8 תשובות
תלוי באיזה כיתה את..

אם את בכיתה נמוכה יחסית תבטיחי להם שתעשי ימי כיף ושתדאגי שהמורים יעשו פחות שיעורי בית ואם כיתה גבוהה יותר תבטיחי מסיבות בהפסקה
תחפשי סיסמא קליט כזאת לדעתי זה הצעד הראשון שאמורים להתחיל איתו
לספר על התכונות הטובות שבך ובמה את תוכלי לתרום
קודם כל אל תבטיחי דברים שאין לך את האפשרות לקיים כמו ''אני אדאג שלא יהיו לימודים ביום שישי ולא תהיה תלבושת אחידה'' תהיהי ריאליסטית ותבטיחי להם שתתחשבי כמה שאת יכולה בבקשות של כולם, שיש לך את הכוח להוביל שינוי בבית הספר ושאת חושבת שאת יכולה להשפיע, אומנם את חדשה אבל זה בידיוק היתרון שלך להביא דברים חדשים ממקומות שונים לבית הספר, דברים שיוסיפו רק טוב. מקווה שעזרתי :)
בואי אגלה לך סוד, חברי הכיתה בוחרים את חברים שלהם למועצת תלמידים ולא כל כך אכפת להם מההבטחות למעשייך במועצת תלמידים.
אך עדיין בטוחה שיצרת לעצמך חברות בכיתה.
תגידי בפני הכיתה שתארגני הפסקות פעילות, ימי גיבוש (טיולים), שירים בהפסקות וכו'.
תיהי כריזמטית ועם ביטחון, תדברי חזק וברור עם דיקציה טובה, תגידי שאם את תיהי במועצת התלמידים אז את תנסי לשנות דברים בבית ספר שכולם רוצים לשנות (אבל להיות מציאותית) נגיד, לעשות יום בלי תלבושת אחידה, דברים כאלה, תגידי שתנסי להשמיע את הקול שלהם
בבחירות חייב להיות בטוחים בעצמך לציין את התכונות הטובות בך לדבר בקול בטוח וברור לשדר ביטחון עצמי גבוה בנוסף תבואי עם דף מסודר שתשימי על קלסר ותדברי בבטחון תציעי דברים שאת חושבת שכולם ירצו כמו:
*שישי חופשי-שישי שבו מגיעים איך שרוצים לבית ספר פעם בחודש בערך0
*ימי גיבוש
*הפסקות פעילות
ועוד דברים בהצלחה :)
אני נבחרתי למועצת תלמידים. אני היחידה שהתמודדה. גם אם את לא נבחרת את הולכת למורה שמנהלת תמועצה ואומרת לה שאת רוצה להשתתף.. וזהו. You're in.
תלמידים אף פעם לא בוחרים לפי נאום אלא לפי החברים שלהם. סורי לפחות ככה אצלי. אבל את בטח תיבחרי..