17 תשובות
הוא יספיק להיות אבל עדיף כלב שהוא יותר קטן מגיל 5
ולמה לעשות מינוס -_-
ברור
שואל השאלה:
האמת הוא ממש מתוק ואהבתי אותו
והאמת שהיה לי כלב 8 שנים עד לפני חודש.. הוא מת
אז אולי דווקא כן יתאים לי מישהו גדול יותר
ולא להתחיל את הכל מהתחלה עם כלב אחר..
עדיין קשה לי עם המוות של הכלב הקודם
מה אתם אומרים?
אנונימית
דווקא יהיה לך יותר קשה עם זה כי כאילו יהיה לך פחות זמן איתו מאשר גור וכאילו תצטרכי בתקופה קצרה יחסית להתאהב בכלב הזה ואז לאבד עוד כלב שבשנים האלו גור היה רק הופך להיות בגיל בערך של הכלב שמציעים לך עכשיו
שואל השאלה:
בסדר אבל אם הוא יחיה עד גיל 12 אז אני אוכל להיות איתו 7 שנים.. זה גם טוב
אנונימית
שואל השאלה:
אוף נו מה אני אעשה
קבעתי כבר לקחת אותו מחר
ואני רוצה אותו
אנונימית
אם הוא כלב שאוהב אנשים אז זה יהיה מעולה אבל אם הוא קשה אז יהיה לך קשה איתו לדעתי כי יותר קשה לכלב גדול להתרגל לסביבה חדשה מאשר כלב קטן שתגדלי אותו מההתחלה (כמו בני אדם חח)
אנונימי
שואל השאלה:
לא נראה לי שיהיה לו קשה מדי, הוא ממש אהב אותי, ראיתי אותו בפעם הראשונה והוא לא רצה שאני אלך בכלל
עשיתי לו טיול והרמתי אותו, נראה לי שהוא יתרגל מהר אליי
אנונימית
וואו ממש אל תקשיבי לתשובות פה. מה הקטע של התשובות פה? אז עוד שנה שנתיים יותר אז מה? הכלבה שלי הייתה אמורה לחיות עד גיל 15 והינה היא בת 18 והכל טוב איתה והיא חיה והכל. אז כלב שהוא רק בן 5? וזה גם לא משנה הגיל! והוא ממש צעיר אם מתייחסים לגיל! אבל זה פשוט לא משנה. אם היא לא תקח אותו על השטות הזו זו זה יהיה הפסד ממש גדול. ואני בטוחה שהיא תצטער על זה ותפסיקו לשכנע אותה לא לקחת אותו בגלל השטות הזאת. לדאוג רק לצרכים שלה ולהתמודדות שלה כשהכלב עצמו עובר את כל העינויים את זה אתם מעודדים? מאיפה לכם לדעת מה יהיה? אולי חס וחלילה היא תמות לפניו?
שואלת השאלה- פשוט תחיי איתו כל עוד את חיה וגם הוא. ותהני מהרגעים ותעזרי ותצילי חיים. ואל תחשבי על מה יהיה ואפילו אם לחשוב אז הוא צעיר מאוד לכלב. אבל זה לא נכון להתייחס לגיל. מציעה לך לחיות את הרגע ולא את העתיד שאת אפילו לא יכולה לדעת מה יהיה.
מקווה שעזרתי.
שואל השאלה:
נתת את התשובה הכי טובה פה.
אני גם חשבתי ככה בהתחלה
אבל כל פעם אמרו לי שלא כדאי בגלל הגיל שלו ( לא באתר הזה ) אז כבר התחלתי לחשוב פעמיים, וחוץ מזה כבר כתבתי פה שעדיף לי כלב בגיל כזה מאשר להביא גור כי ההרגל יהיה קשה יותר..
ובהתחלה יהיה לי מוזר בכלל שתהיה לי חיה אחרת בבית שזה לא הכלב שהיה לי 8 שנים.. אז אני לוקחת את הכל בחשבון.. והמטרה שלי היא באמת להציל אותו ולגדל אותו כמו שצריך, זה כלב שהיה קשור כל הזמן ובלי חיסונים.. זה עוד יותר נגע לי ללב.
אנונימית
רוב הכלבים, בטיפול נכון, תליו הסוג הכלב והכול, חיים עד גיל 13 בערך.
אנונימית
לאמץ. את לא מחליפה את הכלבה שלך, לא לדאוג.
אנונימית
הוא יהיה פחות רגיל אליך אבל בסוף יהיה טוב
אימצת בסוף? לדעתי זה טוב את אהבת את הכלב הוא חמוד הוא אוהב אותך מאוד לפי התיאור שאמרת אז כדאי מאוד, אם הוא נראה כלב חכם ושמח והוא ממש שמח לראות אותך ושהלכת הוא נהיה ממש עצוב. זה הכלב בשבילך 3>נועדתם להיות ביחד
שואל השאלה:
חח כן אימצתי! הוא הכי חמוד שיש. כלב שובב ומצחיק ומלא באנרגיות. מתוק ממש.. אין עליו. זכיתי
אנונימית
כל הכבודד כיף לך
יואו איזה כייף לשמוע
באותו הנושא: