12 תשובות
הוא פאקינג בן אדם.
לא אלוהים.
ועוד אחר כך אומרים שאלו ששומעים רוק הם דכאוניים משוגעים ואובדניים...
ו"אלו ששומעים גסטין הם עם שמחת חיים"
אנונימית
אוי הבהלת אותי חשבתי שבאמת קרה משהו.. תלכי להופעה שלו תפגשי אותי. את קצת מגזימה הוא סהכ מפורסם וההערצה שלך מוגזמת מידי, אני ממש מעריצה את אריאנה גרנדה אבל בחיים לא הגעתי לרמה שאני בדיכאון בגללה. תתעודדי ותביני שגסטין הוא לא הכל בחיים
מתי הטיפשות של החולות נפש האלה תעבור.. תעשו לי טובה תתחילו לתפוס את עצמכן בידיים ותתחילו למצוא חיים אמיתיים במקום להתאבל על משהו שכבר מההתחלה לא היה סיכוי כלשהו אין זה פשוט עצוב לראות את הדברים האלה כל פעם מחדש.
אנונימי
שואל השאלה:
פליז אל תשפטו אותי אני לא אשמה במה שאני מרגישה לכם זה נראהסתם מטומטם אבל הדבר המטומטם הזה משפיע עלי כל כך הרבה אני כל היום בוכה אני לא מצליחה להפסיק לאהוב אותו שןם דבר כבר לא מעניין אולי חוץ ממנו זה להסתגר בחדר עם שירים שלו תמונות שלו בחושך ולבכות
אנונימית
אולי תנסי למצוא בנאדם בואי נגיד אמיתי להתאהב בו? תכירי בנים שתשמחי איתם ותנסי למתן את מידת ההערצה שלך כלפי גסטין? אולי זה יעזור לך אבל זה באמת מוגזם המידת הערצה שלך אליו זה כבר לא בריא ורק מזיק לך.
אנונימי
מבינה דברים כאלה עוברים באמת
תגידו מה עובר עליכן
עד לא לפני הרבה הרבה זמן הוא היה אנונימי
לא נורמלי
כל הבליבריות דיי לעשות מינוסים לאנשים נורמלים ולא כמוכן!
אנונימית
הוא דמות שאת נורא מעריצה ואולי מקנאת בכל הפרסום או היופי או לא יודע מה

זה לא קורה רק לך וזה בסדר
זה יעבור לך על הזמן ואפילו תצחקי על התקופה הזאת
יהיה לך את האחד שלך והוא יהיה יותר טוב ממנו
בהצלחה
חחח כבר חשבתי משהו רציני
בחורה יקרה, חשוב שתביני שאין טעם לבזבז שנה שלמה על זה, תתמקדי בך ובחיים שלך, את סתם הורסת את עצמך בגלל זה. תאזני את זה, יותר מדי הערצה למישהו במקום לדאוג לעצמך ולחיים שלך, תמנע ממך לחיות את הווה.