27 תשובות
שואל השאלה:
המתנות שלהם במחיר מופקע ומתקלקלות וגם לא משתמשים בהם
חברת דיירקט סחר לא מפסיקים להטריד אותי טלפונית.
הזמנתי אצלם משהו לפני כמה חודשים ומאז כבר כמה חודשים שהם מתקשרים אלי לפלאפון כמעט כל יום ולפעמים כמה פעמים ביום ורוצים שאני אצטרף למועדון שלהם. אמרתי להם שאני לא רוצה, שלחתי להם מייל, ביקשתי, התחננתי, ניתקתי, איימתי- כלום לא עוזר. ! הם לא מפסיקים להטריד ! אל תתקרבו אליהם! דיירקט סחר - שומר נפשו ירחק! מדובר ברמאים, נוכלים! הזהרו מדיירקט סחר!1
אורית
גם לי הם כל הזמן מציקים בטלפון, יום אחד הסכמתי ומיד לאחר מבן ביטלתי, כמה נוח לא לרשום את הביטול, במקרה שלי השליח לא הסכים לקחת את המוצר חזרה אבל אם ממש מתעקשים עם הנציג שירות הוא יעביר אותך לקש"ל בלי לחכות 4 ימים, כמובן שצריך הרבה זמן ועצבים בשביל התהליך אבל בסופו הנציגה ביטלה את החיוב, שלחה שליח לקחת את המוצר ללא עלות וללא חיוב על ביטול עסקה.. תהיו נחושים והם יבטלו הכל!
מעיין עבודי
גם אני נפלתי בפח. לא יאומן איזה שירות נוראי. ברצוני לבטל ועלי לשלם על המתנה במחיר מופקע שהם החליטו האם זו מתנה או לא? למה אנחנו לא עושים משהו? זו ממש גניבה לאור יום. בפירוש שאלתי לפני ההצטרפות במה זה כרוך ולא כך היה אחרי כן. אני מציעה להתאגד ולא לותר.
שירה
גם אני נפלתי באותו טריק הבעיה היא שלמרות ששלחתי להם את המתנה בחזרה הם ממשיכים לחייב לי את האשראי בסכום של 39 ש"ח בחודש,
יש לכם רעיון מה ניתן לבצע כנגד זה?
טלי
חברה שקרנית כאשר אתה קונה מדברים איתך בצורה הכי יפה שיש וכאשר אתה מתלונן קודם צריך לחכות חצי שעה עד שמישהו עונה בכלל וכאשר כבר עונים כולם לא בסדר רק הם צודקים
אני ניכוויתי מהם במאות שקלים מזהיר אותכם
אורן
אין שום ספק. חברת דיירקט סחר מצדיקה ב-100% את כל התגובות השליליות הנאמרות ושיאמרו עליה. מאחר שגם אני אחד מהשוטים שהזמינו אצלם מוצר וחויבתי מיד עם ההזמנה באתר. למחרת כבר צלצלה אלי נציגת המכירות שלהם בשם מורן ובקשה לשכנע אותי להרשם למועדון החברים שלהם ומאחר ושמעה את היסוסי אף הזמינה את מנהלת המכירות בשם יעל שהבטיחה לי חדשיים ללא תשלום דמי מנוי. הצליח לה ואני בטפשותי הסכמתי. לאחר שבועיים שבהם לא הגיע המוצר, פניתי אליהם שנית והם טענו שאין להם את המוצר במלאי אך תוך 21 ימי עסקים הם מבטיחים לשלוח אותו בצרוף מתנה לפיצוי. שאלה (אולי נאיבית) אם אין לכם את המוצר אז למה אתם ממהרים לחייב את חשבוני ולקחת את כספי חודשיים לפני זמן האספקה?
בסופו של דבר ביקשתי לבטל את הרישום במועדון החברים ורק אז החלה סדרה של טרטורים. כן קבלת את הפריט- לא קיבלתי. כן קבלת- לא קבלתי. רק לאחר שהסברתי וחזרתי והסברתי כי אין שום קשר בין המוצר- שעליו שלמתי בנפרד, ובין ברישום למועדון החברים שעליו חוייבתי בנפרד, הם הסכימו לזכות אותי וזאת גם בניכוי של 5% מסכום החיוב. בקיצור- גיהנום מתמשך של טמטום וסבל שלי ושל רעייתי. לא מציע לאף אדם שרוצה לשמור על שפיות להתקשר אליהם בשום אופן. שומר נפשו ירחק.
שי כנען
גם אני מזהירה מהם!
לא ברור איך שוכנעתי לשלם עבור המועדון אבל מייד ביטלתי עסקה ושלחתי חזרה את ה"מתנה" רק שהם ממשיכים לחייב את כרטיס האשראי שלי וכבר חצי שנה של רדיפה לא עוזרת...
שומר נפשו ירחק וחבל שלא גיגלתי אותם קודם למתן כרטיס אשראי:- (
מירב
גם אני נפלתי איתם, ולא הסכימו לבטל את החברות..
