13 תשובות
יותר בכיוון של הסדרה הכי משעממת אבר.
^חחח ברצינות? אפילו לא בצחוק.

זו הסדרה הכי גאונית שיש. אין פה ויכוח.
ברור שיש פה ויכוח.
כל מה שיש שם זה אנשים שותים יין.
אחת הטובות, יש יותר טובות
^אנשים ששותים יין? נו ברצינות, זו הסדרה הכי מדהימה שיש.
כל העלילות שם, הדמויות.. אין את זה בעוד סדרות.
וגם הספרים מעולים.
בטח שיש את זה בעוד סדרות.
^איזה?
תן לי עוד סדרה ככ מושקעת ועם הרבה קווי עלילה מעולים.
אני לא הולך להגיד לך, את תגנבי לי את הסדרות. (טוב נו, ניצחת -_-)
אבל אני עדיין חושב שהיא משעממת.
שובר שורות סדרה יותר מעניינת ממשחקי הכס
לא התחברתי בכלל
ניסיתי פעם אחת לראות וזה היה די משעמם אז לא המשכתי. אם כבר פנטזיה אז אני מעדיף לשחק סקיירים/דה וויצ'ר 3 או משחקים בסגנון הזה.
לגמרי.
זאת ממש לא סדרה שרק שותים בה יין, או עושים סקס, או עורפים ראשים.
זאת סדרה שצילמו אותה ביותר מחמש מדינות (איסלנד, מרוקו, איטליה, ספרד וכו'), זאת סדרה שהמציאו בשבילה *שתי* שפות (דות'קאקית וולרינאנית גבוהה, לשתיהן יש יותר מ10,000 מילים, דקדוקים שונים, וצורות הגייה שמייחדות את השפה). זאת סדרה עם שתי יבשות, שאחת מהן בקושי מופיעה לא בסדרה ולא בספרים. זאת סדרה שיצרה *מלא* תרבויות שונות, שושלות שמגיעות לעד 8,000 שנה (אפשר לבדוק הכל, יש שם משפחות -סטארק, לדוגמא- שבאמת אפשר להגיע עם השושלת שלה עד לפלישת ראשוני האדם לווסטרוז). יש שם סיפורי עם, שירי עם, יש שם אירועים בהיסטוריה שכמע טומעולם לא דוברו אפילו בסדרה או בספרים (ויש *הרבה* מה לדבר עליהם. לא שמענו מעולם על מייגור האכזר, או ביילור המבורך, או על הפלישה של אאיגון ואחיותיו במלואה, או על ניימירה הנסיכה הלוחמת, או על חורבן ולריה, או על חורבן ארנהול. אלו אירועים ממש חשובים שמעולם לא הוכנבו לסדרה, ובקושי לספרים).
כל הסדרה הזאת היא פשוט עולם אחר. ג'ורג ר. ר. מרטין יצר עולם בשלמותו, והוא לא מופיע כולו לא בסדרה ולא בספרים. אם אתם רוצים לדעת עליו עוד, אתם צריכים ללמוד עליו (יש מלא אתרים שהוא מסביר על כל אדם בהיסטוריה של ווסטרוז, על כל מקום, ועל כל אירוע היסטורי).
בחיים שלי לא ראיתי סיפור עלילה מושקע כמו במשחקי הכס, סיפור שהעלילה עצמה (שהיא מאוד מורכבת) היא בערך 10% ממה שיש לעולם הזה להציע.