6 תשובות
תשני את המראה שלך ואת הסטייל בצורה דרסטית אולי למשהו פרובוקטיבי, ותנסי לבלוט יותר
אנונימית
תשובה ראשונה ^ רציני? למה שהיא תשנה את עצמה בשביל תצומת לב?

תהיי מי שאת. תנסי את להיות זאת שמפתחת שיחות תנסי לקבוע הרבה והמצב ישתפר
אני התכוונתי שזה יכול לתת לה ביטחון ואולי היא תמצא את הסטייל שהיא תמיד רצתה ותהייה יפה ובולטת ואדם שרואים אותו ורוצים לדבר איתו.. אולי האופי שלה לא מתבטא במה שהיא עושה ובאיך שהיא נראת..
אנונימית
דבר ראשון בשום פנים ואופן אל תשני את עצמך דבר שני כל שנה בבית ספר מצטרפים ילדים חדשים לשכבה לפחות ככה זה אצלי אני בטוחה שגם להם יהיה קשה להתחבר תנסי לפנות אליהם את ראשונה תנסי להכיר אותם לדבר איתם תבואי עם ביטחון אל תהיי חסרת ביטחון ובסוף תגידי רק מה קורה או משהו תנסי ליצור שיחות למצוא נושאים משותפים ואת תמיד יכולה לנסות להתחבר לילדים בכיתה זה הכי קל הכי טוב את איתם בהרבה שיעורים את מכירה אותם ממש טוב והם אותך ויש המון ילדים ממש נחמדים בבית ספר גם אם הם נראים לך מאוחדים או מכוערים או משהו תפני אליהם מה יש לך להפסיד אני לא יודעת כמה ניסית להתחבר או איך ניסית אבל תנסי שוב ושוב אף פעם אל תוותרי אני בטוחה שבסוף תצליחי ויש לי שאלה את חדשה בבית ספר או שהיית שם מכיתה ז?
אני כל כך מבינה אותך, אני מבינה מה זה להתחיל שיחה עם אנשים ולהרגיש שהם מתים שהשיחה כבר תסתיים. אני מציעה לך פשוט להפסיק לדבר עם האנשים האלו שנותנים לך את ההרגשה הזאת ואני מבטיחה לך שתרגישי הרבה יותר טוב גם אם זה אומר שתיהי לבד. עדיף להיות לבד מאשר עם אנשים שעושים לך רע. אני הייתי במקום שלך ולאט לאט הבנתי שהם פשוט לא שווים את היחס שלי והתחלתי פחות לדבר איתם ופחות לפנות אליהם ואם הם פנו אליי אז הייתי ממש יבשה אליהם והרגשתי כל כך טוב אחר כך למרות שהתחלתי להתבודד..
אני גם ככה... כיתה יא שמרגישה בדיוק כמוך... אם תרצי תשלחי הודעה ונדבר בהפסקות...
אני בכל זאת חושבת שכדאי לצאת בהפסקות ולנסות להשתלב
בלתי אפשרי אני יודעת אני עושה את זה כבר לא מעט שנים ועדיין לא הצלחתי אבל הדבר היחידי שהצלחתי להשיג זה שיכבדו אותי ולא יזלזלו בי...
או שמצאתי... מצאתי צבועות
אז לסיכום אשמח לדבר ןלהכיר אותך :)
באותו הנושא: