כשהיא שיכורה אבל היא החליטה להשתכר וזאת אשמתה, ביו אם היא אחותי בין אם לא
חח מה הקשר שאין לי מה לומר? הבאתי לדוגמא את אחותך בקטע של תנסה דקה להיכנס לסיטואציה, איך היית מרגיש אם היו מנצלים את אחותך הקטנה (או הבת שלך) כשהיא שיכורה? לא נעים נכון? אין קשר לשום מאסר או הדגמה על השופט, פה זאת עבירה פלילית.
אני מנסה שתחשוב האם היית מדבר ככה ואומר אותו דבר אם חס וחלילה היה מקרה כזה עם אחותך הקטנה כי אתה כאילו מגונן על הגבר בסיטואציה הזאת.
שוב, שני הצדדים אשמים, אבל אני מצפה מגבר אמיתי שידע איך להתנהג עם בחורה שיכורה, כי זה לא פייר להשכיב אותה או לפתוח לה את הרוכסן כשהיא לא מודעת למעשים שלה באותו רגע.
לא אומר שלא הייתי מרגיש רע, אני פשוט אומר שזה לא משנה מה אח שלה מרגיש, זה כמו שאגיד מה תחשבי אם אח שלך השתכר במסיבה והתמזמז עם שיכורה אחרת שהוא לא הכיר בכלל, שניהם שווים, אף אחד לא אנס אף אחד, וגם אם היה זיון, זה היה יכול להיות באותה מידה הילדה שדחפה לכיוון הזה..
בעיני החוק זה לא משנה מה האח של הבנאדם ירגיש, זה כמו שלא נקרא למחבלים מחבלים כי יש להם משפחה שמחכה ומתגעגעת אליהם בבית