4 תשובות
להפסיק עם זה, כי זה לא טוב לך ולא לו בכול המובנים האפשריים
זה בסדר הרגש הוא לא תמיד פועל לפי רצוננו או הגיוני אז תשמשי בהגיון על מנת להרגיע את הלחץ מהרגש. הפרש גילאים... מורה/תלמידה וכולי.
שואל השאלה:
אני יודעת זה מחרפן אותי ניסיתי בכל דרך להתרחק ממנו אבל שאני רואה אותו איפשהו בבית ספר אני רוצה להיות קרובה אליו. אני יודעת שזה אסור שזה לא חוקי שהוא נשוי ויש לו ילדים שהוא מבוגר ממני בכמה שנים טובות. ואין לי מושג למה התאהבתי דווקא בו והייתי בטוחה שחודש חודשיים זה יעבור כי זה טבעי רוב הבנות בכיתה שלי מתאהבות במורים אבל לא בקטע של באמת אהבה. זה אשכרה נמשך כבר שנתיים ומחרפן אותי שהבן אדם הזה לא יוצא לי מהראש אני לא מצליחה להתאהב או להתקרב למישהו בן גילי (16) רק בגלל זה
אנונימית
אוקיי, מבינה שזה מצב מסובך ומלחיץ... אבל אם הלחץ שלך מנובע מזה שזה לא יעבור - זה תמיד עובר, באיזושהי נקודת זמן זה עובר. ביינתים עד לנקודת זמן הזו את לא חייבת להפסיק להסתכל עליו או להנות מנוכחותו (כמובן רק לא להטריד אף אחד כן?) פשוט אל תראי אותו כהאופציה היחידה להסתכלות, אולי יש עוד אנשים שיפים להסתכל עליהם. אם זה באמת קשה לך, אז תפתחי את עצמך לעוד עולמות חברתיים / כיפים כך שלא כל העולם שלך ייראה כאילו הוא מועסק בבן אדם הספציפי הזה. זה מוריד מהלחץ ובסוף גם נותן תחושת סיפוק.