11 תשובות
אמא שלי נכנסה להריון עם הילד הראשון בגיל 20 לא רואה בזה שום בעיה בתכלס
שינתקו. ברגע שיראו את הנכד הראשון (אולי לא חח) אז הכל ישכח (לא בטוח לא לתפוס אותי במילה) תעשי מה שאת מרגישה לנכון ואם אתם מןכנים לילד אז בבקשה
אני חושבת שזה לא בסדר. את לא קטינה ואם את רוצה את יכולה לעשות מה שאת רוצה הם יכולים רק לייעץ אבל לא מסכימים לך? מה הם יעשו?
מה זה ההורים שלך לא מסכימים לך? למה את מקשיבה להם בגיל 20? את מעל גיל 18 ואת לא צריכה לבקש את רשותם. בלי שום קשר אני חושבת שזה ממש מוקדם להביא ילדים בגיל הזה.
להביא ילד בגיל צעיר מביא איתו המון השלכות תחשבי על ההוצאות ילד זה לא דבר זול ובטח שלא בישראל הייתי ממליצה לך לחשוב אם באמת יש לכם טת האמצעים לגידול ילד בגיל כזה אם יש לך משכורת שהיא יציבה מה בקשר ללימודים אם תרצי או דברים אחרים שילד מאוד יקשה עליך לעשות אל תמהרי ככ עם החיים שלך ותחשבי עוד כמה פעמים אם זה באמת מתאים לך בשלב הזה של החיים.
אנונימית
את בת 20.
אם את רוצה ילד יהיה לך ילד וההורים שלך יכולים לקפוץ! זאת החלטה שלך ושל חבר שלך וההורים שלך לא יכולים להתערב לך בזה.
חוץ מזה 20 זה גיל נורמאלי להכנס להריון
אני מבין את ההתרגזות, אבל אני מבקש שתביני שההורים שלך רוצים רק בטובתך.
זה שהם "לא מרשים" לך, זה לא אומר שהם חושבים שאת עדיין תינוקת והם מחליוים עליך, הם פשוט רוצים לתת לך עצה מחוכמת החיים שלהם.
ובאמת יש כמה בעיות עם להביא ילד בגיל כזה מכמה בחינות, אז ההורים שלך בסה"כ רוצים שתשקלי את העניין עוד פעם.
מגיל 18 ההורים שלך לא מחליטים עליך
לדעתי אם את מוכנה מבחינה כלכלית ואין לך בעיה מבחינת השכלה אז בכיף, אבל לחכות שנתיים-שלוש ובזמן הזה להתבסס עוד קצת זה לא רעיון רע..
בלי שום קשר להורים שלך, נטו אני חושב על עצמך. כדאי שתהיי בטוחה במעמד שלך לא? ז"א מבחינה כלכלית וכו'
הם לא יכולים להתערב *אבל* יכולים לנתק אותך מהירושה, יכול להיות שהם יסרבו לבוא להשגיח עליו, יכול להיות שהם לא יתמכו בך כלכלית בקיצור תבחני את כל האופציות, את בטוחה שהגשמת את עצמך מספיק עד עכשיו?
איזה יופי, אתם תהיו הורים צעירים!
זה הכי כיף בעולם, והילדים יגדלו יחד אתכם!
אין שום סיבה לחכות.

אלה שמדברים על השגת הכסף, מה הקשר? אנחנו גרים בישראל לאף אחד כאן אין כסף והרוב חיים משכורת למשכורת. אנשים גם ככה עובדים 20 שנה בשביל בית. זה לא שאם תחכי עוד חמש שנים משהו ישתנה דרמטית לטובת הילד ותרוויחי ערמות של כסף פתאום.

ואם ההורים שלך מודאגים מהקריירה, תסבירי להם שאם תביאי עכשיו את הילדים לפני שתתחילי, אז בהמשך לא תצטרכי לעשות הפסקות של שנים כי הם יהיו כבר גדולים. יהיה לך יתרון עצום כי תוכלי לעבוד רציף ולהתקדם בסולם מהר יותר, מאשר נשים שיפסיקו באמצע את הקריירה בגיל 30 כדי ללדת ויהיה להם קשה לחזור למעגל העבודה שלא לדבר על להתקדם בעבודה.

הדבר הכמעט הכי חשוב זה שיש לילד את הסיכויים הכי טובים שלו להימנע ממחלות ואוטיזם כשאת בגיל 20, אפילו יותר מגיל 25. הייתה על זה איזה כתבה נראה לי במאקו ווינט.

וחוץ מזה שאתם תוכלו לגדול ביחד ולבנות את החיים ביחד מגיל כזה צעיר, יש יותר סיכוי שתחזיקו מעמד בהשוואה לאלה שהתחתנו בגילאי 27,30 (לפי איזה מחקר שקראתי).

יואו אתם לא דתיים נכון? את יכולה לספר איך הגעתם למצב הזה? כי זה מה שאני רוצה גם אבל פוחדת שהגבר לא ירצה ילדים בגיל צעיר.
באותו הנושא: