15 תשובות
להשמיד אותנו.
שנאת חינם. הוא תירץ את הטמטום שלו בתירוצים עוד יותר מטומטמים.
שואל השאלה:
ומה היה יוצא לו מלהשמיד אותנו?
הוא ידע בעצמו שתורת הגזע זה בולשיט. הוא זה שהמציא אותה וזה מופרך, אין מצב שלא ידע את זה.
אנונימית
יש הרבה טענות לגבי היטלר ולגבי האינטרסים שלו, העיקרי שביניהם היה הרצון לשלוט בעולם ובכללי בגזע האנושי.
השמדת היהודים הייתה רק כלי ראשוני לרצון שלו להשמיד כל גזע שהוא לא גזע ארי. למרות זאת, אני מאמין שאם המצב היה אחר והיהודים היו נחשבים לחלק מהגזע הארי הוא היה מוצא עם אחר שמבחינתו נחות.
הוא כותב על זה באחד מהספרים שלו, על אותו רצון לשלוט על העולם. כמו כן הוא מזכיר בהרבה מקומות התנהגות נרקיסיסטית והמון חוקרים טענו שהמצב הנפשי שלו היה לא יציב עוד מהילדות מה שהביא אותו ליכולות כאלה.
הוא בן אדם רשע שאני מאמינה שהמוח שלו היה מעוות והוא חשב שככה יהיה טוב יותר.
היטלר הוא לא זה שהמציא את תורת הגזע, היא הייתה קיימת בנוסח קצת שונה בעולם המדע לפני. הוא לקח אותה והשתמש בה לטובתו, כמובן עם מס' שיפורים.
תורת הגזע מדברת בעקרון על שלמות הגוף, הקריטריונים שהוצבו בתורת הגזע תואמים ברובם את רוב העם הגרמני ובכללי את העמים הנאורים באירופה.
המטרה שלו הייתה להשמיד אותנו ולחסל את כל היהודים
מבחינתו תורת הגזע זו הדרך לחיות וכמו שבטח הבנת, הוא הצליח לשכנע עוד הרבה אנשים את זה
לך זה נראה בולשיט אבל מבחינתו זה ממש לא! הוא באמת חשב שיהודים צריכים להיכחד מהעולם והם נחותים, לא שווים ובוא נגיד את זה ככה- תופסים יותר מידיי מקום
הוא האמין בזה וחשב שזה נכון לחלוטין
שנאת חינם, שנאה בעיקרון כלפני כל דבר שזז בעולם הזה חוץ מעצמו. השמדת הלא קשורים אליו, השמדת אנשים עם מוגבלויות.
שליט העולם- מנהיג העולם.
וכמובן שנאה כלפינו היהודים.. אבל כמובן שהיהודים עדיין קיימים, ובחלק הזה של השמדת היהודים הוא לא הצליח.
אני לא אתפלא אפילו אם את עצמו הוא גם שנא.
להפיץ את הגזע שלו, הוא טען שכל הגזעים הם נחותים, ובעיקר היהודים, ולכן הוא הוא התחיל בלהשמיד אותם, אחר כך הוא היה משמיד את שאר הגזעים
לשלוט בעולם. בלי קשר אליינו מה הקשר היו עוד גזעים שהוא רצה להשמיד ואם אני לא טועה זה דיי עבד לו, הוא רצה לשלוט בעולם ושהגרמנים יהיו האומה הכי גדולה
לפי הראייה המעוותת שלו, הוא רצה להפוך את העולם למקום טוב יותר ולהפוך את גרמניה למעצמה חזקה ומוערכת.
איזה בן ז*נה
רצה נקמה על היהודים שגרמו לגרמניה להפסיד במלחמת העולם הראשונה והכניסו אותה להסכם וורסאי המשפיל וביסקלי הרסו את המדינה כלכלית. הוא גם רצה להחזיר את המדינה לגדולה של פעם (מילים שלו לא שלי)
הוא לא המציא את תורת הגזע. הוא השתמש בה להצדיק את הרצחניות והאלימות שלו.
היטלר האמין בלהט בנאציזם (ובתורת הגזע), שלפיו להשמדת היהודים ערך (רב מאוד) בפני עצמה.
יש כל מיני סיבות, אבל נראה שאת מנסה להבין יותר את השקפת עולמו. טוב בעקרון על פי דארווין בטבע החזק שורד וכך המינים ה"מוצלחים" יותר בטבע יכולים להמשיך את הדור שלהם וה"נחותים" להכחד וככה המינים משתפרים ומתפתחים מדור לדור. דבר שדי דומה לעקרון הברירה הטבעית באבולוציה בו הזנים המותאמים יותר לסביבתם שורדים טוב יותר מאלה שפחות מעצם היותם מותאמים יותר לסביבתם וככה במשך הדורות המין נהיה יותר ויותר מותאם לסביבתו וכביכול "מוצלח" יותר. היטלר ראה ב"גזע הארי" הבריא והסטרייט הגרסא המוצלחת יותר של בני האדם באותה תקופה וטען שבגלל דברים כמו דתות והשקפות אנושיות למיניהן כמו עזרה לחלשים ממך אנחנו מונעים מהמין האנושי להתקדם ולהתפתח כמו שכביכול קורה בטבע כשה"מוצלחים" שורדים וה"חלשים" נכחדים. יש הרבה בעייתיות בגישה הזו שאפשר להתעמק בהן הרבה אבל בעקרון זו פחות או יותר ההשקפה שלו.