3 תשובות
הייתי באותו מצב כמו שלך. אם את רוצה פשוט תחזרי להיות חברה שלה זה שגילי לא רוצה לא צריך להשפיע על ההחלטה שלך זה לא משהו מעליב או פוגע. וגם רוב הסיכויים שאם את השלמת איתה גם גילי תשלים איתה מתישהו.
תקשיבי היה לי בידיוק את אותו הסיפור!
אני אדבר כאילו גילי וליה הן אותן השמות של החברות שלי כדי שתביני, כי גם אצלי הייתה אותה סיטואציה.
אז ככה, קודם כל למרות מה שגילי עשתה לך אולי גם את פגעת בה באיזשהו מצב ככה שאל תחששי ללכת ולדבר איתה. אם לא שכחת מליה זה אומר שעדיין יש משהו שאומר שאת כן צריכה להישאר חברה של ליה כי למרות הכל אולי גם את פגעת בה, מבינה מה אני אומרת?
בשבילך אני אומרת לך שפשוט תלכי ותדברי עם לייה. גם לי הייתה חברה (נגיד גילי) ופשוט רבנו עם (נגיד ליה) בגלל שהיא גם הייתה כל פעם משקרת לנו ועושה דברים לא במקום, אבל אחרי כמה זמן הלכתי ודיברתי עם ליה כי למרות הכל הרגשתי שפשוט אני לא יכולה בלעדיה והרגשתי שאני צריכה אותה איתי ולא לוותר עליה.
דיברתי עם גילי והסברתי לה הכל ובסוף גילי קיבלה את זה למרות שבהתחלה גילי קצת עיקמה פרצוף אבל היא קיבלה את זה ועכשיו אני חברה גם של ליהי וגם של גילי והן שיתהן גם חברות.
פשוט תפתרו את זה ואפילו לא חייב להמשיך להיות חברות העיקר שתדעי שפתרתן את זה והשלמתן, ושוב גם את לא חייבת לחזור להיות חברה של ליה אולי פשוט את עצמך צריכה לפתור איתה דברים, או שכמו שאמרתי בהתחלה פשוט תחזרו להיות חברות כמו פעם! אל תבזבזי זמן תאמיני לי תלכי ותדברי איתה.. מקווה שעזרתי
תגידי לגילי שתתנו לליה הזדמנות ותגידו לה שזה לא יפה לשקר ותחזרו להיות חברות