11 תשובות
בכיף
תפרוק אחי
אני פה
תפרוק :)
בכיף ענק
בכיף (:
שואל השאלה:
טוב במקום שאני אשלח לכולם אני אשלח פה..

אחותי התחתנה לפני חודשיים ובשבת היא באה אלינו, ובערב רצינו לשחק איזה משהו אבל לא ידענו מה אז הצעתי לשחק יניב (משחק קלפים..) קיצור התחלתי להסביר וכל שניה גיסי (שהתחתן עם אחותי לפני חודשיים) הפריע לי אז בהתחלה אמרתי לו חלאס והוא המשיך אז אמרתי לו שזה סתם מעצבן והוא המשיך והייתה לי ביד חבילת קלפים אז אמרתי לו שאני אזרוק עליו אותה והוא המשיך אז אמרתי לו שיש לו אומץ וינסה אותי אז הוא המשיך ואני זרקתי עליו על החזה ואז אחותי שהתחתנה איתו ועוד אחות שהתחתנה לפני שנתיים קראו לי לאחד החדרים והתחילו להגיד לי שזה לא בסדר וזה פוגע והסברתי להם שהזהרתי אותו וזה בעיה שלו והן אמרו לי: לא משנה... לבן אדם יש כבוד בסיסי וצריך לכבד אותו.
קיצור מי צודק?
שואל השאלה:
ועכשיו אני מרגיש שהלב שלי עומד להתפוצץ בכל פעם שאני רואה אותו ואני כבר לא יודע מה אני מרגיש כלפיו כי הוא לפעמים ממש מעצבן לפעמים גבר לפעמים ילדותי ולפעמים בוגר אז זה מחרפן אותי
חח לפעמים זה יכול פשוט לחרפן
אבל מצד אחד כן צריך לכבד, אבל מצד שני אומרים חלאס אז דיי.
תדבר איתו על זה לפי דעתי
באמת גיסים זה הדבר הכי מעצבן בעולם.. תמיד ההורים חושבים שמגיע להם הכל...
תגיד להורים שלך שנפגעת ממנו ושגם אתה אחרי הכל אמור להיות הרבה יותר חשוב להם, אתה הבן שלהם! ואם הם עדיין לא יקשיבו לך, פשוט תתעלם ממנו וזהו.
שואל השאלה:
אחיות שלי סיפרו לאמא שלי והיא דיברה איתי על זה היום בבוקר והסברתי לה את כל מה שקרה והיא אמרה לי שבתכלס אני צודק שהזהרתי אותו כמה פעמים ורק אחר כך זרקתי אבל היא אמרה לי " בפעם הבאה תיהיה יותר חכם"