12 תשובות
לגבי רקדניות- אני חושבת שהרבה רקדניות יעשו את זה בתשלום נמוך בשביל פרסום, תבטיחי להן שהשם יהיה רשום בקרדיטים ומס' טלפון שלהן אם הן רוצות. בגדים- תיקחי ממך, חברות, כל מי שבא.
אולי במקום רקדניות לקחת חברות שטובות בריקוד
עיצוב שיער ואיפור אפשר פשוט לנסות במקום הכי זול שאת מכירה, או אפילו לבד.
שואל השאלה:
לבד לא יודעת לעשות עיצוב שיער אבל איפור אני מאפרת גרוע
אנונימית
שואל השאלה:
ושפחות יצא ביונסה סלש נועה קירל
אנונימית
את יכולה לקחת את זה למקום אחר ולא לעשות כמו שכולם עושים (רקדנים רוקדים וכאלה)
פשוט תקחי כמה חברים תצלמו יום כיף בים בקניונים או בכל מקום אחר אבל כמובן שהכל תלוי על מה השיר אם את רוצה תלשחי לי הודעה פרטית
שואל השאלה:
השיר הוא סוד אבל השקעתי בו עשרות אלפי שקל
אנונימית
בת כמה את?
אנונימית
שואל השאלה:
אני בת כמעט 15
אנונימית
אז את תצאי נועה קירל פשוט.
אנונימית
לעבוד עם מתנדבים זה קשה יותר מלעבוד עם אנשים שמשלמים להם אבל זה אפשרי. אם את עושה את זה- קודם כל רצוי לפנות לחברים או אנשים שאת מכירה- יותר קל לסמוך על זה. אבל בעקרון אם זו לא התחייבות גדולה מדי וזה צילום יחסית פשוט שלא לוקח הרבה זמן אולי יהיו בנות שמעוניינות. חפשי בקבוצות בפייסבוק, תגידי שאת צריכה רקדניות בגילאים מסויימים לשיתוף פעולה מוזיקלי ומגניב ושיהיה אוכל ואנשים טובים וכו', זה אמנם חובבני אבל כבר עשו דברים כאלה ולפעמים מוצאים אנשים שעושים דברים כאלה סתם לכיף ואפילו טוב- בדרך כלל מדובר בילדים או בני נוער שכסף זה עוד לא מה שמעניין אותם במיוחד לכן כדי לחפש בטווח גילאי תיכון למשל. אפשר לבקש ממורות למחול במתנסים או חוגים כלשהם או סטודיואים- אם מורה אומרת אז גם אם זה בחינם תלמידים יבואו ותוכלי לעשות אודישנים לבחור את ההכי טובות מביניהן. לגבי צלם אני אישית מכירה כמה בני נוער שעושים עבודה יחסית מקצועית ואני לא חושבת שבשלב שלך את צריכה לשאוף ליותר מזה, גם כאן רצוי למצוא מישהו שאת מכירה ואז זה לא יעלה לך הרבה אם בכלל.
שואל השאלה:
חיחיחי וחיחיחיו
אנונימית