6 תשובות
בדקתי את זה וזה מאזניים משהו שרומאו ויוליה היו תאומים ומאזניים... קיצר מאזניים
חחח מסתבר שעם המזל שלי, מאזניים
חחח זה מאזניים..
שואל השאלה:
באמת? הייתי בטוחה שטלה או קשת
אנונימית
מאזניים וקשת
ווינט: "מכיוון שהם זקוקים לגירוי אינטלקטואלי, הדרך לליבם עוברת דרך ראשם. כדי שמערכות היחסים עימם יעלו יפה עדיף שבני/בנות זוגם יהיו סובלניים, מסעירים, בעלי כושר ביטוי, רהוטים, הרפתקנים וסלחנים.

הדואליות והרב גוניות אשר מאפיינים את בני מזל תאומים גורמים לכך שהם יעדיפו קשר פתוח, הם מסוגלים להיות מעורבים בשתי מערכות יחסים בו זמנית. גישתם הגיונית ושכלתנית גם לעניינים שבלב, לעתים יהיו עסוקים בניתוח הרגשות. הם מפגינים את אהבתם יותר בדיבורים מאשר בעשייה, אך הם לא מפסיקים להפתיע. הם בלתי צפויים, ואי אפשר לצפות מהם להתנהגות קבועה. הם אוהבים הרפתקאות וגיוון בחיי המין וסוחפים עימם את בני/בנות זוגם, הם חושבים שהרפתקאות מיניות מחוץ לקשר מסעירות ולכן מצדיקות את הסיכון שבדבר.

התאמה עם מזלות אחרים
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
מתאימים מאוד: מזל דלי, מזל מאזניים, מזל תאומים
מתאימים : מזל אריה, מזל קשת, מזל טלה
לא מתאימים: מזל גדי, מזל עקרב, מזל דגים, מזל סרטן, מזל שור, מזל בתולה


לקחתי דוגמה משם עם מזל דלי: "אתם מסתדרים היטב אחד עם השני וקיימת ביניכם משיכה חזקה. בני/בנות מזל תאומים מסתגלים מהר למצבים חדשים ובני/בנות מזל דלי אשר אוהבים חידושים, דוחפים אתכם קדימה. שניכם מקוריים ואצל שניכם קיים צורך בנסיעות ומפגשים עם אנשים חדשים. מכיוון שמצבי רוח בלתי צפויים ומשתנים מאפיינים את שניכם, לכן מתעוררים ביניכם ויכוחים לעיתים קרובות, אתם אוהבים להתנצח אחד עם השני. בני/בנות מזל דלי מעריצים את השנינות והעליזות של בני/בנות מזל תאומים.
אתם יודעים להפעיל אחד את השני ויש ביניכם רגשנות, חיבה, אהבה ונאמנות, אשר מחזקות את הקשר ותורמות לזוגיות יציבה. "