מזל שביטלתי את הכרטיס אשראי ככה הם לא יוכלו לחייב יותר בטעות שתסתיים "החברות" שלהם אחרי שנה
אין עם מי לדבר שם
תמי
חברת דיירקט סחר שלחה לי מוצרים שלא הזמנתי וחייבה אותי בתשלום כמובן. גם לאחר שנציגם הודה שצדקתי והמוצרים המיותרים נלקחו מביתי לא זוכתי עליהם.
חברת דיירקט סחר הרויחה ממני במירמה 130 שקל. מתוחכם, נכון? סכום קטן מכדי שאגרור אותם לתביעות קטנות אבל גדול מספיק כדי להרויח הון תועפות מהציבור התמים שמתפתה לקנות מהחברה
הזהרו! התרחקו מדירקט סחר!
סימה שמואלי
אולי אפשר לעשות תביעה יצוגית נגד חברת דיירקט סחר. שמישהו ירים את הכפפה ונצטרף כולנו. אני מנפגעי החברה. giml@netvision.net.il
גימל
רמאים בני רמאים, שקרנים, ראו הוזהרתם לא ליפול בפח, לא לעשות אף עיסקה איתם, במצח נחושה עובדים עליך בעיניים, שהכסף יהיה להם לתרופות, לא מתביישים לעשות הון על גבם של אנשים בצורה מלוכלכת, גועל נפש, לא להתקרב!
מועלם רות
לא לקנות דרכם!
קונים מוצר, אחרי חודש הוא מתקלקל ואז הם מעבירים אותך לגופים חיצוניים. מעכשיו ההוצאות של דואר וכו' הם עליך!
אם תתקשר אליהם תענה לך אישה ותגיד: "מה את רוצה ממני?!"
שרה
הם חברה לא אמינה - שלחו לי מוצר לא נכון אחר כך ביקשו שאחזיר אותו ולקח עוד חודש וחצי ושלחו לי את המוצר רק של חברה אחרת - לוקח הרבה זמן עד שהשירות לקוחות עונה - צריך להתלונן עליהם ולעשות חרם בפייסבוק!
אי
גם אני נפלתי אבל יש לי מה לעשות
שאול כהן
הם באמת זבל
נעמי
תתעוררו ואל תיהיה פזיזים לתת כרטיסי אשראי!
נעמי
גניבה לאור היום!
לצערי גם אני נפלתי.. ושילמתי על ריק במשך שנה שלימה כל חודש.
כל מוצר שהזמנתי היה סוג ג'. משקל דיגיטלי מקולקל.. קניתי סוללות חדשות ועדיין לא עבד.
והשירות לקוחות סינן אותי לא עזר בכלל.. למרות כל ההפצרות. הם לא לוקחים אחריות.
לאחר מכן הזמנתי בלנדר, אמרו לי להוסיף עוד 100 ש"ח ואקבל בלנדר יותר חזק. לצערי השתכנעתי ושילמתי.. קיבלנו את הבלנדר ותוך כדי השימוש הראשון הוא העלה עשן ונשרף!
פשוט גזלנים! הם מטרידים טלפונית! צריך לנפנף אותם ויהי רצון שהחברה הזאת תפשוט רגל!
להתרחק! להתרחק!
לא להתפתות למתנות שלהם.. עדיף שתלכו לשוק הפשפשים או אפילו בזבל תמצאו דברים יותר טובים משלהם...:)
כל טוב!
אורית
מזל שלפני שצילצלתי אליהם נכנסתי לקרוא תגובות על החברה תודה לכל המעדכנים!
זה באמת נשמע מפתה.. לצערי אין במדינה שלנו משהו משתלם באמת!
תודה לכולם!
ליאל
אני מנוי בחיוב חודשי בסך של 38 ₪ בחודש של חברת דיירקט סחר ואני מרוצה מהם מאד הם מאד נחמדים ומאד אדיבים המוצרים שלי תמיד מגיעים בזמן ואין לי בעיה בחיובים. המוצרים שאני מזמין תמיד מגיעים תקינים וחדשים ואני מקבל יחס vip אני לא יודע מה כל הבלאגן שאתם עושים. מי שלא חתם להם על איזה מסמך שהוא מאשר העסקה ואפילו שהשיחה מוקלטת (תמיד אפשר להתכחש להקלטות) וזה לא קביל בבית המשפט כך שעסקה במסמך חסר ללא חתימתכם תמיד ניתנת לביטול אז תפסיקו לבכות ותפנו לחברת האשראי שלכם ותגידו שלא הסכמתם לעסקה ושרימו אתכם. אבל אני מאד מרוצה ביי
ירון ירון
הזמנתי מהם מוצר ב49 שקל ע"י כרטיס אשראי הם יגנבו לי דרך הכרטיס?
נטלי
ואו עכשיו אני באמת בלחץ... הזמנתי אצלם שני מוצרים שהמחיר גם היה זול לאחר מכן רצו לצרף אותי לחבר מועדון 400 ומשהו שח לשנה חילקתי לשלושה תשלומים ככה שזה יגמר זריז התקשרו אלינו לאחרמכן מלא שגווקא זה העה נחמד במקום לצלצל לבד... למרות הכל לא הזמנו כלום... לאחר מכן צילצלנ מישהי בשם יוחי ממש נחמדה מפני שלבן הזוג שלי הייתה יום הולדת הלהיבה אותנו מאוד אבל אני אחת שלא מאמינה לכל מה שאומרים לה להלן: להיות לקוחות vip שזה כולל להיות מנויים לחברה לכל החיים ללא תשלום מוצרים השווי שלהם 700 שח לקבל ב10 שח... שרשרת ועגילים זהב ויהלומים אמיתיים של המעצב פייר קרדן שעון של פייר קרדן כסף טהור שמצלם צילום רגיל ווידיאו שכם מקליט שיחות... רובורט שואב אבק עם תחנת עגינה... שננתיים אחריות... שובר ל50 צימרים מפוארים בארץ 3 ימים בעלות לזוג של 395 כולל ארוחת בוקר... ארנק עור אמיתי לגבר צמיד טניס כסף טהור מתנת מנכל... שהיא באה עם כל המתנות בהפתעה... מצעים וכריות אורטפדיות... מיקסר חשמלי... שובר לבתי מלון 5 כוכבים עם 50 אחוז הנחה על 3 ימים...3 צמידים מרוקאים... כל זה בעלות של 3800... ל36... חודשיים... כמובן ששאלתי את כל השאלות נאמר לי שזה מגיע עם שליח עד הבית ועם חוזה כתוב של כל מה שנאמר לי... כולל אסמכתא על התכשיטים והשעון... אמרתי שאני מעוניינת רק בתנאי שלא יחבו לי את הכרטיס החודש הזה אלא חודש הבא כי זה תופס מסגרת... נאמר לי אין בעיה... ושאני לא מחויבת עד שהמוצר מגיע אלי כמו שהיה בשאר הפעמים... להפתעתי אני מסתכלת לראות יום למחרת שכן תפסו לי מסגרת אומנן עוד לא יחייבו עכשיו במשך שלושה ימים אני מתקשרת למוקד ומשום מה לא עונים 40 דקות כל פעם אני מחכה על הקו ואין מענה... וכל פעם אני מתקשרת שוב והזמן המתנה מטורף ואין מענה וכמובן הם עובדים עד שלוש.. ככה שנמתין היום בפעם האחרונה אם הם לא יענו נבטל הכל דרך האשראי ונחליף אותו לאור כל מה שכתבתם פה!
עמית
אני מעדכנת... ברוך השם הם ענו לי כמובן שהתנצלו מראש למרות שחיכיתי על הקו עם הנציג שידע לטפל בי ( עלק ) 40 דקות של שיחה מטופשת... העבירו אותי לאחראית דיברה איתי הבטיחה לפצות על העוגמת נפש.. שיורידו לי 800 שח מהחיוב... ואשלם רק 3000 או שהיא תיתן לי שיאצו לגב חשמלי ומיקסר של שפים שניהם עולים ממה שהיא טענה 3000... כמובן שהייתי חייבת לעבור איתה על הרכישה כי אם עשו לי פשלה בחיוב... אז בטח גם במוצרים... עברתי איתה מוצר מוצא מה בסוף מתגלה?.. אז ככה... השעון הוא לא של פייר קרדן הוא של סתם חברה מעפנה... ובכלל לא מכסף! התכשיטים גם הם לא של פייר קרדן והם כם לא מזהב! הם של סתם חברה וציפוי זהב! הצמיד טניס הוא בכלל לא כסף טהור... הוא ציפוי כסף! השוברים לצימרים בכלל לא בעלות זוגית של 395 הם פשוט ב50 אחוז הנחה! המלונות בכלל לא של 5 כוכבים... הם של הרבה פחות! בקיצור עבדו עלינו בעיניים הם רמאים אל תפלו בפח שלהם! מזל שאצלנו עוד לא התבצע החיוב עכשיו נבטל דרך האשראי!
עמית
גם אני אכלתי אותה. הזמנתי משקל מטבח העלק בתמורת דמי משלוח + כיסויים לכיסאות גן ומנגל. והם הוסיפו לי על חשבוני פריטים שבכלל לא הזמנתי ניפחו את החשבונית עכשיו תחכי שעה שמי שהוא יענה לי בכלל.
זהבה
אני קניתי מהם מוצרים ומאוד מרוצה, אבל כשהם מתקשרים ומנסים לחייב אותי קבוע כל חודש בסכום ולקבל מתנות לא הסכמתי כי אין מתנות חינם,
שולה מעפולה
אני כ"כ מצטערת שלא קראתי תגובות אלה לפני שהצטרפתי לפיתוי של דיירקט סחר! רק הצטרפתי ואני כבר רצה אחריהם לבטל את העיסקה. גם אותי מטרידים כל יום. מס' הטלפון שלי מועבר חופשי לכל מיני חברות, ללא רשותי! ללא אישורי!
יש מקום להתארגנות קולקטיבית להפסקת פגיעה זו!
ציפי
הזהרו לא להכנס לצרה הזאת המוצרים שלהם ברמה ירודה
אלמונית כעוסה
באותו הנושא: